Victoria Lategan (N)

28. února 2012 v 20:45 |  Profily
Celé jméno: Victoria Alix Lategan
Datum narození: 16.listopadu 2028
Národnost: Britská
Původ: Kouzelnický

Hůlka: 11 palců dlouhá hůlka z jasanu se slizem tlustočerva.
Patron: Havran
Bubák: Zombie jedící lidské maso

Kolej: Nebelvír

Popis:
Díváte se na dívku, která stejně jako její vrstevníci může mít asi 165 cm. Její pleť je světlá s broskvovým nádechem. Victoria má štíhlou postavu s ženskými křivkami, tedy má širší boky a stehna. Její vlasy mají zlatozrzavý nádech a neposlušně se jí kroutí kus pod ramena. Vlasy nosí většinou nedbale rozpuštěné, jen občas je ji možno vidět s vysokým culíkem.
Má oválný obličej s vysokým čelem. Její oči jsou velké, zářivě zelené s temně fialovými kruhy, asi palec velkými. Nos má souměrný ke svému obličeji a rovný, její rty jsou světle růžové s plným spodním rtem, kdežto ten horní se skoro ztrácí.
Pečlivě si obléká školní uniformu. Košili, kravatu, hábit, jen namísto obvyklé barevné sukně typické pro dívky dává přednost černým kalhotám.
Ve svém volném čase často nosí vzdušné barevné košile a sukně s vysokým pasem, které se směrem dolu zužují. Na nohou obvykle nosí kotníčkové boty na zhruba 4 cm podpatku. Z bot vykukují ponožky ve stejné barvě, ve které má košili. V zimě ponožky vyměňuje za tlusté punčocháče.
V uších má vždy malé náušničky s motivem věcí, které kolem sebe může najít každý den. Na krku má stříbrný řetízek, který může vést pozornost k malé jizvičce na klíční kosti, s přívěskem relikvií smrti. Zápěstí levé ruky má několikrát omotané úzkými pruhy kůže.Povaha:
Victorie je inteligentní a zodpovědná mladá dáma. V přítomnosti většího počtu lidí se chová poněkud asociálně, je poněkud ztuhlá a konzervativní. Každopádně se chová vždy zdvořile, i když odtažitě. Také by se dalo říct, že k cizím lidem je nedůvěřivá a chová se plaše. Její pohled na dobro a zlo je možná trochu pokroucený, ale dělá to, co považuje za správné, i když přidělené úkoly jsou pro ni na prvním místě a do práce se snaží nemíchat své osobní pocity. Vica je také perfekcionistka, která potřebuje mít vše dokonalé a organizované.

Jméno:
Jméno Victoria dostala po zakladatelce otcova rodu. Victoria pochází z latinského slova, které znamená vítězství. Podle otce má toto jméno ve Velké Británii atmosféru důstojnosti, formálnosti a významnosti. Myslí si to z části díky zakladatelce a i díky královně Viktorii, která byla pro zemi význačná. Samotné nositelce se líbí i přirování k římské bohyni Victorii. Přátelé ji oslovují Vika.
Druhé jméno Alix má po své matce a shodou okolností má podobně vznešený význam, znamená totiž vznešenost.
 


Komentáře

1 bety | 20. května 2014 v 21:24 | Reagovat

neni to divny proc sem davate Bonie Wrigt a jiný celibrity vy ste se zblanily

2 -.- | 27. února 2015 v 20:19 | Reagovat

[1]: ty ses zblaznila -.-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|