Willhelmine Caull

5. září 2010 v 17:29 |  Profily
Celé jméno: Willhelmine Kathleen Caull
Národnost: Britská (Americká)
Datum narozenin: 27.října
Původ: Polovičně čistokrevný

Hůlka: 10 palců dlouhá hůlka ze šípku, jádrem je dračí šupina, pružná
Patron: Surikata
Bubák: Velká černá puma

Povolání: Vedoucí Odboru záhad
Bývalá kolej: Havraspár

Popis: Will není ani teď ve svém věku jednou z nejvyšších, avšak přeci jen za dobu, co vyšla ze školy, o něco povyrostla. Výškou i štíhlou postavou se může pyšně řadit do zlatého středu, ačkoliv na vyšší police prostě nedosáhne. Obličej má spíše oválného tvaru, jemuž dominují dvě veliké až neskutečně tmavě hnědé oči. Řasy nemá nijak zvlášť tmavé ani dlouhé. Nos má trošku do kulata, posetý několika pihami, které jsou na její bledé pleti poměrně snadno viditelné. Ústa má jemně vykrojená, rty plné, avšak spodní ret o něco převažuje horní, který je výrazně menší. Tvář lemují vlasy, které již nejsou tak dlouhé, jako bývaly, ale z praktických důvodů dosahují jen do necelé půlky zad. Rozčepýřené a trčící do všech stran zůstávají i nadále. Když má Will ale dlouhou chvíli a nudí se, zvládne si je i "učesat", resp. kouzlem upravit tak, aby vypadaly normálně. Barvu si zanechávají stále stejnou, a sice hnědou protkanou místy zrzavými proužky. Co se týká rukou, nehty na prstech jsou spíše krátké než dlouhé, při letu na koštěti je to aspoň méně bolestivé.

Povaha:
Od přírody je to sangvinik. Je živá, veselá, často mívá sklony k dětinskosti, ale bývá také velice naivní. Snadno propadne iluzím, nechá si namluvit spousty zkreslených věcí, kterým bohužel dokáže také slepě věřit. Takové věci si většinou namlouvá ona sama. Je velice impulsivní, a když zrovna není nadmíru unavená tak, že usíná i ve stoje, chviličku neposedí. Miluje let na koštěti, učení, povinnosti a oheň, má vlastní metody k tomu, aby se zvládla uklidnit a odreagovat. Obdivuje Rowenu a cokoliv proti ní bere jako osobní urážku. Nemá ráda malé děti, protože ji, jak s oblibou říká, vyrušují a vytrhují ze soustředění. Bojí se koček a čehokoliv s kočkovitým původem, také zrovna dobře nemusí malé a stísněné prostory.
Životopis:
Narodila se v malé salvadorské vesničce do tak trochu pomatené rodinky poblázněné mladé kouzelnické spisovatelky Kathleen a mudlovského architekta Polea. Od malička byla neuvěřitelně přátelské dítě, a přestože nechodila nikdy do základní školy, měla mezi ostatními dětmi spousty kamarádů. V hlavě od malička nosívala vizi dokonalé rodiny. Vždycky byla velmi všímavá, avšak to, že se mezi jejími rodiči něco děje, okázale ignorovala. Ráda si namlouvala, že je mezi nimi všechno v pořádku.

Již od jejího narození však bylo zřejmé, že tatínek není příliš nadšen jejím bytím a v okamžiku, kdy se u ní kolem šestého roku života začaly projevovat výrazněji po mamince zděděné schopnosti, rozhodl se, že je toho již dost. Will, která měla vlastní teorie o světě a o tom, jak to v něm chodí, se velice špatně vyrovnávala s náhlou ignorací, se kterou se v otcově případě setkala. Sama nadevše milovala rodiče oba, i když si to vlastně nezasloužili.
Kathleen, která Will měla ráda více než cokoliv jiného na svou dceru i přes veškerou snahu neměla čas, neustále někde cestovala a dávala dohromady své spisy.

Rodinné problémy vyvrcholili v okamžiku, kdy Pole využil situace, že jeho žena nebyla doma, sebral Will a spěšně odletěl z Ameriky do své rodné země, Španělska. Tam se všemožnými způsoby pokoušel svou jedinou dceru zbavit kouzelných schopností. To se mu samozřejmě nepovedlo a Will, která již v sedmi letech byla dost schopná k tomu, aby svou matku nějakým způsobem uvědomila o tom, kde je, nechala doma poschovávaných pár maličkých lístečků. Když se Kathleen vrátila z cest a svou rodinu doma nenašla, dokázala si i bez vodítek své dcery poskládat, kde se bude její manžel nacházet. Do Španělska se přemístila okamžitě a Will dopravila bezpečně domů. Pole se od té doby neukázal, malé Will už ale nepěkné vzpomínky zůstaly. Od té doby nemůže jakoukoliv zmínku o otci vystát.
Kathleen se po třech letech rozhodla odpoutat od minulosti a manžela tím, že se spolu s Will přestěhovaly do Londýna. Tam jim zanedlouho také přišla zpráva, že se Pole znovu oženil a narodila se mu dcera Angie. Na takovou zprávu reagovala Will se svou povahou velice rázně. Nadobro se zbavila otcova příjmení a nechala si příjmení maminky.
Ani v Anglii nebyla nouze o přátele, nebylo jich však tolik, jako v Salvadoru.
V Londýnském ruchu pokračoval život poklidně do doby, než se udála další ze seznamu tragických událostí a její přítel spadl z útesu. Následoval nástup do Bradavické školy, kde na svou minulost mohla klidně zapomenout.
Když se skvělými výsledky dostudovala školu v Havraspárské koleji, rozhodla se, že pracovat se jí ještě zdaleka nechce, a protože se chtěla vzpamatovat z jedné nepříjemné události, rozhodla se chvíli cestovat po světě. Na svém koštěti přeletěla Atlantický oceán, trávila nějaký čas v rodné Americe, prozkoumala Egypt a nakonec zakotvila v Transylvánii. Kroky jí nakonec zavedly zpátky do Londýna, kde přijala místo na Ministerstvu kouzel na Odboru záhad.
 


Komentáře

1 ptomain | Web | 20. června 2015 v 1:28 | Reagovat

půjčka bez smlouvy ;-)

2 fater | Web | 9. září 2016 v 0:51 | Reagovat

nebankovní půjčky kroměříž :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|