Květen 2013

Nymeria Stamkos

31. května 2013 v 20:34 Profily
Celé jméno: Nymeria 'Nan' Stamkos
Datum narozenin: 29.září
Národnost: Skotská
Původ: Smíšený

Hůlka: 12 a půl palce dlouhá hůlka z jabloně s krví salamandra.
Patron: Vlčice
Bubák: Černá díra

Povolání: Díky studium na vysoké mudlovské škole získala magisterský titul v pedagogickém oboru, mj. se věnovala kouzelnickému výzkumu živlů, a díky tomu všemu získala post vyučující na Emrysově akademii čar.
Bývalá kolej: Havraspár

Popis:
Nymeria svou výšku zapadá do průměrného vzrůstu žen. Dobrá, možná by mohla mít o něco více centimetrů, ale ji to vůbec nevadí, protože si takhle alespoň může dovolit nosit podpatky. Měří jen okolo 160 centimetrů, spíš něco pod toto kulaté číslo. Její váha ukazuje optimální počet kilo na její výšku, je ale drobounká a útlá. Někdy ostatní mívají pocit, že by ji silnější vítr mohl odvát.
Pro okolí ji nepřehlédnutelnou činí ale její oči. Jsou velké, doširoka otevřené, orámované dlouhými hustými řasami, tak hluboké že vidí v člověku tajemství, které ještě on sám nezná. Jejich barva je tmavě hnědá, připomínající hořkou čokoládu. Nos nemá ani malý ani velký, ale tak akorát aby vyvážel její malý, kulatý obličej se špičatou bradou, naducanými tvářemi s ďolíčky a vysokým čelem. Její rty jsou souměrné, v narůžovělém odstínu. Často a ráda se usmívá. Typické jsou pro ni dva druhy úsměvu, první je takový napůl zašklebení, při druhém pak odhaluje dvě řádky zubů bílých jako perličky. Oproti Britům má tmavší pleť s olivovým nádechem, kterou zdědila po svých předcích.
Její velkou ozdobou jsou husté vlasy, které se u konečků neposedně vlní. Jejich barva se mění v ohledu na roční období. V zimních měsících je má tmavě hnědé skoro až černé, naopak když se dny protáhnou a svítí více slunce, tak mají barvu kaštanově hnědou. I když je na vlasy pyšná, tak je nemá zrovna moc dlouhé. Většinou ji sahají jen na rameno, případně lechtají na klíční kosti. Delší vlasy pro ni znamenají délku maximálně po prsa. Vlasy většinou nechává volně rozpuštěné, miluje totiž pocit, když ji je vítr víská. Pokud se chystá na oficiální akci či do práce, tak volí praktické účesy, které ale vypadají elegantně, takže většinou nějaký drdol nebo lepší culík.

Ráda svůj obličej zvýrazňuje make-upem, i když se líčí jen slabě a přirozeně. Používá jen lehký krém, který tónuje její pleť a zmatňující pudr. Největší radost ji dělá líčení očí, přes den používá neutrální odstíny, večer dává přednost černým linkám. Každopádně nikdy nechybí prodlužující a zhušťující řasenka a nude rtěnka.

Obléká se většinou velmi jednoduše, ale hezky. Většinu času nosí šaty a sukně, které dolaďuje vhodnými boty, pásky či kabelkami. Na jejím krku nikdy neuvidíte řetízek, stejně tak ruce má prosté od ozdob, ale za to nehty pečlivě udržuje upravené, většinou s francouzskou manikúrou. Jedinou její ozdobou jsou náušnice, kterých má doma celou sbírku, nebo případně černé hodinky.

Povaha:
I když Nymeria nevyrostla zrovna do výšky, tak ji nelze rozhodně přehlédnout - všude je jí plno a doslova z ní tryská pozitivní energie. Je přátelská a usměvavá. Od přírody má vůdčí povahu, která se projeví v krizových situacích anebo také ve třídě plné studentů, snadno se totiž přizpůsobí situaci. Je velmi chytrá a pohotová. Je přesvědčená, že vždycky existuje nějaké řešení, takže nikdy nepřestává bojovat. Má dobrou pozorovací schopnost a celkem snadno odhadne, co lidé nosí ve svém srdci. I když je opatrná a nevěřím hned každému, tak je docela zvědavá, což se ji někdy může vymstít. Má také silnou vůli, je dost možné, že by odolala imperiu. Je odvážná a věrná svým přesvědčením. Také by se o ni dalo říct, že je nezištná a ráda pomáhá lidem kolem sebe, hlavně dětem, i když často jedná velmi impulzivně.

