Prosinec 2011

Rozdělení ložnic

31. prosince 2011 v 17:29
Zmijozel:

Alexis McBell

31. prosince 2011 v 12:26
Celé jméno: Alexis Rebecca McBell
Narozeniny: 24. května
Národnost: Anglická
Původ: Kouzelnický

Kolej: Nebelvír
Hůlka: 8 palců dlouhá hůlka ze santalového dřeva, středně pružná, s drápy hypogrifa.
Patron: Vydra
Bubák: -

Popis: Alexis má světle hnědé jemně vlnité vlasy, které většinou nosí rozpuštěné. Není moc vysoká - měří 162 cm a je štíhlá. Je tichá, ale kamarádská, spolehlivá, upřímná a ráda pomůže (na tuto vlastnost si ale dává pozor, nemá ráda, když ji kvůli toho zneužívají).
Přátelé jsou pro ni důležití. Miluje knížky, vždy má aspoň jednu rozečtenou. I když je z čistokrevné rodiny, je odlišná od ostatních stejného původu jako ona.


Emma Goroděcki (Z)

31. prosince 2011 v 12:15 Ex postavy
Celé jméno: Emma Dimitrijevna Goroděcki
Narozeniny: 26. října
Národnost: Britská
Původ: Čistokrevný
Popis:
Emma svým vzhledem rozhodně nezapře rodinu Goroděckých. Má malou a drobnou postavu, bledou kůži a delší černé vlasy, které ji sahají po lopatky. Má vysoké čelo, hnědé oči orámované dlouhými řasami, poněkud nehezký nos, který podědila po matčině straně, drobné rty a oblou bradu.
Ráda se obléká do tmavých barev, vede u ní černá a šedá, kalhoty, které vypadají, že už dávno mají nejlepší časy za sebou a kožená bunda.

Podmínečné vyloučení

31. prosince 2011 v 11:11
Alexis McBell - podmínečně vyloučena do 7.ledna /1.upozornění/
Eric Gooman - podmínečně vyloučen do 31.ledna /2.upozornění/

Casey Carlyle (M)

30. prosince 2011 v 22:20 Ex postavy
Celé jméno: Casey Jaimelynn Carlyle
Národnost: Britská
Datum narození: 5. srpna
Původ: Čistokrevný

Popis: Casey nikdy nevybočovala z řad svých vrstevníků svou výškou. Měří pro svůj věk průměrných 165 cm a je štíhlé postavy. Oválný obličej rámují vlasy slámové barvy, které si zastřihává kdesi v oblasti ramen. Většinou je nosívá volně rozpuštěné. Mandlové oči s dlouhýma řasama běžně zvírazňuje řasenkou, ale jinak ji na líčení příliš neužije. Pusu s plnými rty téměř nikdy nesklapne.


Ella Goroděcki (Z)

30. prosince 2011 v 21:26 Ex postavy
Celé jméno: Ella Dimitrijevna Goroděcki
Narozeniny: 26. října
Národnost: Britská
Původ: Čistokrevný
Popis:
Ella svým vzhledem rozhodně nezapře rodinu Goroděckých. Má malou a drobnou postavu, bledou kůži a delší černé vlasy, které ji sahají po lopatky. Má vysoké čelo, hnědé oči orámované dlouhými řasami, poněkud nehezký nos, který podědila po matčině straně, drobné rty a oblou bradu.
Ráda se obléká do tmavých barev, vede u ní černá a šedá, dlouhých triček, sukní a šatů. V kalhotech ji potkáte jen málokdy.

Pixie Roos (N)

30. prosince 2011 v 21:04
Celé jméno: Pixie Emma Roos
Národnost: britská
Datum narození: 22.10. 2030
Původ: čistokrevný

Kolej: Nebelvír
Hůlka: 13 a půl palce dlouhá hůlka ze santálového dřeva, pružná, s vlasem víly.
Patron: Los
Bubák: Drak

Popis: Pixie je velice drobná, kolem 160 cm vysoká, hubená dívka, která má dlouhé rovné blond vlasy, které jí dopadají až skoro do půli zad. S vlasy si ráda hraje, proto je má často v nějakých copech, culících, nebo také jenom volně rozpuštěné s nějakými ozdobami. Obličej má ve tvaru oválku s trochu špičatou bradou. Rty má plné červené, ale její pleť je velice světlá a i přes léto se moc neopálí, spíš spálí. Nos má docela drobý a rovný a má světle modré přiměřeně daleko od sebe položené. Řasy má husté a pěkně zakroucené nahoru a obočí má vždy pečlivě vytrhané do lehkého obloučku. Ráda nosí šaty, které jí krásně tvarují postavu, ale na kalhoty také nedá dopustit, nejraději nosí uzké kalhoty a k nim botky na podpatku, které v podstatě nikdy nesundá z nohy. Nosí je ráda, protože si pak nepřijde až tak malá, jak je. Přes rameno nosí většinou kabelky, které ladí s barvou jejích bot.

Charakteristika: Pixie je velice přátelská, milá, ochotná dívka, která vypadá sice křehce, ale jen tak ničeho se nezalekne. Když vycítí, že někdo není čestný a nechová se správně, dokáže být velice tvrdá. Má ráda napětí a dobrodružství, do kterého se pouští, ikdyž ví, že by neměla. Ráda maluje, hraje na klavír a létá na koštěti, ráda nakupuje, především oblečení a holčičí věci a nemá ráda když jí někdo poučuje.


