Květen 2012


Denní Věštec - Dvě vraždy stačí!

29. května 2012 v 20:38 Denní Věštec
LONDÝN - Ministerstvem zazněl údiv, když bylo oznámeno, že skupina bystrozorů zatkla pachatele, kteří řádili ve Škole čar a kouzel v Bradavicích. Této škole se dařilo podivné události uvnitř dlouho tajit, ale když dva lidé přišli o život, tak se muselo zasáhnout.


Jak vidím profesory

29. května 2012 v 11:50 | Molly Mortensen |  Kreativní koutekNejhezčí tvář 1 -> Vyhodnocení

29. května 2012 v 11:07
V posledním čísle Blesku se rozjela soutěž o to, kdo má nejhezčí tvář u nás ve škole. Volilo se v prvních dvou kategoriích - profesor a student.

U profesorů se umístil na prvním místě pan Andrei Semyon, ředitel zdejší školy, a v těsném závěsu za ním skončil Easy Meester, kolejní ředitel Nebelvíru.Velikonoční hledání

29. května 2012 v 10:40

Obvykle se o Velikonocích hledají nabarvená vajíčka, která bývají skrytá po zahradách, parcích a loukách. I tady v Bradavicích si chceme navodit hledací atmosféru, ale půjdeme na to trochu jinak. Až do Velikonočního pondělí se budou na hradě náhodně zjevovat karty z čokoládových žabek. Za každou nalezenou kartu dostanete 10 bodů pro svou kolej. Samozřejmě body dostane ten, kdo kartu najde jako první a zapíše sem do komentářů, kde ji našel a kdo je na kartě.

Tak hurá do šmejdění po hradě a okolí.

Skóre:
Havraspár: 0 bodů
Mrzimor: 20 bodů
Nebelvír: 60 bodů
Zmijozel: 0 bodů


1. úkol Turnaje čtyř kouzelníků

23. května 2012 v 16:51
Ano, je to skutečně tak. Čas od chvíle, kdy byli vybráni šampioni každé školy, utekl jako voda a první ze tří soutěžních úkolů je před námi. Prosíme všechny účastníky, aby se pořádně prospali, dostudovali případné nedostatky a připravili se. Turnaj totiž nikoho nešetří. Ani vás ne.Non datum: 2.června, Sobota
Non čas: 18:00
Místo: Hřbitov

Prosíme, aby se dostavili všichni šampioni. Mohlo by se lehce stát, že budete diskvalifikováni.

Předvelikonoční veselí

23. května 2012 v 15:54
Velikonoce jako by se nám ve změti svátků, oslav, zkoušek a katastrof někam ztrácely. Nedovolme si na ně ve škole zapomenout a náležitě je oslavme! Jak? To se nechte překvapit. Stačí jen dorazit.

Non datum: Sobota, 26.května
Non čas 1: 17:30
Non čas 2: 20:15
Místo srazu 1: Jezero
Místo srazu 2: Velká síň
Účastníci:


Události se přiostřují

20. května 2012 v 16:28
Na nástěnce v hradu se objevil nový pergamen popsaný drobným a úhledným písmem, ovšem bez podpisu.

Před pár dny hradem proběhla zpráva, že byl napadený další student. Ten ovšem tentokrát neměl být jen v bezvědomí, ale mrtvý. Bohužel - tato smutná zpráva se potvrdila a v naší škole byl opravdu usmrcený student Zmijozelu! Docházejí snad pachateli nervy a hodlá vraždit dál?
Jedna z napdených studentek se probrala a vrátila se zpět do Bradavic - z jejího povídání se dá usoudit, že ji napadl nějaký muž, který se ovšem na chodbě hádal s dívkou.

Ovšem ani zmijozelský kolejní nebyl tomuto řádění ušetřený. Podle nepotvrzených zpráv byl v noci na dnešek napadený a momentálně je umístěný u sv. Munga. Z informací, které si obrazy šeptají, to ale vypadá, že profesor byl napadený poněkud jinak než studenti...
U pana Swynforda se totiž našel lísteček: ,,Na dluhy nezapomínám. SZ"

POKT - 6.hodina

20. května 2012 v 12:32


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|