Ráda s muži koketuje, vesele flirtuje a chová se směle. Nedělá si těžkou hlavu se svým chováním, jedná vášnivě a divoce, takže občas někoho jen tak políbí či jinak škádlí. Je také talentovaná herečka a snadno předstírá, že je jí ve skutečnosti jinak než uvnitř. Její mluva je velmi rychlá, ale naštěstí je jí dobře rozumět. Jednou z jejich zajímavých schopností je, že umí snadno změnit přízvuk, takže si člověk nemůže být jistý, jestli o svém původu mluví pravdu.

Ella Goroděcki

31. května 2013 v 20:32 Profily
Celé jméno: Ella Dmitrijevna Goroděcki
Datum narozenin: 26. října
Národnost: Britská
Původ: Čistokrevný

Hůlka: 14 palců dlouhá hůlka z mahagonového dřeva, málo ohebná, s hvězdným prachem
Patron: Lachtan
Bubák: Mravenci

Kolej: Zmijozel

Popis:
Na Elle je již na první pohled znát, že nepatří již mezi nejmladší studenty, i když výškou by mezi ně možná zapadla. Měří totiž jen kolem 168 centimetrů. Při pohledu na její postavu nemůže být ani řeč, o tom, že by měla nějaké ženské křivky. Je velmi hubená až vychrtlá, ale kosti ji nikde netrčí. Její kůže je sametově bílá, jen na obličeji má světle hnědé pihy, které v zimě nejdou skoro vidět, ale na jaře je slunce vždy zvýrazní. Její obličej je malý, spíše kulatý než oválný, s plnými tvářemi a špičatou bradou. Má světle hnědé obočí, pečlivě udržované, velké oči, jejichž barva je zářivě modrá. Má malý a úzký nos, který spolu s tvářemi pokrývají zmíněné pihy. Rty má úzké a drobné. Celý obličej lemují tmavě hnědé, skoro černé, vlasy, které Elle sahají kousek pod ramena. Vlasy nosí volně rozpuštěné. Pokud do ruky nevezme žehličku na vlasy, tak jsou od přírody zvlněné.

Ella svou školní uniformu nemá moc ráda, ale snaží se ji mít pečlivě oděnou. Ve volném čase ji v uniformě nikdy neuvidíte.
V jejím šatníku převažují tmavé barvy, má ráda černou a šedou. Nedá se říct, jaké je její oblíbené oblečení, protože je možno ji vidět ve všem, nejčastěji ale nosí volná tílka, často místo šatů, džínové kraťasy a různé silonky. Na co nedá dopustit, jsou doplňky. Na krku i rukou má většinou velké množství cingrlátek. Kromě oblečení si vyhraje i s make-upem. Oči má většinou namalované kouřovými stíny v šedé barvě, obtáhnuté černou kajalovou tužkou nahoře i dole, řasy má zvýrazněné černou řasenkou a na rtech trochu lesku nebo balzámu bez barvy.

Povaha:
Ella působí jako dívka, která je odmalička zvyklá dostat vše, na co jen pomyslí. A ve své podstatě je to pravda. Pochází z bohaté rodiny, pro kterou není problém koupit si cokoli, takže se nikdo ani nepozastaví nad tím, že je Ella rozmazlená. Rodiče, jenž věčně nemají čas, raději dětem něco koupít, než aby se jim věnovali. I když je pořád tatínkovou princeznou.
K tomu všemu se o jejich pozornost navíc musí dělit se svým dvojčetem. Předešvím ale díky sestr má Ella ostré lokty. Nikdy nestojí jako šedá myš v koutě. Dokáže se hlasitě ozvat, upozornit na sebe a prosadit se. Moc dobře ví, co v životě chce, a proto předpokládá, že se dostala do Zmijozelu. Dokáže se skvěle přetvařovat a svou chladnou masku dává na obdiv svému okolí.
V jejím nitru se však ukrývá trochu jiná osobnost. Malá holčička, která zoufale touží po pozornosti, potom, aby ji měl někdo rád, věnoval se jí, občas ji obejmul. Uvnitř je plachá a stydlivá osoba, která nedokáže projevit své city.

