Ethanael Caldwell

9. října 2010 v 21:37 |  Ex postavy

Celé jméno: Ethanael Desmond Caldwell
Datum narozenin: 27.dubna

Národnost: Britská
Původ: Čistokrevný


Hůka: 12 palců dlouhá hůka z kaštanového dřeva, málo ohebná, s drápem hypogryfa
Patron: Bernardýn
Bubák: Koně

Povolání: Šéf Ústředí administrativních služeb Starostolce
Bývalá kolej: Havraspár

Popis:
Ethanael je poměrně vysoký, má vypracovanou postavu a široká ramena. Může se pyšnit hustými hnědými vlasy, které zdědil po svém otci, a které mu barvou pěkně ladí k očím. Na tváři mu často pohrává milý úsměv, i když k němu někdy ani nemá důvod. Rád nosí oblečení tmavších barev, nejraději nejrůznější odstíny modré. Nejčastěji je k zahlédnutí také v obyčejném černém hábitu.

Životopis:

Narodil se v Londýně rodičům, kteří oba pocházeli z čistokrevné kouzelnické rodiny. Navzdory svému původu navštěvoval prvních pár let obyčejnou mudlovskou základní školu, kde vynikal zejména v matematice a přírodních vědách. Měl spoustu přátel, avšak nikdy nenavázal žádné hlubší vztahy, protože se nedokáže přetvařovat a zamlčování svého původu mu dělalo potíže.

O to více se mu ulevilo, když mu v jedenácti letech přišel dopis, který ho zval ke studiu na kouzelnické škole. Úspěšně tedy vystudoval Bradavice, kde náležel do Havraspáru, a když ze školy odešel, rozhodl se nějaký ten rok studovat dějiny své domoviny. Nakonec se však vlivem okolností vydal do Skotska, kde se mu zalíbilo tak, že si tam koupil dům a zabydlel se.
Dva roky poté se do Skotska přistěhovali i jeho rodiče, kteří bez svého syna, navzdory jeho věku, nedokázali žít a pořídili si domek vzdálený jen o pár metrů dál. Ethanael z toho nebyl příliš nadšený, ale po čase se s tím prostým faktem díky své přizpůsobivé povaze smířil. Šokovalo ho však, když se rodiče rozhodli pro mudlovský způsob života, zlámali své hůlky a zařídili si život bez kouzel. Raději se tedy přestěhoval zpět do Anglie, kde si pronajal byt v Londýně a nyní se pokouší sehnat si nějaké lepší pracovní místo…
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|