Ralph N. Twisleton (MK)

21. dubna 2013 v 0:31 |  Profily
Tumblr_lnpzouccbu1qcsb7zo1_500_large

Celé jméno: Ralph Nathaniel Twisleton - Wykeham
Datum narozenin: 22.prosince
Občanství: Britské
Původ: Polokouzelnický

Hůlka: 13 palců dlouhá hůlka z habru, peří fénixe
Patron: Puma
Bubák: Mrtvá rodina

Zaměstnání: Vedoucí Odboru mezinárodní kouzelnické spolupráce
Bývalá kolej: Mrzimor
Jiné: Registrovaný zvěromág - černá puma

Povaha: Ralph je vyrovnaný muž, kterého jen málo věcí vyvedou z míry. Působí na své okoli přátelským, pohodvým dojmem, většina lidí ráda vyhledává jeho společnost či radu. Je zodpovědný a trpělivý, rád pomáhá lidem, což z něho dělalo skvělého učitele. Je citlivý, laskavý a empatický, s každým se snaží jednat na rovinu a na úrovni.
Ve své práci pracuje tvrdě, dokáže se dobře rozhndout, je zodpovědný a spolehlivý, tak trochu sklouzává k workoholismu. Nejdůležitější je pro něj jeho rodina, kterou se snaží materiálně zbazpečit.

Popis: Ralph je muž, na kterém s radostí spočine každé ženské oko. Měří cca 185 centimetrů a má svalnatou postavu se širokými rameny. Jeho černé vlasy jsou již protkané několika stříbrnými nitkami, ale stále jsou husté a neposedně se kroutí nad vysokým čelem jeho hranatého obličeje. Pod černým nikterak hustým obočím vykukují ocelově šedé oči, kolem kterých má vrásky od smíchu. Má klasický rovný nos. Jeho rty jsou věčně roztažené do úsměvu, který odhaluje perfektně bílé zuby, a nikomu nevadí, že rty nejsou sympetrické. Horní ret má totiž užší, více vykrojený než ten spodní.

Styl Ralphova oblékání by se dal označit jako elegantní. Ať už je v práci a nebo má volno, tak ho většinou můžeme vidět v košili s několika rozepnutými knoflíky, dobře padnoucích kalhot a stylových bot. V práci doplňuje své oblečení ještě sakem, případně černým hábitem, pokud se nechystá někam k mudlům.

Rodina:
Otec: Philippe Joseph Matthew Twisleton - Wykeham pochází z rodiny anglického šlechtice. Studoval na Etonu, později na Cambridge. Po škole chvíli pracoval jako právní zástupce a nakonec usedl v parlamentu, kde má jeho rodina dědičně křeslo. Při jednom soudním procesu se seznámil se svou budoucí manželkou. Jejich vztah byl vždy bouřlivý, samé hádky a rozcházení. Nakonec se přeci jen vzali, ale vztah se nikdy neuklidnil, byť hádky byly spíše v dobrém.

Matka: Tanyiah Areli Lloyd pochází ze staré kouzelnické rodiny, která se po staletí zaměřovala na léčitelství a rituály s tím spojenými. Tanyiah studovala v Bradavicích, stejně jako její čtyři sestry. Dostala do jako jediná z nich do Mrzimoru. Po Bradavicích se na truc rodině rozhodla studovat kouzelnické právo. Právě při jednom procesu se seznámila s Philippem.

Sourozenci:
Benjamin se prvorozený syn Philippa a Tanyiah. Studoval v Bradavicích, kde se dostal do Nebelvíru. Po škole se nedokázal rozhodnout, co by nejraději dělal a tak postupně prozkoumával mnoho odvětví. Chvíli byl v armádě, léčitelství, politice, stal se také obchodníkem a velmi úspěšným podnikatelem. Oženil se s čarodějkou Meredith. S tou měl syna, kterého pojmenoval po otci - Philippe. On sám děti rád nemá, ale manželka byla v sedmém nebi. Bohužel, když bylo synovi deset, tak zemřela.

Jacob je druhorozeným synem, ale obvykle to není ani znát. Je jen o dva roky mladší než bratr, ale je více průbojný. V Bradavicích studoval ve Zmijozelu. Nikoho to nepřekvapilo, protože vždy věděl, co chce. Kolem dvaceti se oženil se spolužačkou Geraldine. Jako otec se rozhodl věnovat politické dráze. Nějaký čas pracoval na ministerstvu, vypracoval se až na vedoucí pozici, ale když otec uvolnil místo v mudlovském parlamentu, tak se raději uchýlil tam. Je otcem dvou holčiček, dvojčat, Deborah a Drusilly.

