Únor 2012

Soutěž: Výzdoba síně

29. února 2012 v 20:26
Tentokrát to není soutěž pro jednotlice, ale pro celou kolej. Vašim úkolem bude společně utvořit návrh na ozdobení stromečku a vašeho kolejního stolu. Návrh pak dáte do kupy, sepíšete a pošlete na hp-clubik@seznam.cz do 9.března, 20:00.
Minimálně jeden z vaší koleje by pak měl přijít stromeček ozdobit (10.března v 17:30), prefekt dohlédne na to, že se tak i stane.

Nebelvírský erb od Sarah

29. února 2012 v 12:17 Kreativní koutek

Vyrobeno Sarah Witchn ( + 10 bodů)

Hledáme kouzelníky!

29. února 2012 v 12:09

Praktikant:
(RPG) Praktikant je člověk, který vypomáhá profesorům a plní jejcih přání, tzn. může za ně vést hodinu, může známkovat úkoly nebo také může profesoru nosit kávu. Věk min. 18 let.
(NON RPG) Podobně jako v RPG - profesor vás může požádat o to, aby jste místo něj měli online hodinu, oznámkovali úkoly, vymysleli soutěž/bleskovku, vedli akci nebo něco vymysleli. Pokud máte zde studentskou postavu, tak body které získá praktikant jdou do vaší koleje.

Pokud máte o některou z pozic zájem, tak napište na hp-clubik@seznam.cz

Body za blogy - Listopad

29. února 2012 v 11:37
Havraspár: 17 bodů + 20 bodů
Mrzimor: 14 bodů + 10 bodů
Nebelvír: 59 bodů + 15 bodů
Zmijozel: 27 bodů + 10 bodů


Victoria Lategan (N)

28. února 2012 v 20:45 Profily
Celé jméno: Victoria Alix Lategan
Datum narození: 16.listopadu 2028
Národnost: Britská
Původ: Kouzelnický

Hůlka: 11 palců dlouhá hůlka z jasanu se slizem tlustočerva.
Patron: Havran
Bubák: Zombie jedící lidské maso

Kolej: Nebelvír

Popis:
Díváte se na dívku, která stejně jako její vrstevníci může mít asi 165 cm. Její pleť je světlá s broskvovým nádechem. Victoria má štíhlou postavu s ženskými křivkami, tedy má širší boky a stehna. Její vlasy mají zlatozrzavý nádech a neposlušně se jí kroutí kus pod ramena. Vlasy nosí většinou nedbale rozpuštěné, jen občas je ji možno vidět s vysokým culíkem.
Má oválný obličej s vysokým čelem. Její oči jsou velké, zářivě zelené s temně fialovými kruhy, asi palec velkými. Nos má souměrný ke svému obličeji a rovný, její rty jsou světle růžové s plným spodním rtem, kdežto ten horní se skoro ztrácí.
Pečlivě si obléká školní uniformu. Košili, kravatu, hábit, jen namísto obvyklé barevné sukně typické pro dívky dává přednost černým kalhotám.
Ve svém volném čase často nosí vzdušné barevné košile a sukně s vysokým pasem, které se směrem dolu zužují. Na nohou obvykle nosí kotníčkové boty na zhruba 4 cm podpatku. Z bot vykukují ponožky ve stejné barvě, ve které má košili. V zimě ponožky vyměňuje za tlusté punčocháče.
V uších má vždy malé náušničky s motivem věcí, které kolem sebe může najít každý den. Na krku má stříbrný řetízek, který může vést pozornost k malé jizvičce na klíční kosti, s přívěskem relikvií smrti. Zápěstí levé ruky má několikrát omotané úzkými pruhy kůže.


Vánoční prázdniny - Výlet

28. února 2012 v 20:28
Své prázdniny můžete strávit i v Bradavicích (celé) a nebo jen jejich část a po Štědrém dnu se můžete vydat na menší výlet, kde byste podle plánu měli zůstat do Nového roku.
Na výlet se bude odjíždět 25.prosince ve 14:00, vracet se budete zřejmě 1.ledna (automaticky).
Studenti, kteří chtějí zůstat celý čas v Bradavicích se nemusí zapisovat nikam.


NON datum: Neděle, 11.března - neděle, 18.března
Popis: Studenti se přesunou na blíže nespecifikované místo, kde se bude konat i hlavní oslava Silvestra.
Účastníci:


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|