Říjen 2011

Annie Woodová (M)

31. října 2011 v 7:09
Celé jméno: Annie Woodová
Národnost: Skotská (Glasgow)
Narozeniny: 10. srpna (2036)
Původ: Nečistokrevný

Popis: Annie má rovné krátké vlásky barvy sluníčka… Oči pomněnkové modři jiskří z kulatého obličejíčku… Její nepatrně se chvějící rty dávají najevo její stydlivost a odtažitost. Zároveň však i reflexy, že je jí zapotřebí ochraňovat před nežádoucími vlivy. Je to útlá malá dívenka, která na vše kouká vyvalenýma očkama. Jen tak s někým si nepovídá. Je spíše uzavřená a ostatním moc nevěří. Nosí vždy úhledně upravenou školní uniformu… Když je však doma, sestra jí uplete věneček z kopretin, který ráda nosí…

Šťastný rok 2043

29. října 2011 v 23:50

Carlisle Murphy (P)

29. října 2011 v 17:43
Celé jméno: Carlisle Theodore Murphy
Národnost: Anglická
Narozeniny: 1.1
Původ: Kouzelnický
Popis: Carlisle je mladý muž vysoké postavy od oka měřící kolem 180 centimetrů. Postava jeho zdá se být vypracovanou tvrdou prací, pod oblečením se mu viditelně rýsují svaly. Pleť má přeci jenom trochu bledší, se slabým meruňkovým nádechem.
Obličej muže je z části ostře řezán - lícní kosti jsou u něj patrnější a výraznější, než ostatní rysy. Hledí na Vás velkýma čokoládově hnědýma očima s uhlově černými řasami. Nos se nijak nevymyká normálu, možná je trochu víc zakulacen, ale toho je možné si povšimnout až při delším pozorování. Narůžovělá ústa má plná, obvykle stažena do linky, ovšem ani úsměv u něj není výjimkou. Spíš jen rozjasněním jeho celkově kamenné tváře, která tak na leckterého působí. Téměř vždy je perfektně oholen, jen málokdy je k vidění se sebemenším strništěm.
Tmavě hnědé husté vlasy má většinou sčesány do elegantního účesu. Nevyhýbá se však ani ležérně rozcuchanému stylu, který mu ještě přidává na celkové mužnosti.
Libuje si v elegantních kouzelnických oblecích, košilích, kravatách, společenských kalhotách a pláštích. Mudlovská móda evidentně nebude jeho oblíbenou, takové džínsy si vybírá jen příležitostně, na odlehčení. S oblibou si vykračuje v mokasínech z dračí kůže. Nepohrdne ani občasným nošením cylindru či buřinky. Většinou se neobejde bez své černé kožené aktovky a pouzdro s hůlkou má nepřetržitě připevněno u opasku.

Vyhodnocení 4.kola Turnaje

28. října 2011 v 19:04
Průběžné...

Pixie Roos - 10 dobře
Katushka Woodová - 12 dobře
Keith Schlatter - 17 dobře
Katya Ferrewell - 16 dobře

Studenti :)

28. října 2011 v 17:19
I když na světě prý už neexistuje přímo čistokrevná rodina, tak u nás je čistokrevných kouzelníků požehnaně. A i když jsou všechny rody propojované, tak se obvykle čistokrevní u nás ani neznají, ale tak...

Máme 41 studentů z toho je 8 kluků!
Nejvíce studentů je čistokrevných (16), z mudlovských rodin je jen 6 studentů, z napůl mudlovských svazků jsou 4 studenti a z nečistých kouzelnických rodin je 7 lidí. Ostatních jejich původ nevíme.

Nejvíce čistokrevných má Nebelvír a Havraspár a to po pěti, Mrzimor a Zmijozel má po třech. Mudlovských kouzelníků má nejvíce Mrzimor a Nebelvír nemá žádné! Nejvíce těch, kteří mají jednoho rodiče chodí do Nebelvíru, do Havraspáru nikdy takový zřejmě nechodí.
Nečistokrevní kouzelníci jsou nejvíce v Mrzimoru, pak v Havraspáru...

NON soutěž: Halloween

28. října 2011 v 16:20
Předvečer všech svatých se pomalu blíží, a jak jsem si všimla, tak ve skoro každé zelenině prodávají oranžové dýně, proto mě napadlo, že bychom mohli udělat další halloweenské soutěž (a taky proto, že Halloween zbožňuju).


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|