Adrastea Rawen - Sept (M)

12. ledna 2012 v 20:49 |  Ex postavy
Jméno: Adrastea Nymphadora Rawen - Septová
Narození: 13.října 2032
Národnost: Britská
Původ: Kouzelnický

Hůlka: 14 palců dlouhá hůlka z růžového dřeva, velmi ohebná, jádrem je vlas z hlavy víly.
Patron: Irský setr
Bubák: Mravenci
Kolej: Mrzimor

Popis:
Adrastea vypadá o zhruba o dva roky mladší než ve skutečnosti je. Může za to předešvím její malá a drobná postava, díky které si musí často stoupat na špičky a ani tak přes vrstevníky pořádně neumí. Adrastea se docela podobá své mamince, stejně jako ona má oválný obličej s vysokým čelem, rovným nosem a plnými rty. Její oči jsou velké a zelené. Světlý obličej ji lemují světlé, skoro bílé vlasy, které ji sahají jen kousíček pod ramena.

Adrastea ráda nosí pohodlné oblečení. Její skříň je plná hábitů, legín, úzkých kalhot, volných triček různých barev, květovaných sukní, punčoch, prostě od každého něco. Ovšem, co se týče bot, tak u ní najdete jen ty bez podpatků, největší zásobů má tenisek. Nerada na sebe věší nějaká cingerlátka, ale vyžívá se v lakování nehtů.

Povaha:
Adřina povaha není nijak složitá ani zákeřná. Je to upřímná dívka, které se své názory snaží říkat citlivě a ohleduplně. Její rodiče si občas lámou hlavu, po kom zdědila svou povahu. Není vůdčí typ jako oni, naopak je tichá a stydlivá. Je přátelská, ale není schopna za někým jen tak přijít a začít se s člověkem bavit, navíc nemá o čem. Když ale lidi pozná blíže, tak se uvolní a projeví se i její smysl pro humor. Co se týče školy, tak je pečlivá, ráda se učí, poctivě zpracovává úkoly a snaží se je mít hezky upravené, a ráda dostává dobré známky. I mimo školu je slušňačka a nerada porušuje pravidla.Osobní historie:
Adrastea se narodila 13.října v Londýně jako třetí dítě své matky a druhé dítě svého otce. Její maminkou je Nymphadora Rawen-Septová, která má napůl mudlovský původ a momentálně pracuje na ministerstvu, otec Alexander Semyon, čistokrevní čaroděj, také pracuje na ministerstvu. Steia má o osm let staršího bratra Septima a o dva roky starší sestru Ethelyne.
Odmalička vyrůstá v mudlovském prostředí - mudlovské jesličky, školka, základní škola. O víkendech žila ale čistě v kouzelnickém světě, protože rodiče nepracovali, tak dívky brali na famfrpálové zápasy, na výlety do přírody a po stopách velkých kouzelníků, podívat se na draky a další kouzelné tvory, atd.
Steia se ve svém volném čase věnovala kreslení, ale posledí dobou toho nechala, chodila plavat, na balet, do kroužku, kde se starali o zvířata, do kurzu znakové řeči, apod.
Poté co byl zatčený de Boat ji akorát přišel dopis z Bradavic, kam se vydala i se svou starší sestrou, která měla Bradavice odložené.
 


Komentáře

1 Véja | Web | 12. ledna 2012 v 20:56 | Reagovat

krásný design :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|