Červenec 2012

Lorcan Scamander

31. července 2012 v 23:19 Ex postavy
Celé jméno: Lorcan Roland Scamander
Datum narození: 24.května 2029
Národnost: Britská
Původ: Kouzelnický

Kolej: Zmijozel
Hůlka: 14 palců dlouhá hůlka z hrušně se šupinou draka.
Patron: -

Popis:
Před vámi se nachází chlapec, kterému byste mohli tipovat o dva/tři roky více. Odhadem může měřit kolem 178 centimetrů. Jeho postava by se dala popsat jako hubená a mírně šlachovitá.
Jeho oválný obličej už pozbyl dětských rysů. Má špinavě blond vlasy, které nosí rozčepýřené. Pod nízkým čelem mu vykukují šedé oči, které jsou často přimhouřené do malých škvírek. Má větší nos a plné rty. Když promluví, tak můžete slyšet slabý skotský přízvuk.
Na vyučování nosí pečlivě upravenou školní uniformu, které nelze nic vytknout. Když ji odloží, tak se rád obléká pohodlně a elegantně, takže ho můžete vidět v košilích, tričkách, džínách a teniskách. Na prsteníčku levé ruky nosívá velký prsten se zeleným smaragdem.


Studenti Bradavic

31. července 2012 v 19:36
HAVRASPÁR

Abraxas Thompson
Darren Petterson
Elena Leoness
James Groff
Jocelyn Bellefleur
Karen Fletcher
Nyree Sumpter
Perlita Rosier
Rosemary Gilroy

21.prázdninová bleskovka - konec

31. července 2012 v 18:16
Každou otázku může zodpovědět jeden člověk :), pokud by chtěl někdo zodpovědět víc otázek, tak musí počkat než někdo odpoví otázku po něm, takže odpovídat můžete prostě na přeskáčku :)


Piknik

31. července 2012 v 10:51
Drazí studenti Bradavic,

zveme vás na letní piknik do parku Greenwich. Na programu je příjemné posezení na dekách, občerstvení složené z ovoce, salátů a sandwichů k tomu vychlazený máslový ležák, seznámení se nováčků se staršími studenty a některými profesory. A k tomu:
Navečer je pak přichystaný koncert populární kouzelnické skupiny Ježibaba, která si ve svém plném programu udělala chvíli času. Doufáme, že patříte mezi jejich věrné fanoušky :)

Celé místo bude zajištěno matoucím kouzlem proti mudlům.

Datum: Čtvrtek, 2.srpna
NON čas: 18:00
Místo konání: Mudlovský Londýn, Greenwich park

Koho můžeme očekávat?

Admé Alter

30. července 2012 v 21:27
Celé jméno: Admé Liliana Alter
Datum narození: 30. května 2028
Národnost: Britská
Původ: Kouzelnický

Kolej: Havraspár
Hůlka: 9 a půl palce dlouhá hůlka z hrušně se šupinou draka.
Patron: -

Popis:
Admé je drobná, štíhlá dívka. Pleť má velice světlou s černě lemovanýma modro - šedě zbarvenýma očima. Bledou pleť doplňují plné, malé, červené rty. Obličej lemují rezavé pod ramena sestříhané vlasy s ofinou. Vlasy nosí většinou vyčesané do drdolu bílou, hrubou gumičkou. Na krku má stříbrný řetízek s přívěškem ve tvaru mašličky. Na ruce má pletený náramek s nápisem SLUNÍČKO, který nikdy nesundáva. Nosí brýle, ale moc lidí to nevím, protože přes den má čočky a jen večer má brýle. Málo kdy se stane, že má brýle přes den. Oblíká se do světlejšího oblečení. Nejraději nosí světlé džíny a bíle tričko. V zimě nosí černý kabát a dlouhou, pletenou šedou šálu.

Předškoláci bez pomůcek 2

30. července 2012 v 21:22
  • Jula Vanima (Patronka Pixie Roos)
  • Jonathan Campbell (Patronka Amanda Watsnová)

20.prázdninová bleskovka

30. července 2012 v 10:44
1) Co má Tom v ruce?

O DRAKOVI Z HORY DRAGŮR

29. července 2012 v 21:16 | Katty Eliretová
Kdysi dávno asi tak v roce 2000 se narodila malá holčička jménem Amélie. Holčička byla obyčejný člověk ale v jejich vesnici, v jedné velké hoře jménem Dragůr žil starý a obrovský drak. Kdysi dávno ten drak ukradl trpaslíkům poklad a teď si ho v hoře chránil před zlomyslnými lidmi. Drak byl sice stár ale po celá staletí, celé děnerace odolával útokům lidí (převážně odvážných mužů). Jednoho dne se malá Amélie zatoulala někam poblíž hory, když sbírala mamince na koláč maliny. Amélie byla velmi odvážná holčička a když začalo pršet řekla si, že se schová do jeskyně. Ona pověsti o těch co se už nevrátili znala, ale nebála se jich. Jakmile ji drak však uviděl nechtěl jí nic udělat. Do dnes je to záhadou proč. Amélii se to nezdálo, ale chtěla něco zkusit a tak, když drak spal přistoupila k němu a pohladila ho něžně po jeho hrubé šupinaté kůži na hlavě. Drak se trochu polekal ale přestal se bát a začalo se mu to líbit. Amélie tedy zjistila, že drakovi bylo velice smutno, protože neměl žádnou rodinu ani nikoho a muže vraždil, protože se jich bál. Amélie to všechno tedy přežila a další den, když se vracela zpět k mamince a tatínkovi se s drakem smutně loučila slíbila mu ale, že se vrátí. Slib dodržela a se všemi vesničany šla společně do jeskyně. Drak se tam nechal od vesničanů hladit a přestal se jich bát. Když Amélie vyrostla řekla si, že bude bydlet v hoře a postavila si tam dům, který měla moc ráda a žila tam s drakem až nadosmrti. Když Amélie umřela říkali se legendy o tom, že její duch pomáhá a chrání ostatním před zlými draky.

Dollzky předškoláků a Molly

29. července 2012 v 21:14 | Katty Eliretová |  Kreativní koutek
Noemi Loren


Štítky k hodinám

29. července 2012 v 21:09 | Perlita Rosier


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|