Neosmrtijedský sraz se blíží!

29. května 2013 v 22:11
Počasí se trochu umoudřilo, škola pomalu ustupuje do pozadí... a to znamená, že je tu čas na další sraz. Tentokrát pro naše srázování zvolíme klasické město, které si odskákalo i náš první český sraz.

kdy? 1.června 2013 (Den dětí ^^)
kde? Brno

Aby jsme to moc nekomplikovali pro ty, kteří neznají Brno, tak sraz dáme v nákupním centru Vaňkovka, které se nachází mezi nádražíma. Pokud tedy přijede na autobusové nádraží, tak jen přejdete silnici a jste ve Vaňkovce, pokud vlakem tak vlezete do podchodu, vylezete, minete Tesco a jste taky tam.
Sraz bude v přízemí u kašny.

v kolik? 11:00

Pokud nemůžete, tak nesmutněte. Další sraz bude v Hradci Králové u Gymnázia J.K Tyla.

V případě dotazů kontaktujte Ethanaela aka vedoucího srazu.

Karaoke soutěž - přihlášení

29. května 2013 v 20:28
 1. Aldith Sinclaire
 2. Aurora Goroděcki
 3. Benjy Greyback
 4. Clementine Twisleton
 5. Ella Goroděcki
 6. Ethanael Caldwell
 7. Ethelyne Rawen - Sept
 8. James Groff
 9. Jevgenij Afingenov
 10. Jocelyne Bellefleur
 11. Laetitia Duchassient
 12. Lily Weasley
 13. Madison Goroděcki
 14. Morgan Thargaryen
 15. Persefone Darlington
 16. Prosperina Darlington
 17. Rae Twisleton
 18. Rebeka de Satternix
 19. Tessa Caldwellová
 20. William Goroděcki

Karaoke soutěž!

25. května 2013 v 12:33
Tumblr_m1syvl0izx1qhos5po1_500_largeJak všichni víme, tak bradavičtí studenti vždycky byli a jsou velmi talentovaní. Někteří umí krásně kreslit, líbezně hrát na hudební nástroj, potěšit nás svým tancem a někteří umí zpívat! Právě pro ty poslední tu máme soutěž o kolejní body!

Pokud umíme zpívat, tak neváhejte a přihlaste se do naší karaoke soutěže. Přihlásit se můžou i ti, kteří zpívat neumí a chtějí se jen pobavit! Aneb - neberme to zase tak moc vážně.
Přihlášky můžete posílat na e-mail Willky. Z přihlášených se utvoří dvojice, které budou "bojovat" proti sobě ve třech náhodně vybraných písních. Ten lepší z dvojice pak postoupí do dalšího kola, než zbyde jen ten jeden vyvolený a tedy vítěz karaoke.

ps: Na naší facebookové skupině se objevilo hlasování o bodech. Jde vlastně jen o to, jestli lidem mimo Bradavice budeme počítat body do školního poháru nebo ne (Samozřejmě všichni víme, že Nebelvír to projede a vyhraje Zmijozel :D).

(zdroj obrázku zde)

Thierry Swynford

23. května 2013 v 21:14 Profily

Celé jméno: Thierry Francois Orville Reynard Bastien Swynford de Beaufort
Datum narozenin: 26.dubna
Národnost: Francouzská
Původ: Čistokrevný

Hůlka: 14 palců dloihá hůlka z ořešáku s blánou z dračího srdce.
Patron:
Bubák: Katana

Povolání: Vedoucí mezinárodní korporace
Bývalá kolej: Mrzimor

Popis:
Thierry svou podobou rozhodně nezapře příslušnost k rodu Swynfordů. Jeho postava dosahuje výšky 195 centimetrů, takže rozhodně nezapadne jen tak v davu a vždy má parádní přehled. Má vypracované tělo, které dává jasně najevo, že několik hodin denně je schopen trávit v posilovně. Na hlavě má několik centimetrů krátké vlasy, které v zimě mají středně hnědý odstín, ale v průběhu léta se sem tam díky sluníčku objeví nazrzlé prameny. Má hranatý obličej se širokým čelem a černým hustým obočím, pod kterými má modré oči, nikterak velké, jejichž vnější koutek se mírně svažuje dolů. Mezi očima má velký dlouhý nos. Rty má široké, světle růžové. Bradu, hranaté čelisti a tváře má zarostlé hnědo-zrzavým strništěm, které pečlivě udržuje.

