Clubík se dožil 2.narozenin

30. dubna 2010 v 13:44
Právě dnes jsou to dva roky, co se zde poprvé otevřela registrace a začal ožívat náš malý svět. Dva roky, co jsem tu začínala jako ředitelka a postupně poznávala ty neuvěřitelné lidi, kteří tu s námi válčili a pomáhali nám to tu udržet.
Nemůžu proto říct, že jsem tu někdy byla sama, i když jsem občas měla ten pocit a občas to tu tak vypadá.
V první řadě mi to tu pomohla vybudovat Adriéne, která si pod svá ochranná křídla vzala Zmijozel, který ovšem nebyl až tak podle jejího gusta, ale stejně myslím, že nás vždycky bavilo přemýšlet o clubíku, vymýšlet, co bude a vracet se do minulosti.
Za druhé jsem tady poznala naprosto neuvěřitelnou osobu - Will Caullová. Znala jsem ji už z dřívějška, ale díky clubíku jsem ji viděla v reálu. Je to taková malá, energická osůbka, která se podobá Hermioně, ale kterou prostě musíte zbožňovat, protože v ní něco je, dokáže nás dát do kupy a s každým si v klidu promluvit. Jí také patří velký dík.
Jako třetí bych zde uvedla Thomasinu de Bussy, která se také časem přodala do našeho sboru a byla velkou pomocnicí v různých akcích a Zmijozel díky ní žil.
Také velký dík patří Chrisovi, který nás podpořil ze začátku, a který musel bohužel náš svět opustit z důvodu stěhování do cizí země, ale myslím, že i on ráda vzpomíná na dobu tady u nás.
Samozřejmě nám hodně pomohla i Carrie Sumire, Lucy McGuire a další přechodní členové našeho sboru.
Pak tady je samozřejmě další spousta lidí. Někteří z nich tu jsou stále, někteří už ne. Život je plný změn, ale změny na clubíku se mi zdají k horšímu a zdají se mi smutné, protože čím míň nás tu je, tím míň názorů, tím míň osobností a mrzí mě, že jsme se někdy nedokázali domluvit, ale myslím, že je normální, že u takového projektu má každý svůj názor a občas se hnusně rafneme.
Ale stejně mi v paměti zůstanou ty srazy, kdy se do Brna i do Prahy táhla i Lillian z Nitry, pokud si dobře pamatuju, dvakrát nás navštívila i Lamel z Nebelvíru a na sraz dorazila i nejstarší slečna, která tu s námi byla a dnes úspěšně sutudje vysokou školu - Elesari. Kromě toho bývala častým hostem na srazech i Kelly Holsteinová, která nás také opustila. Mimo to na nás byl(a) zvědavá i Ryan z Havraspáru, Tracy z Nebelvíru, Abigail z též koleje a Zoe, která patřívala do Zmijozelu. Vám mladším tyto jména už asi nic neříkají, ale my je máme spjaty s různými vzpomínkami.
Jsem nadšená z toho, že mé RPG přežilo dva roky. Myslím, že je to úspěch a ráda bych i ten třetí rok, ale nejsem si jistá... Díky clubíku se na stejném principu založilo mnoho RPG a každý si hrabe na svém písečku, jasně... byla bych ráda, kdyby jsme všichni dokázali spojit různé nápady a vrhli se tady na to s velkou energii, ale ze snů jsem asi vyrostla. Z části za to může i clubík, určitě mi dal něco do života, tak jako každý z vás, co tu nějakou chvíli byl, každý, kdo se zúčastnil nějakého našeho srazu a nebo i švihlé víkendovky..., chtěla bych jen říct

Děkuji

a doufám, že clubík má ještě nějaký ten rok před sebou..., hezké narozeniny clubíku :) 


Komentáře

1 Carrie Abe Sumire | 30. dubna 2010 v 15:26 | Reagovat

Chcelo by to prípitok. Ale postačí obyčajné všetko najlepšie clubíku. Hlavne, nech sa to ten rok ešte potiahne, aj keď, no ja si myslím, že sa to zlepší, že to bude zase také, ako to bývalo kedysi. Aj keď ja mám čo hovoriť, čo nejak to tu stále len spoznávam, ale aj tak si myslím, že to ten rok, dá ^^. Takže len ako som spomínala, všetko najlepšie clubíku a ťahaj ešte rôčik, možno aj viac ^^.

2 Nymphadora | 30. dubna 2010 v 17:46 | Reagovat

Clubík je takové moje dítko, občas pohladit, občas vypleskat, ale nevím, jestli třetí rok fakt dáme

3 Adélaide C. Gallagher | 30. dubna 2010 v 18:21 | Reagovat

:)Tak se taky přidávám, všechno nejlepší:)

4 Thomasina Julie de Bussy | 1. května 2010 v 12:47 | Reagovat

Ha! Jsem jmenovaná, teď vzrostlo moje ego :)

Samozřejmě clubik... pamatuj doby, co sem na něm visela pořád, pak jak sme všechno flákala a pak sem se zase snažila něco změnit a vylepšit, jak sem nadávala na moje dokonalé spolužáky...a je toho ještě o hodně víc....

Mám ho ráda i teď :)

5 Will Caullová | 1. května 2010 v 20:24 | Reagovat

Jul, jestli ty jsi nadávala, já byla neuvěřitelná tyranka xD

Ale i já jsem moc ráda, že tu clubík s námi stále ještě je. Protože si toho hodně prožil, přežil i neuvěřitelné krize, ale samotný fakt, že tu pořád je a my s ním už musí něco vypovídat :).

Jináč, Nyf? Víš, co mám už pár těch měsíců slíbné? sedmák! A Havraspár se nám stále ještě nepovedlo dokopat až k poháru takže, zvesela to táhněme dál...
Všechno nejlepší! :)

6 Abigail Evans | 5. května 2010 v 9:41 | Reagovat

Jul, tobě ještě vzrostlo ego? ;)

Jsem neuvěřitelně šťastná, že se clubík dožil dvou let.
Taky jsem kdysi visela na clubíku pořád, poznala jsem tady suprový lidi a i když se to s některými trošku pokazilo, jsem ráda, že jsem je poznala.
Srazy byly skvělý, mám na ně jedny z nejhezčích vzpomínek, jak jinak - na vás se nezapomíná.
Děkuju, že jste tu byli, nejen pro mě, ale pro všechny lidi, kterým jste obohatili život ;)
P.S. Tuhle fotka, bych nejradši vymazala ze všech PC' xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|