Červenec 2011


Body za 4. bleskovku

27. července 2011 v 21:51
Predškoláci: 40
Zmijozel: 8
Nebelvír: 6
Mrzimor: 0
Havraspár: 0

Pixie Roos

27. července 2011 v 21:32
Celé jméno: Pixie Roos
Datum narození: 22.10. 2030to
Původ: Anglický, čistokrevný

4. prázdninová bleskovka

27. července 2011 v 9:47
1. Kto to bol Cadogan a v ktorej knihe(časti), či vo filme sa vyskytoval?
2. Kto zabil Gregoroviča a prečo?
3. Aký vlkolak premenil Remusa Lupina?
4. Ako sa volajú Nevillovi rodičia?

Body za 2. soutěž

21. července 2011 v 0:25
Katushka Woodová (N) + 15 bodů

Hay Caroline Lin

21. července 2011 v 0:19
Jméno: Hay Caroline Lin
Původ: čistokrevná rodina, nyní žijící u mudlů
Narozena: 12. 12. (Anglie, 11 let)
Oči: Světle šedé
Vlasy
: Hnědé
Postava: Štíhlá; středně vysoká


Darren T. Petterson

21. července 2011 v 0:14
Celé jméno: Darren Teodor Petterson
Datum narozenin: 16.11
Původ: Čistokrevný
Národnost: Anglická (Londýn)

Popis:
Derren je přibližně 175cm vysoký kluk. Už od mala byl trochu živější a s tím začal sportovat, proto není nijak zvlášť pohublý. Má o trochu širší ramena, úzký pas a delší nohy. Rád běhá a hraje míčové hry. Vlasy má trochu delší světle hnědé, ale díky slunci prokukují pramínky blond. I přesto, že jsou rovné si dělají co chtějí a každý si trčí vlastním směrem. Zvláště po probuzení směšně, všelijak trčí. Drobné zapadlé oči nabírají barvy od zornice světle zelené, k okrajům o něco tmavší. Nejvýraznější v jeho obličeji jsou jeho plné tmavě rudé rty a výrazně vystouplé lícní rysy. Zejména při úsměvu se jeho tvář protáhne a tváře pohubnou. V širokém úsměvu sem tam odhalí i bílé zoubky.
Rád nosí volnější a pohodlné oblečení. Nejčastěji to jsou světlé kecky, džíny a košile (v zimním období mikina). Oblečení sladuje do tmavých barev, okrem bílé, kterou má rád. Co nesnáší, tak to jsou křiklavé a fosforeskující barvy.

Charakteristika:
Na první dojem vypadá jako každý jiný. Možná se muže zdát, že bude trochu namyšlený. Rád se sice seznamuje, ale ještě raději čeká, až někdo přijde k němu a osloví ho. Je velmi společenský, přátelský a rád se baví. Z jeho pohledu číší i jiskra darebáctví co mu zůstala z dětství. To asi po jeho strýci co byl černou ovcí rodiny. Ikdyž je spíše milý a přátelský, když je potřeba zahraje si roli záporňáka. Umí být arogantní a výbušný. Občas nesnáší, když není po jeho a v tom případě e umí pěkně vztekat. Je i lenivý, to převážně k jednoduchým věcem jako jsou třeba úkoly. Proč se tím zatěžovat krásné chvíle, když to můžu udělat na poslední chvíli!? Ve většině případu je to optimista, vždycky se snaží najít něco dobrého i v tom špatném a bere věci s nadhledem. Hodně často a velice rád se uráží a hádá. To doslova pro každou blbost. Má však ve zvyku se po pár minutách omlouvat.

Životopis:
Darren většinu svého času strávil v Londýně, kde se narodil a vyrůstal. Jeho otec Daniel Teodor Mender Petterson zemřel, když Derenovy byli tři roky. Vůbec si ho nepamatuje ani jeho tvář ani vztah jaký k němu měl. Zůstala mu po něm pouze jedna fotka, kterou mu zabavila jeho matka. Matka se jmenuje Emilly Cassidy Pettersonova (rozena Evansova) a strýc Denny Cloud Petterson. S těmi lidmi vyrůstal, poté co je otec "opustil". Strýc byl pro něj skoro jako otec, ale nevídal ho moc často. Pracoval pro místní noviny jako šéfredaktor a věčně byl někde v práci. Darren trávil většinu času někde po venku. Už jako malý kluk znal Londýn nazpaměť jako svoje boty. Rád běhal nebo si prostě jen tak někam sedl, vzal si skicák a čmáral co uviděl. Problémem bylo, že jako malý moc dobře kreslit neuměl, ale myslel si pravý opak. S postupnými lety se však jeho umělecký talent zlepšoval a stále zlepšuje. Jako jeden z mála dětí do školy chodil rád, neboť se rád učil novým věcem a učil novým dovednostem. Jediným problémem však je, že úkoly považuje za zbytečné. Jen ztráta času a nic víc. V deseti letech ho matka poslala do internátní školy, kde se z toho hodného milého kloučka, stal tichý a pesimistický kluk. Nedával to však doma nijak zvláště najevo, neboť jen nenáviděl tu školu. Naštěstí mu za pár let přiletěl dopis s nabídkou studování v Bradavicích...

Betria Bet Morgen

21. července 2011 v 0:13
Celé jméno: Betria Bet Cornelia Morgen
Datum narození: 2.5. 2030
Původ: čistokrevný
Popis: Jsem dívka s černými vlasy, které vám budou připadat jako nabarvené uhlem. Vlasy jsem zdědila po matce. Naopak po otci jsem zdědila hnědé oči, které jsou na okrajích zelené a nepřirozeně se mi lesknou. Jsem štíhlé postavy. Nejraději nosím trička s krátkým rukávem a k tomu někdy džíny, někdy sukně. Nejradši mám zelenou a bílou barvu. Moje nejoblíbenější zvíře je had .Mám doma obří anakondu. Zrovna ze sebe shodila kůži. Ze všech Bradavických kolejí mám nejradši Zmijozel.

Body za 3.PB

20. července 2011 v 21:23
Violett Straight + 7 bodů
Andy McKleydová (Z) + 7 bodů

Pixie Roos + 10 bodů
Bella Noble + 10 bodů
Jeannine Deschamps (H) + 10 bodů


3.prázdninová bleskovka

20. července 2011 v 18:11
Bleskovka z trochu jiného soudku, žádná vědomostní, ale spíše kreativní. Vyhrává pět lidí.

,,Jak by se mohla jmenovat dcera Severuse Snapea?"
Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|