Duben 2012

Šedá dáma (Duch)

29. dubna 2012 v 23:26
Jméno: Helena z Havraspáru
Přezdívka: Šedá dáma
Narozena: 982
Věk při úmrtí: 20 let

Popis: Vysoké, prosvítající, ale důstojné postavě spadají havraní kadeře až do pasu. Působí vzdělaně, ale též pyšně. Nese se trochu jako pávice, a ač je krásná, odtažitá jest. Většinou se nebaví s nikým jiným než s duchy a studenty z Havraspáru, je však ochotná vám pomoci najít cestu, jestliže jste se ztratili. Její bledý oválný obličej je zasmušilý, však bystré a inteligentní šedé oči dodávají jí vzeření královny z dávných časů. Občas při mluvě nevědomky básní. Nosívá dlouhá krásná roucha, však žádné šperky.

Body 11

29. dubna 2012 v 22:29
Havraspár: 81 bodů
Mrzimor: 120 bodů
Nebelvír: 111 bodů
Zmijozel: 20 bodů


Dollzky profesorek

29. dubna 2012 v 22:09 Kreativní koutek
Prof. Herveaux a Satternix za mlada ještě ze školy na kterou chodili.

- Perlita Rosier

- Aveline Herveaux

Vtipné obrázky

29. dubna 2012 v 22:07

- Perlita Rosier


Studia mudlů - online

29. dubna 2012 v 12:20
Milí studenti,
Vy všichni, kteří jste se přihlásili na mou hodinu studie mudlů, zapište si do diářů, že první hodina proběhne 5.5 v 17:00 (nevím, jaký den je to v tom RPG čase). Prosím alespoň pro začátek 100% účast.

Se srdečným pozdravem Stefaie

Čtvrté narozeniny

29. dubna 2012 v 10:38
29. dubna 2008 v 22:32 byl zveřejněn první článek na tomto blogu. Od té doby uplynulo už pět let, kdy se dvě dívky rozhodly založit blog, kde by se hrálo RPG.
Původním záměrem neměla být žádná "blogová školička", ale jen pár mítností na hraní, hodně soutěží a bleskovek.

Jak to tak bývá, tak prvotní záměr poněkud přerostl, hráči projevili zájem o hodiny, a tak proč ne? Objevily se zde první čtyři předměty: lektvary, péče o kouzelné tvory, kouzelné formule a dějiny čar a kouzel.

Clubík měl několikrát namále a vypadalo to, že nepřežije. Upřímně - po založení jsme tomu nedávali ani rok, ale stalo se. Clubík se drží zuby nehty, jsou tu stále lidé, kteří se snaží a můžeme jen doufat, že tomu tak zůstane a možná, že se k nám přidají další, kteří budou posouvat clubík dál a dál.


Na začátku nikdo nevěřil, že by se clubík mohl dožít čtyř lět a vidíte - žije!
Prefektura

29. dubna 2012 v 10:23

Každý rok na konci prázdnin přilétává do Děravého kotle malá sovička, které ve svých pařátech svírá dopisy z bradavické školy, ve kterých vybraným studentům oznamuje, že byli vybráni, aby se na další rok stali prefekty.
Prefektem by se měl stát student s dobrým prospěchem, který je přátelský, zodpovědný a má chuť radit a pomáhat. Prefekty sice vybírají kolejní koleje, ale koho byste volili vy?

Do komentářů napište, kdo by měl být prefektem, které koleje. Můžete napsat samozřejmě i sebe pokud jste vhodní na onu funkci.

Nejhezčí tvář

29. dubna 2012 v 10:23
Ve zdech Bradavice se pohybuje tolik tváří na které je radost pohlédnout, tak proč nevybrat ty nejhezčí? V následujících číslech Blesku budete moci hlasovat pro ty nejpřitažlivější čaroděje v hradu a to hned v několika kategoriích:

A) Profesor
B) Student
C) Profesorka
D) Studentky
E) Ostatní

A radostná novinka je, že soutěže se účatní všichni v hradu, ač mohou být někteří naštvaní a jiní nadšení (resp. účastní se ti, kdo mají vzhled).
V dnešním čísle se podíváme na zoubek pánům.
Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|