Kayla je prvorozená dcera. Může se zdát, že je to taková šedá myška, ale když ji člověk pozná blíž, tak zjistí, že se pletl. Je velice milá a přátelská, má velmi dobré vystupování, ale je poněkud plachá. V Bradavicích chodila do Mrzimoru, stejně jako Ralph, ale s tím se tam moc nepotkala, jelikož je o čtyři roky mladší než on. Po škole začala pracovat jako prodavačka v knihkupectví, tak se seznámila si se svým prvním manželem Julianem s nimž má dceru Juliette. Bohužel manželství dlouho nevydrželo, Julian požádal o rozvod a pak nadobro zmizel. Po nějaké době poznala svého druhého manžela Dimitriho se kterým má syna Adrého. Bohužel Dimitrij tragicky zahynul a od té doby se Kayla ještě nevdala.

Katelyn od malička byla mazánek rodičů, kteří ji rádi rozmazlovaly. Čím byla starší, tím víc měla pocit, že ji rodina svazuje a tak se rozhodla, co nejvíc šokovat. Obarvila si vlasy, začala používat, co nejtmavší stíny a co nejvíce rudé rtěnky. Samozřejmě krátké šaty a vysoké kozačky jsou nezbytností. Stejně jako sourozenci i ona chodila do Bradavic - do Nebelvíru. Když skončila školu, tak se vrhla na dráhu manekýny.

Richard je nejmladší ze svých sourozenců a tak není divu, že je trochu tuňťa. Ve škole chodil do Bradavic a nejvíce času strávil v knihovně. Po škole se rozhodl studovat dál jakési odvětví magie, které má něco společného s astrofyzikou.

Švagrová:
Geraldine se narodila v Americe, ale když byla ještě malá, tak se s rodinou přestěhovala do Anglie. Matka pracovala v módním průmyslu, otec jako obchodní zástupce. Oba rodiče byli čarodějové, i když pocházeli z mudlovských rodin. Geraldine v Bradavicích byla, stejně jako manžel, ve Zmijozelu. Ger je poněkud povrchní, sobecká, snobská perefekcionistka. O své děti v podstatě ani nestojí, ale patří do k imagy ženy politika. Více si rozumí s Deborah než s Drus.

Neteře; synovci:
Philippe je jediným synem Benjamina. Než mu přišel dopis z Bradavic, tak byl neustále doma s matkou, která ho vyučovala. Vkládala do něj obrovské naděje a tak se musel Philippe navíc věnovat kreslení, hraní na klavír (později se sám rozhodl pro kytaru), plavání a dalším několika sportům. On sám nejraději upadal do říše snů a psal povídky. Když zemřela matka, tak to byl pro něj šok, ale při nástupu do Bradavic neměl moc času o tom přemýšlet. Moudrý klobouk ho zařadil do Nebelvíru. Ve škole také začal hodně experimentovat, jak s lektvary, které se podobaly mudlovským drogám, tak s intimnějšími věcmi. Výsledkem byla těhotná spolužačka. Ona v sedmáku, on v páťáku, když se jim narodila dcera Rose. Když ji byly asi tak dva roky, tak matka nenávratně zmizela, Philippe chtěl studovat a tak Rose vychovávala chůva v rodinném sídle. Nakonec se Philippe dostal na ministerstvo, kde dostal pověření, aby učil studenty přemisťování.

Juliette je dcera Kayly a Juliana, který může za její trochu orientální vzhled. Vyrůstala prakticky jen s maminkou, kterou má moc ráda. Jako celá rodina chodí i ona do Bradavic. Patří do koleje Havraspár.

Deborah je starší z dvojčat (i když jen o chvilku) Jacoba a Geraldine. Stejně jako setra je malinko rozmazlená a paličatá. Oproti sestře si však rozumí více s matkou. Do svých jedenácti let chodila do mudlovské školy, která ji zrovna moc nezaujala, i když si našla několik svých následovnic. Do Bradavic nastoupí až toto září.

Drusilla je dvojče Deb. A jsou si povahové naprosto stejné, rády si dělají naschvály a perou se o pozornost strýčka Ralpha. Má ráda tajemno a hrůzostrašné příběhy, ráda také debatuje s otcem.

O Rose si každý myslí, že je to setra pekelných dvojčat. Ovšem ona je "dcera jejich bratrance", prakticky s nimi vyrůstala, protože je stejně stará. Oproti nim je však tichá, klidná, přátelská a mudlovskou školu měla velmi ráda. Dokáže si vystačit sama, ale přece jen ji chybí pozornost otce, proto se s ním snaží být každou minutu, když to jde. Stejně jako dvojčata i ona nastoupí do Bradavic teprve letos.

André je nejmladší člen rodiny, syn Kayly. Je to samotář, ale když se najde někdo, kdo mu chce dělat společnost, tak jí nepohrdne. Umí být přátelský...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|