Povaha:
Thierry určitě je člověk, kterého byste si nechtěli znepřátelit. Nikdy se na nikoho neohlíží, nikoho se neptá, jak by se měl chovat, ale okolí se přizpůsobuje jemu. Plyne to především z výše jeho bankovního konta. Kdo by chtěl konkurovat miliardáři?
Je plný tajemství a svých her, se kterými se nikomu nehodlá svěřovat. Dokáže být velmi sobecký, arogantní a nebezpečný. Miluje konflikty, rád se hádá a provokuje lidi. Nenechá si ovšem nic líbit. Nezakročí však hned, počká si na vhodnou chvíli a poté zaútočí - rychle, drsně a nezanechá za sebou žádné stopy. Je ctižádostivý, panovačný, dominantní, impulzivní a miluje být středem pozornosti.
Společnost žen ani nemusí vyhledávat, protože ony si najdou jeho. Je samozřejmé, že je přitahuje jeho vzhled, peníze a charisma, díky kterému dokáže každého přesvědčit téměř k čemukoli. Umí se skvěle přetvařovat. Pokud chce, tak dokáže být štědrý, pozorný a šarmantní. Ženy bere jako pobavení na jednu noc nebo týden, déle ho obvykle nezajímají. Ženy, které se mu samy nabízejí, bere v podstatě jako kus hadru. Je totiž lovec a miluje pocit honu.
Vyzařuje z něho zdravé, možná spíše nezdravé, sebevědomí, přirozená autorita, touha vládnout a ovládat druhé. Nemá o sobě žádné pochybnosti, je hrdý a má rád bohatství a dobrou životní úroveň. Je ztělesněním přirozené elegance, která nespočívá jen v oblečení, ale v jeho chůzi, držení těla a chování.
Ve své práci požaduje po lidech nasazenost, přesnost a neodpustí žádné chyby. Lidem nedůvěřuje a své zaměstnance si důkladně proklepává, ale pokud je s nimi jednou spokojený, dokáže být velmi velkorysým a příjemným šéfem. Mimo jiné svou velkorysost projevuje nejedné charitativní organizaci. Vypadá to dobře navenek.

Anabelle Caldwell

20. května 2013 v 23:11 Profily
Celé jméno: Anna Isabelle Caldwellová alias Anabelle
Datum narozenin: 9. ledna
Národnost: Skotská
Původ: Smíšený

Hůlka: 11 palců dlouhá z olše s prachem hvězdy
Patron: Labuť
Bubák: Testrál

Kolej: Nebelvír

Popis:
Slečna Caldwellová je vysoká dívka, která měří kolem 176 centimetrů. Příroda ji obdařila štíhlou postavou, ovšem ne nikterak drobnou. Díky své nikterak světlé pleti se v létě může vystavit sluníčku, aniž by se bála, že se spálí, naopak jí pleť krásně zhnědne.
Obličej má kulatý a rysy v něm nejsou nijak ostré, má je všechny jemné. O to více upoutají velké oči orámované dlouhými světlě hnědými řasami. Barva Anabelliných očí připomíná zrádnou mořskou hladinu, která je smaragdově zelená. Oči jsou její nejoblibenější část pro líčení. Miluje barevné stíny, které různě kombinuje a vytváří složitější líčení. Řasy si zvýrazňuje černou maskarou, bez které by nešla ani vynést koš. Nos má docela malý, ale širší, rty má nesouměrné, ale docela široké a často roztažené do přátelského úsměvu.
Vlasy, které vždy voní po lesních jahodách, mají špinavě blond barvu a dosahují ji po lopatky. Většinu času je nosí svázané v praktickém culíku, a jen málokdy si je nechá volně rozpuštěné.
V jejich uších nikdy neuvidíte naušnice, protože ji rodiče nenechali uši nikdy propíchnout a ona se k tomu nemá. Celkově nerada nosí šperky a doplňky, vyjímkou je dlouhý střábrný řetízek se starým medailonkem, který dostala od babičky. Svou kreativitu si alespoň vybíjí na nehtech, na kterých dokáže vykouzlit téměr cokoli od puntíků, srdíček až po dortíky, i když většinou své nehty odflákne jednou barvou. Jednoduchosti dává přednost i v oblékání. Téměr nikdy ji neuvidíte v dlouhých kalhotách nebo sukni, nosí vyýhradně jen šaty a nebo kraťase. Možná to bude tím, že ráda odhaluje své štíhlé, vypracované nohy.