Isabella Nillary (H)

30. prosince 2011 v 20:38
Celé jméno: Isabella Elen Nillary
Národnost: Britská
Datum narození: 05.10. 2030
Původ: Napůl kouzelnický

Popis: Bells má červené vlasy, hnědé oči a plné rty. Její obličej je v oválném tvaru. Její postava je štíhlá a vysoká. Má ofinu, která jí sahá až k řasám, ale takhle se jí to přesně líbí. Miluje modrou, fialovou, zelenou, černou a červenou barvu, proto ji v těchto barvách můžete nejčastěji potkat. Ve vlasech nic moc nenosí, jen někdy si sepne vlasy do drdolu, culíku či copu, ofinu nechává volně.

Je milá, veselá, přátelská, trošku arogantní a hodně citlivá. Dokáže ji zranit opravdu ta "nic" urážka nebo když o ní někdo třeba řekne, že je její nepřítel, aniž by věděla proč - hned se jí derou slzy do očí. Je sice ještě malá, ale už si vyhlíží nějakého toho kluka, i když pochybuje o tom, že se nějaký pro ni najde.
Nesnáší nafoukance - částečně jím bohužel je -, pitomce a kluky, kteří často projevují svou pubertu sprostými nadávkami, gesty a intimními výjevy.

Bella S. Wood

30. prosince 2011 v 20:11
Celé jméno: Isabella Sofia Wood
Narozeniny: 15.8.
Národnost: Americká
Původ: Kouzelnický

Popis:
B. je dívenka střední výšky s dlouhými světle hnědými vlasy na kterých má sem tam blond proužky. Má štíhlou atletickou postavu, na které se jasně ukazují roky gymnastiky. Své dlouhé lehce vlnité vlasy s nově zastřiženou patkou nosí většinou rozpuštěné, avšak bez čelenky nebo nějaké té ozdůbky ve vlasech neudělá ani krok. Má hladkou opálenou pleť, dvě modrá očka, středně velký nos a lehce růžová ústa, na kterých se nemálokrát objevuje široký úsměv. Většinou nosí pohodlné a elegantní oblečení. S nošením uniformy nemá problém, avšak pokud nemusí, zásadně nosí něco jiného.

Charakteristika:
B. na první pohled působí tiše, nevině a malinko jako snob avšak je to pouze zdání které klame. Ve skutečnosti je to velice veselá, přátelská, vnímavá, inteligentní a energická dívka též má v oblibě různé sporty a klavír. Nikdy jí netrvá příliš dlouho najít si přátele které také ráda vyhledává avšak s nimi sem tam přicházejí a i nepřátelé. Což poukazuje i na její temné stránky kterými jsou náladovost, občasná výbušnost a tvrdohlavost. Nic to však nemění na tom že je neustále usměvavá a přátelská. Nedá se říct že by byla nějaký šprt avšak jedničky u ní nejsou výjmnkou. Má svou hlavu a své názory a né s každým se skamarádí.


Gweine Arbaten (H)

30. prosince 2011 v 20:05 Ex postavyCelé jméno: Gwaine Dagiel Arbaten
Datum narozenin: 17.prosince
Občanství: Britské
Původ: Čistokrevný

Hůlka:
Patron: Zajíc
Bubák: Mudlovské auto

Zaměstnání: Pracovník kanceláře Ústředny pro výmaz paměti
Bývalá kolej: HavraspárGwein je mladý muž, který může měřit asi tak 180 centimetrů, má vyhublou postavu, takže při pohledu na něj si člověk musí říkat, že by měl přibrat. Má černé, husté vlasy, které mu sahají po ramena a většinu času jsou rozčepířené. Hřeben vidí tak dvakrát do měsíce. Má oválný obličej s vysokým čelem, hustým obočím, pod kterým vykukují hnědé oči, má velký nos a souměrné rty.

Co se týče oblékání, tak ve volném čase chodí oděn poněkud extravagantně. Často na sobě má něco, co připomíná historický kostým sestavený ze světlé, volné košilo-tuniky, která je na prasou sešněrovaná hnědými tkaničkami, z hnědých kalhot, obyčejných černých bot a meče, který má připásaný u pasu a věčně ho někde zapomíná. Druhým oblíbeným outfitem je šedý župan s hlubokými kapsami, ve kterých nosí poklady.Osobní historie:
Gweine se narodil z láskyplného svazku mudlovské ženy Katherine a čaroděje Dagiela Arbatena. Gweine byl jediné dítě rodiny, která žila v mudlovském světě, daleko od problémů magie, proto i teď Gweine upřednostňuje mudlovský svět.
V jedenácti dostal dopis z Bradavic, věděl zhruba, co ho čeká, otec ho o kouzelnickém světě poučil, ale očekávání předčila skutečnost. Z poněkud roztěkaného chlapce se stal mladý muž, který se zakousl do učení.
V třinácti letech přišla velká rána, která změnila jeho svět. Rodiče měli smrtelnou autonehodu. Gweine, který nevěděl o dalších pžíbuzných, byl umísteň do dětského domova. Po prázdninách se do školy již nevrátil, ale začal studovat na mudlovské průmyslovce, přividělával si peníze jako pomocník v supermarketu, a až v sedmnácti letech se rozhodl, že je načase si dodělat poslední zkoušky v Bradavicích.Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|