Matt B. Deylon (P)

17. července 2012 v 22:59 |  Profily
Celé jméno: Matthew Benjamin Deylon
Datum narození: 23.října 2014
Občanství: Britské
Původ: Kouzelnický

Hůlka: 13 a čtvrt palce dlouhá z tisového dřeva se šupinou baziliška.
Patron: Myš
Bubák:

Vyučovací předmět: Obrana proti černé magii
Bývalá kolej: Mrzimor

Popis: Matt se svou výškou dosahující 183 cm je vyšší než většina lidí na hradě, ovšem na první pohled to není patrné díky jeho hubené postavě s nepatrnými, skoro imaginárními, náznaky svalů. Jeho obličej je oválný s výraznými lícními kostmi. Má ho vždy pečlivě oholený. Jeho vlasy jsou tmavě hnědé, učesané s pěšinkou nalevo, přičemž na druhé straně mu ofina vytváří menší vlnku.
Pod světlým obočím, které z dálky nejde ani vidět, vykukují velké zelené oči, které zvědavě rejdí po všech zákoutích. Když se rozesměje, tak se mu kolem očí utvoří drobné vrásky. Nos má větší, široký a tupý. Horní ret má velmi úzký oproti spodnímu, který je krásně plný, často zkřivený do úšklebku.

Oblečením by Matthew zapadnul spíše do mudlovského světa. Rád se obléká především pohodlně a pokusy o elegantní zevnějšek nedopadají moc dobře. Často má na sobě tričko bílé nebo šedé barvy, které je mu o číslo větší a zdůrazňuje jeho vyhublou postavu. Když už si vezme správnou velikost, tak je to tričko s originálním potiskem. Kalhoty volí většinou džíny v tmavě šedé nebo černé barvě, která dávno praním ztratila svůj původní odstín. Ohledně bot bývá ovšem vybíravý, všechny volí především v tmavé barvě, ale můžeme ho vidět, jak v sešlapaných kotníčkových hrůzách, tak v kanadách, polobotkách či semiškách. Občas si na sebe vezme jednoduché černé sako a nebo při větší zimě černou koženou bundu.
Rád svůj vzhled doplňuje různými klobouky, buřinkami, v chladnějším období má kolem krku omotanou šálu, v létě pak vyrukuje s různými variacemi býlí proti slunci.
V každém ročním období, ale na malíčku pravé ruky nosí velký prsten s červeným jaspisem.Osobní historie:

Matty spatřil světlo světa ve vesnici Vydrník sv. Drába, kde se usadili jeho rodiče Benjamin a Leah. Naneštěstí se Matthew narodil jako poslední dítě a vyrůstal tak ve společnosti bratra a dvou sestřiček, takže byl neskonale trápen, ale naučen i všem lumpárnám a trikům, jak ošálit rodiče.
V pěti letech začal chodit do školy, kde se ukázala jeho společenská povaha a spřátelil se, jak s dětmi z pár kouzelnických rodin, tak i s mudlovskými. Dokonce se do jedné mudlovské dívky Amandy zakoukal, jak v dětském věku mohl. Po škole co čekal mudlovská základní škola, kde si osvojil dovednosti jako je psaní, čtení a počítání, také se tam projevila jeho nezbednost, takže se v žákovské knížce hledalo těžko místo na další poznámky.
V jedenácti letech jako ostatní děti nastoupil do Bradavic, kde ho Moudrý klobouk poslal do Mrzimoru, kde využil svou překypující energii na pořádání večírků.
Zkoušky se mu podařilo splnit Nad očekávání, a to mu umožnilo po Bradavicích studovat dál, aby jednoho dne mohl získat místo učitele, i když o tom nikdy neuvažoval.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|