Povaha:
Anabelle, jak si nechává říkat místo svého dlouhého jména, má klidnou a milou povahu. I když nemá potřebu být středem pozornosti, tak se rozhodně nestydí a ráda se seznamuje s novými lidmi. Není příliš upovídaná, spíše poslouchá a snaží se pochopit lidi kolem sebe, díky tomu si vybudovala i slušnou trpělivost.
Na první pohled může působit jako snílek, který žije ve svém vlastním světě a staví si věže do nebes, ale opak je pravdou - stojí oběma nohama pevně na zemi. Žije přítomnosti a zbytečně nepřemýšlí nad tím, co bude, nic si dopředu na dlouho dobu neplánuje. Ale rozhodně je cílevědomá, jednou by to chtěla někam dotáhnout.
Někdy se může zdát, že se nezajímá o druhé lidi. Nesnáší drby a pomluvy, většinou nad nimi pokrčí rameny a dál je nekomentuje, stejně tak nerada rozebírá ostatní lidi za jejich zády. Také nemá ráda, když ji někdo poučuje o zdravém jídle. Popravdě jí hrozně nezdravě, miluje fast foody, čokolády a coca colu, ale nikdy nepřibere ani deko. Navíc její velkou závislostí je káva, bez které nefunguje. Bez ranního šálku kávy je celý den unavená a nesoustředěná. Co ovšem nesnáší je čokoláda, doslova je na ni alergická.

Louis Swynford

20. května 2013 v 19:09 Profily

Celé jméno: Louis Maxime Phillipe Sebastien Pierre Swynford de Beaufort
Datum narozenin:16. září
Národnost:Francouzsko-britská
Původ: Čistokrevný

Hůlka: 13 palců dlouhá hůlka z černého ořechu s peřím fénixe
Patron: Tygr
Bubák: Mrtvé dítě

Povolání: Původně pracoval na Ministerstvu kouzel jako bystrozor, poté odešel do Bradavic na místo učitele Obrany proti černé magii.
Bývalá kolej: Zmijozel

Popis:
Už na první pohled svým vzezřením vzbuzuje Louis respekt. Jeho výška dosahuje nějakých 185 centimetrů, možná i o něco více, a i přes oblečení jde vidět, že má vypracované tělo se širokými, svalnatými rameny, hrudníkem, nohama a štíhlým pasem. Když se k tomu připočte ještě obličej pokrytý hnědým strništěm, tak většina žen zatouží dostat tohoto přitažlivého čtyřicátníka do své postele.
Jeho tvář je poměrně dlouhá a úzká. Má široké čelo, rovné tváře, silné lícní kosti a hranaté čelisti. Vlasy má tmavě hnědé skoro až černé. Během práce o bystrozorů je nosil na velmi krátko, ale teď si jejich několik centimetrů navíc užívá a pečlivě si je češe, buď jednoduše dozadu anebo s pešinkou na pravém boku.
Pod hustým, černým obočím vykukují oválné oči ocelově šedé barvy, které většinu času vyhlížejí vážně a přísně, ale pokud má jejich majitel vyloženě dobrou náladu, tak se v nich objevují pobavené jiskřičky. Nos má docela malý, u kořene hodně úzký. Rty jsou také malé, úzké, ale zato souměrné a hezky vykrojené.
Když na vás promluví, tak můžete slyšet melodický baryton, který v angličtině zní čistě, bez přízvuků. Stejně tak pokud začne mluvit svým druhým rodným jazykem, francouzsky, tak přízvuk jeho adoptivní země se ztratí.

