Madison Goroděcki

11. prosince 2011 v 14:55 |  Profily

Celé jméno: Madison Dimitrijevna Violett Goroděcki

Datum narozenin: 18. září
Národnost: Britská
Původ: Čistokrevný

Hůlka: 8 palců dlouhá hůlka z révy, málo ohebná, se slzou z fénixe
Patron: Poštolka
Bubák: Oheň

Povolání: Odražečka Holyheadských harpyjí
Bývalá kolej: Havraspár

Popis:
Madison nikdy nepatřila mezi ty, kteří se mohou pyšnit vysokou postavou, avšak to, co jí chybí coby do výšky si značně nahrazuje mírou sebevědomí. Je střední postavy, ve svém věku již patřičně vytvarované na těch správných místech. Stejně jako ostatní Goroděčtí má i ona lesklé, černé vlasy, které nosí krátce střižené kousek pod bradu a spíše světlou pleť bez jediného náznaku sebemenší pihy.
Obličeji dominují dvě výrazné, zelenomodré oči, kterým dodává na důrazu černou tužkou. Pyšní se i pěkně tvarovaným nosem a plnými rty, na kterých často pohrává nějaký ten ironický úšklebek. Na svůj obličej je Madison mimořádně hrdá.

Co se oblečení týče, během školního roku ji lze jen stěží zastihnout v něčem jiném, než v předepsané uniformě či týmovém famfrpálovém hábitu. Ač na nošení hábitu patřičně dbá, málokdo u ní kdy zahlédl kravatu v barvě své koleje.
O prázdninách ráda nosívá spíše kratší tmavé sukně nebo kraťasy a boty na nízkém podpatku. Co se spektra barev týče, je velmi skromná a nikdy nezkombinuje více jak dvě barvy dohromady.
Životopis:
Dimitrij Goroděcki se narodil v ruské kouzelnické rodině. Jeho starší bratr získal vysokou pozici na ministerstvu, s ním měl ovšem jeho otec, Vladimír, jiné plány a to předem dohodnutý sňatek s dcerou z bohaté anglické rodiny. Takto se dostal Dimitri do Velké Británie a oženil se s Cyanne Faelivrinovou.
Mladému páru se narodil prvorozený syn, který dostal již anglické jméno - William. Když bylo Williamovi dvanáct, tak se do rodinného sídla přestěhovala Galina, manželka staršího bratra Dimitriho, se svými dětmi. Nejmladšího syna Galiny zardousil vlkodlak, ona se z toho zhroutila a nechtěla žít už v Rusku, Aleksei /manžel Galiny/ se uzavřel do sebe a poslal manželku s dětmi k bratrovi. V té době se Cyanně narodila Madison Violett.
Odmalička vyrůstala Madison ve stínu svých příbuzných. William a Konstantin /syn Cyanne/ byli stejně staří, takže si spolu vystačili a zkoušeli různé hry, které měli převážně za úkol trápit Auroru /mladší sestru Kosti/, díky tomu Aurora, která byla jen o šest let starší než Madison, se uzavřela do sebe a svou sestřenku ignorovala, tudíž si Madison hrávala sama a často neunikla z přehnané péče své matky, proto se nikdy nestala obětí pokusů svého bratra a bratrance.
Odmalička se tedy učila správné etiketě, lektvarům, teorií kouzel a dějinám kouzelníků. Když měla volný čas, tak si hrávala sama, protože ostatní děti už byli ve škole. Všichni tři starší Goroděčtí byli zařazeni do Zmijozelu.
V jedenácti, když dostala dopis z Bradavic, na ni byla celá rodina pyšná. Moudrý klobouk Madison zařadil do Havraspáru. Jako celá její rodina si vypěstovala Madison správné sebevědomí a poněkud protivnou povahu. Do školy o něco níže nastoupila její další sestřenka Tatiana.
Po ukončení školy začal její bratr i bratranec pracovat na ministerstvu, kde díky protekci Dimitrije získali již od začátku vysokou pozici. Sestřenka Aurora se zapletla s učitelem, odešla ze školy a vychovávala své tři děti, Madison toto moc nechápala - sama děti nemá zrovna v oblibě. Po čase se oženil i její bratr s příslušnicí čistokrevné rodiny a narodili se mu dvojčátka Ella a Emma, které byla Madison občas nucena hlídat.
Po ukončení školní docházky se Madison začala více věnovat sportu, konkrétně famfrpálu. Vždy se mu chtěla věnovat profesionálně, a to se jí nyní splnilo. Dostala nabídku, kterou přijala. Nyní hraje na postu odražeče za Holyheadské hyrpyje.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|