Duben 2010

Clubík se dožil 2.narozenin

30. dubna 2010 v 13:44
Právě dnes jsou to dva roky, co se zde poprvé otevřela registrace a začal ožívat náš malý svět. Dva roky, co jsem tu začínala jako ředitelka a postupně poznávala ty neuvěřitelné lidi, kteří tu s námi válčili a pomáhali nám to tu udržet.
Nemůžu proto říct, že jsem tu někdy byla sama, i když jsem občas měla ten pocit a občas to tu tak vypadá.
V první řadě mi to tu pomohla vybudovat Adriéne, která si pod svá ochranná křídla vzala Zmijozel, který ovšem nebyl až tak podle jejího gusta, ale stejně myslím, že nás vždycky bavilo přemýšlet o clubíku, vymýšlet, co bude a vracet se do minulosti.
Za druhé jsem tady poznala naprosto neuvěřitelnou osobu - Will Caullová. Znala jsem ji už z dřívějška, ale díky clubíku jsem ji viděla v reálu. Je to taková malá, energická osůbka, která se podobá Hermioně, ale kterou prostě musíte zbožňovat, protože v ní něco je, dokáže nás dát do kupy a s každým si v klidu promluvit. Jí také patří velký dík.
Jako třetí bych zde uvedla Thomasinu de Bussy, která se také časem přodala do našeho sboru a byla velkou pomocnicí v různých akcích a Zmijozel díky ní žil.
Také velký dík patří Chrisovi, který nás podpořil ze začátku, a který musel bohužel náš svět opustit z důvodu stěhování do cizí země, ale myslím, že i on ráda vzpomíná na dobu tady u nás.
Samozřejmě nám hodně pomohla i Carrie Sumire, Lucy McGuire a další přechodní členové našeho sboru.
Pak tady je samozřejmě další spousta lidí. Někteří z nich tu jsou stále, někteří už ne. Život je plný změn, ale změny na clubíku se mi zdají k horšímu a zdají se mi smutné, protože čím míň nás tu je, tím míň názorů, tím míň osobností a mrzí mě, že jsme se někdy nedokázali domluvit, ale myslím, že je normální, že u takového projektu má každý svůj názor a občas se hnusně rafneme.
Ale stejně mi v paměti zůstanou ty srazy, kdy se do Brna i do Prahy táhla i Lillian z Nitry, pokud si dobře pamatuju, dvakrát nás navštívila i Lamel z Nebelvíru a na sraz dorazila i nejstarší slečna, která tu s námi byla a dnes úspěšně sutudje vysokou školu - Elesari. Kromě toho bývala častým hostem na srazech i Kelly Holsteinová, která nás také opustila. Mimo to na nás byl(a) zvědavá i Ryan z Havraspáru, Tracy z Nebelvíru, Abigail z též koleje a Zoe, která patřívala do Zmijozelu. Vám mladším tyto jména už asi nic neříkají, ale my je máme spjaty s různými vzpomínkami.
Jsem nadšená z toho, že mé RPG přežilo dva roky. Myslím, že je to úspěch a ráda bych i ten třetí rok, ale nejsem si jistá... Díky clubíku se na stejném principu založilo mnoho RPG a každý si hrabe na svém písečku, jasně... byla bych ráda, kdyby jsme všichni dokázali spojit různé nápady a vrhli se tady na to s velkou energii, ale ze snů jsem asi vyrostla. Z části za to může i clubík, určitě mi dal něco do života, tak jako každý z vás, co tu nějakou chvíli byl, každý, kdo se zúčastnil nějakého našeho srazu a nebo i švihlé víkendovky..., chtěla bych jen říct

Děkuji

a doufám, že clubík má ještě nějaký ten rok před sebou..., hezké narozeniny clubíku :)

Easy Meester (P)

15. dubna 2010 v 22:07 Ex postavy
Jméno: Easy Fitzwilliam Meester
Národnost: Americká
Věk: 28 let
Narozen: 9/4
Původ: Mudlovský

Popis: Easy měří kolem 185 cm, takže na první pohled vzbuzuje respekt, má celkem vypracovanou figuru, může se pochlubit i pár slavy. Vlasy má hnědé, celkem krátké a trčí mu do všech směrů, jako by neznal hřeben. Pod vyšším čelem má klenuté obočí a ocelově šedé oči. Má větší noc, výrazné lícní kosti, horní ret tenší než ten spodní, ale dalo by se říct, že je fešák, zvlášť, když se pár dní neholí.
V jeho skříni se toho moc nenachází nebo to tak alespoň vypadá. Prakticky pořád nosí staré jeansy a k nim trička různných barev, většinou má ovšem oblečení, tváře i ruce špinavé od nejrůznějších barev.Gabriella Clear Denbrough (P)

2. dubna 2010 v 15:26
Jméno: Gabriella Clear Denbrough
Národnost: Anglická
Datum narození: 1.11.
Původ: Čistokrevný

5.bleskovka

2. dubna 2010 v 15:03
Kdo vymyslel pohyblivé schodiště v Bradavicích?


Body za Bradavickou módu

1. dubna 2010 v 11:51
Zmijozel: 300 bodů

Výtvory do soutěže "Bradavická móda"

1. dubna 2010 v 11:46 Kreativní koutek
1) Alexandra Smith - Zmijozel

Pravidlo ohledně bleskovek

1. dubna 2010 v 11:36
abi
Jelikož tu mnoho z vás má více postav, tak není fér, aby jste za jedenkrát vyřešenou bleskovku dostávali vícekrát body. Proto vyplňujte bleskovku jen za jednu postavy, tedy jedno IP = jednou vyplněná bleskovka.
Ovšem mnoho z vás tu má i sourozence nebo více PC v jedné domácnosti se stejným IP, takže pokud je to Váš případ, tak napište do komentářů, kolik vás z jednoho IP chodí na clubík.
U ostatních soutěží (foto, malovací) se můžete zúčastnit víckrát.

Děkujeme

Body za Kde na hradě najdeme

1. dubna 2010 v 11:29
Havraspár: 8 bodů
Mrzimor: 50 bodů
Nebelvír: 0 bodů
Zmijozel: 8 bodů


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|