V Louisově formálním a nenormálním oblečení není skoro rozdíl. Pokaždé si na své oblečení dává pozor, je čisté, voňavé a vyžehlené. Základ jeho šatníku tvoří košile všech barev a délek, na které jednoduše nedá dopustit. Nosi je samotné s několika knoflíčky rozepnutými, nosí pod nimi tričko, rezervovaně zapnuté ke krku s kravatou, atp. Pokud ho čeká pracovní jednání, tak si bere kalhoty, které běžně mudlové nosí k obleku, pokud má volný den, tak je vymění za džíny. Na nohou pak většinou mívá černé polobotky, hnědé mokasíny nebo tenisky v tmavých barvách. Vrchní část jeho oděvu tvořívají hábity v černé, šedé, tmavě modré či zelené barvě, v mudlovském světě pak saka či v chladnějších obdobích šedivý kabát sahající mu k pasu s velkými černými knoflíky.

Povaha:
Louis je povahově klasický bystrozor. Je klidný, vyrovnaný a neustále ve střehu. Skoro nic ho nerozhází, ve vypjatých situacích zachovává ledový klid. Celkově se snaží být rozumný a nepouštět se do zbytečných konfliktů, které nemá rád. Raději vše řeší v klidu a snaží se najít kompromis. Pokud jde ale o jeho rodinu, tak nezná ústupky. Pokud někdo ublíží jeho rodině nebo dobrým přátelům, tak toho bude litovat, o to se už Louis postará.
U studentů se snaží držet si svou autoritu a jednat s nimi korektně a zdvořile, nedělat mezi nimi rozdíly, natož si vybírat své oblíbence. Je ale pravdou, že nesnáší líné studenty. V práci se často může zdát, že se neumí bavit, ale stačí ho pozorovat v kruhu přátel a zjistíte, že tento dojem je špatný. V těch chvílích bývá starostlivý, upovídaný, hýřící vtipem a ne mírným sarkasmem, který je jeho denním chlebem.

Leatitia Duchassient

20. května 2013 v 18:45 Profily
Celé jméno: Laetitia Colette Duchassient
Datum narozenin: 24. srpna
Národnost: Francouzská
Původ: Čistokrevný

Hůlka:
Patron: Tučňák
Bubák: Věžní ochoz

Popis: Dívka, na které spočinulo tvé oko, se může pyšnit postavou měřící kolem 179 cm. Jelikož jsou oba její rodiče poměrně vysocí, již odmalička se u ní předpokládalo, že nebude žádný drobeček. Postavu má štíhlou, ale ne drobnou a rozhodně to není žáná křehule. Může se pyšnit mírami 80-59-90, ačkoliv více oblejších tvarů by v jejím případě bylo jedině k dobru. Má poměrně veliké nohy velikosti 40, a co se týká oblečení, vystačí si s velikostí 32.
Laetitia má poměrně netradiční obličej s výraznějšími lícními kostmi. Zelené oči jsou spíše menší a po valnou většinu času ještě navíc přimhouřené. Nemá příliš dlouhé řasy, které jsou navíc velice světlé, stejně jako obočí, a tak chce-li oči nějak zvýraznit, musí sáhnout po řasence. Nos tvář docela pěkně doplňuje, rozhodně ji nikterak nehyzdí. Naopak je posetý spoustou roztomilých pih, kterých si lze povšimnout po celém obličeji. Ústa jsou na první pohled výrazná díky plným a pěkně vykrojeným rtům. Celkově by byla Laetitia v tváři velmi pohledná, kdyby se tak často neušklíbala nad vším, co se jí připlete do cesty. Nejupřímněji vypadá, když spí.
Vždycky měla to štěstí, že se jí vyhnuly vtipy o blondýnách, ačkoliv její vlasy jsou opradu přírodně blond. Pod vlivem sluníčka se stávají téměř bílými. Jinak jsou lehce zvlněné, spíše u konečků, a spadají asi do poloviny zad.
Vždycky se oblékala převážně ve francouzském stylu a hodně do světlých barev. Na značky si nepotrpí, ale nosí je hlavně proto, aby ukázala, že na to má. Často se prochází v džínových kraťasech, protože jsou pohodlné a hezky vypadají. Nemá ráda černou barvu, ale když už si na sebe vezme třeba tílko v tomto odstínu, je to bomba.

