Aldith Sinclaire

21. dubna 2013 v 0:18 |  Profily

Celé jméno: Aldith Jocosa Sinclaire
Datum narození: 29.2 2028
Občanství: Britské
Původ: Mudlovský

Hůlka: 14 a půl palce, modřín, slza fénixe
Patron: Veverka
Bubák: Ona sama

Povaha: Aldith je tak trochu idealista. Často je pak zklamávána nedokonalostí okolního světa, který ne zcela odpovídá jejím představám. Zbožňuje samotu, a tak se na večírcích, plesech či jiných společenských davových akcích vyskytuje minimálně. Je vnímavá, chápavá a citlivá, vyniká v naslouchání druhým. Sama je spíše uzavřená a poměrně snadno zranitelná. Na nastalé situace reaguje nejdříve citově, než zapojí rozum. Otevírá-li se před ní možnost volby, nastává pro ni problém, protože je hodně nerozhodná.


Popis: Vyšší dívka štíhlé postavy. Se svými 173 cm Aldith rozhodně nijak převratně z davu neční, ale rozhodně to není žádný mrňous. Má poměrně světlou pleť, sem tam nějakou pihu, kterou mnohdy zvýrazní až sluníčko. Patří mezi lidi, kteří se místo opálení okamžitě spálí.
Má do pasu dlouhé zrzavé vlasy, které se vlní v nepravidelných vlnách. Zbožňuje jejich oranžové odlesky, a tak je nejraději nosívá rozpuštěné, maximálně stažené z očí dozadu. Lehce srdcovitý obličej zdobí modré oči zvýrazněné černou řasenkou. Ústa s plnými rty občas přetře tmavší rtěnkou. Žádné jiné zkrášlovací přípravky nepoužívá.
Co se týká oblékání, je to takový chameleon. Je schopná si na sebe natáhnout doslova cokoliv. Nikdy nelze předvídat, v jakém stylu oblečení se v daný den objeví. Baví ji kombinovat a experimentovat.

Životopis: Narodila se na přestupný rok 29.2 do úplné a harmonické rodiny Katie a Josepha Sinclaireových. Za obě její jména je zodpovědný tatínek, který je vášnivým profesorem dějepisu na Oxfordské univerzitě, kde se specializuje především na dějiny středověké Anglie. Maminka je neurochirurg.

Od narození bydlí Aldith spolu s rodiči v Londýně v malém bytě na George Lane. Strašně ráda slaví svoje narozeniny, protože se na ně vždy načeká neuvěřitelně dlouho. Nikdy nejevila zájem o cestování, a tak nejdál, co kdy dojela pryč od Londýna, byl právě Oxford. Byla tam hned několikrát, a to když se otec uvolil umožnit jí využít nějaké ty zdroje místní univerzity.

V jedenácti letech obdržela dopis z Bradavické školy čar a kouzel, který si rodiče nejdříve vykládali jako vtip ze strany Josephových kolegů z práce. Až když dopis přišel asi po šesté, uvědomili si, že se o žádnou legraci nejedná.

Cesta do Bradavic byla pro Aldith jednou velkou výzvou, neboť ještě nikdy nebyla tak daleko od domova a jakožto dítě ze zcela mudlovské rodiny se měla neustále čemu divit. Ve škole byla Moudrým kloboukem zařazena do Mrzimoru, kde si našla několik dobrých kamarádů. Během vyučování se u ní projevil léčitelský talent, který nejspíše zdědila po své matce. Zkoušky OVCE však skládala mimo jiné i z Dějin čar a kouzel, kterým se chtěla nadále věnovat.

Po škole se jí ještě nechtělo do práce, a tak se rozhodla navázat studii na Emrysově akademii čar.
 


Komentáře

1 BECKY | 24. května 2013 v 15:05 | Reagovat

JAK TO MYSLÍŠ ONA SAMA? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|