Rhys Kieran

15. února 2013 v 22:08 |  Profily
Celé jméno: Rhys Dayton Kieran
Datum narození: 14. října
Národnost: Velšská
Původ: Kouzelnický

Kolej: Zmijozel
Hůlka: 11 palců dlouhá hůlka z šípkového dřea a zubem běhnice
Patron: Nosorožec
Bubák: Krejčovský metr

Popis: Rhys je mladý muž, který svou výškou nepatrně převyšuje své vrstevníky. Na první pohled jeho výšku můžete odhadnout na 180 centimetrů. Jeho postava je štíhlá s náznaky svalů. Jeho pokožka má zdravou barvu, jakoby lehce opálenou, tu a tam na jeho těle se objevují světle hnědá znamínka. Rhysovi černé vlasy jsou asi dva palce dlouhé. S česáním se většinou moc neobtěžuje, takže má na hlavně něco na způsob elegantního rozcuchu. Pod tmavým, rozcuchaným obočí se ukrývají čokoládově hnědé oči mandlového tvaru, které obvykle se zájmem šmejdí po okolí. Nos má celkem malý, s mírným hrbolkem u kořene, který jde vidět ale jen zblízka. Jeho rty jsou hezky vykrojené, široké a plné s koutky stočenými nahoru. Hranatý obličej mívá hladce oholený.

Styl Rhysova oblékání je spíše elegantní než sportovní. Rád chodí čistě oblečený a upravený. Jeho školní uniforma bývá pečlivě upravená, vyžehlená s ležérně uvolněnou kolejní kravatou a dvěma rozepnutými knoflíčky u košile. Ke školní uniformě nosí koženou brašnu přes jedno rameno, která obsahuje učebnice a pergameny.

Ve volném čase dává přednost mudlovskému oblečení. Většina jeho skříně je vybavena oblečením v černé barvě. Rád nosí košile se sportovním černém sáčku, černá trička s výstřihem do V nebo černou koženou bundu. Kalhoty má většinou džíny ve tmavě modré nebo černé barvě, na nohou má většinou černé conversky. Na žádné ozdoby si moc nepotrpí, jen pokud si sundá tričko, tak odhalí malé černé tetování na pravém třísle.


Charakteristika: O Rhysovi by se dalo říct, že to není zrovna vyrovnaný člověk. Jeho nálada často závisí na tom, jak se právě vyspal. Některé dny bývá nevrlý a protivný, i malá narážka ho dokáže neskutečně vytočit a urazit. To je pak lepší se mu klidit z cesty, protože svůj vztek si dokáže vylít na komkoli. Naopak některé dny svítí jako sluníčko, má chuť si pořád povídat a tropit žertíky. Většinu času se jeho povaha pohybuje někde ve středu. Dokáže být okouzlujícím společníkem, který je sečtělý a má přehled. Ve většině situací si dokáže zachovat chladnou hlavu, nepřetvařovat se a jednat s lidmi na rovinu. Díky poslední zmíněné vlastnosti se někdy může zdát neomalený a necitlivý, to není pravda - pouze si pro upřímnost volí špatná slova. Každopádně je to člověk, kterého když poprosíte o upřímnost, tak ji dostanete.
Většinou své skutečné pocity schovává za sarkastické poznámky a lehkou aroganci, nerad sám sebe řeší. Bývá netrpělivý a tvrdohlavý, pokud si myslí, že má pravdu, tak ho o opaku nikdo nepřesvědčí.
 


Komentáře

1 Daisýý | 16. února 2013 v 15:37 | Reagovat

kolikátý ročník?

2 Rhys Kieran (Z) | 16. února 2013 v 19:23 | Reagovat

[1]: 5.ročník

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|