Povaha: Hádavá, umanutá a protivná. Laetitia se nesnaží s každým za každou cenu vycházet. Buď jí někdo do oka padne a nebo ne. Pokud ne, bude na něj už vždycky zhlížet zvrchu a s lehkým opovržením. Razí přesvědčení, že kamarády nepotřebuje a vystačí si sama. Dokáže-li s ní však někdo vyjít a skutečně se s ní spřátelit, dokáže být vcelku zábavnou společnicí. Nerada se omlouvá a téměř nikdy to nedělá. Je zvyklá dostat, na co si ukáže, což pramení z její výchovy hýčkaného dítka. Na svůj věk se stále chová poněkud frackovitě. Je soutěžová a ač neustále tvrdí, že nemá potřebu někomu něco dokazovat, pravdou zůstává, že se moc ráda předvádí.


Rae Twisleton

18. května 2013 v 23:43 Profily

Celé jméno: Rae Taniyah Twisleton
Datum narozenin: 3. dubna
Národnost: Anglická
Původ: Kouzelnický

Hůlka: 16 palců dlouhá hůlka ze sekvojového dřeva s vlasem víly
Patron: Černý panter
Bubák: Číslo 13
Kolej: Mrzimor

Popis: Rae měří pouze něco okolo 163 centimentrů. Je drobné a štíhlé postavy, ale protože je spíše tmavší typ, nepůsobí na první pohled tak křehce, jak by se mohlo zdát. Svým vzhledem se nikterak neliší od jiných pěkných děvčat svého věku.
Její pleť je jemná a čistá s meruňkovým nádechem, prostá výrazných pih. Několik jich snad má po rukou a zádech, v oválném obličeji však žádnou. Tvář, která je vcelku výrazná, lemují husté tmavě hnědé, skoro černé vlasy, které jsou někdy rovné, jindy vlnité, podle toho, usne-li s mokrou hlavou či ne. Hlavní dominantou obličeje jsou oči. Jsou veliké a tmavě hnědé, téměř dokonalá kopie očí maminky. Snad proto, že jsou tak výrazné, působí jako zrcadlo Rainých pocitů. Zrcadlí se v nich i ty, které by raději skryla. Oči doplňuje větší nos a výrazné plné rty, které ukrývají zdravé zuby, kterými často oslňuje své okolí při zářivých úsměvech.
Oblečení zatím ještě moc neřeší. Ráda nosí červenou, bílou a žlutou barvu. Na spoustě kouscích oděvu jsou také proužky. Nevyhýbá se kraťasům ani sukním a občas si dokonce obleče i šaty. Nepřehání to však s délkou. Nemá ráda, když se jí něco motá do nohou a překáží to pak při chůzi. Nosí spoustu náramků, ale bytostně nesnáší cokoliv, co by si měla pověsit na krk.

Povaha: Ačkoliv by se mohlo zdát, že je Rae v mnoha ohledech pasivní, opak je pravdou. Potřebuje pohyb a rozhodně se potřebuje cítit zaměstnaná. Jakmile musí sedět na místě a na něco čekat, nastává pro ni problém, který potřebuje okamžitě řešit. Musí neustále něco dělat rukama, ale není to tím, že by byla nervózní. Spíš je v mnoha ohledech nesoustředěná. Má chvilky, kdy minuty civí před sebe a buď nevnímá a řeší si něco v sobě, nebo je schopná odkývat úplně všechno s tím, že si později nepamatuje, že by na ni někdo mluvil.
Má ráda společnost, ale nemusí být v centru pozornost. Nadchne-li se pro něco, je pro to zapálená a žije tím. Drží se toho zuby nehty. Pokud ví, že má pravdu a druzí ne, vemlouvá jim to tak dlouho, až tomu uvěří. Není hádavý typ, ale ráda se popichuje. Není na ni spoleh, co se týká zařizování důležitých věcí.


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|