Clementine Twisleton

18. května 2013 v 23:38 |  Profily
Celé jméno: Clementine Kathleen Twisleton
Datum narozenin: 5. února
Národnost: Britská
Původ: Kouzelnický

Hůlka: 10 palců dlouhá hůlka ze svídového dřeva s žíní jednorožce
Patron: Lasička
Bubák: Bouřka a blesky
Kolej: Mrzimor

Popis:
Clementine je mladá slečna, která své vrstevníky o něco málo převyšuje. Jak by taky ne, když měří kolem 153 centimetrů. Výšku zdědila po svém tátovi, protože maminka obvykle na vyšší police nedosáhne. Postavou rozhodně není žádné tintítko, ještě se nezbavila dětských faldíků, ale zatím se tím nijak netrápí. Její kůže nepatří mezi ty světlé, které se snadno spálí. Naopak může být na slunci několik hodin a obejde se bez zarudnuté pokožky.
Její obličej má trojúhelníkový tvar s vysokým čelem, naducanými tvářemi a špičatou bradou. Její oči jsou od sebe sice posazené trochu dál než by bylo ideální, ale doširoka otevřené hledí na svět s poťouchlými jiskřičkami. Barva by se dala přirovnat k hlubokému oceánu, jsou tmavě modré, a lemují je dlouhé řasy a světle hnědé, klenuté obočí.
Další rys, který zdědila po tátovi je jeho velký a výrazný nos. Kupodivu na Cleině obličeji působí jako vyvažující prvek. Rty má naopak poměrně úzké a široké, ale většinu času jsou roztáhlé do rozpustilého úsměvu, který většinou naznačuje, že má za lubem něco nekalého. Úsměv taktéž odhaluje dvě řádky bělostných zubů bez jediné plomby.
Tvář ji lemují kaštanově hnědé vlasy, které sahají do půlky jejich zad. Vlasy má zdravé a jde to poznat na první pohled - jsou husté, pevné a lesklé, neposedně se kroutící u konečků. Většinu času je nosí rozpuštěné, maximálně stažené gumičkou, aby ji nepřekážely v obličeji.
Ohledně oblečení není Clementine vybíravá a vezme si na sebe v podstatě cokoli. Samozřejmě pokud ji někdo nutí do určitého oblečení, které ona sama ale nechce, tak si to také neoblékne. Nejčastěji je ji možné vidět v obyčejných jednobarevných tričkách, kalhotách, kraťasech či sukních s botaskami či galdiátorkami. Její nejoblíbenější kousek šatníku je baletní sukně, kterou nedá z ruky a pokud se ji pokusí někdo vzít, tak je schopná i kousat. Pokud má tento kus oděvu, tak obvykle pobíhá bosky. Ohledně doplňků na ni najdete jen nenápadné peckové náušnice ve tvaru srdíčka a občas slamák naražený na hlavě.

Povaha:
Clementine po svých rodičích zdědila ty nejváraznější povahové rysy, a díky nim je z ní otevřená, odvážná a energická dívka. Nenávidí nudu a neposedí na jednom místě, pokud už je nucena být v relativním klidu, tak se bude pořád vrtět, otáčet a zkoumat vše kolem sebe, ale ne to co by měla, ano dá se říct, že je hyperaktivní a chybí ji trpělivost. Ovšem to vyváží její zvídavá povaha, díky které ráda zkouší něco nového, prozkoumává různá místa a zjišťuje, jak věci fungují. Nikdy ji ani nenapadlo, že by se ji u jejich dobrodružství mohlo něco stát, jednoduše ráda riskuje, ale ne u všeho vydrží.
Vyčítat ji něco lze jen těžko, protože na lidi má téměř magnetická vliv a většinu okouzlí svým šarmem. Má dobré logické uvažování, výmluvnost a ráda komunikuje s druhými. Obvykle není sama, protože její srdečná, veselá a pohotová povaha přitahuje nové kamarády. A ona se nebrání, má ráda změny, nic není pro ni pevně dané. Sice se nepasuje do role vůdce, ale má dobré vůdcovské sklony, stejně tak jako řídící schopnosti a chuť dominovat a být chválena. Může se díky tomu zdát i dost panovačná a odtažitá., ale je iniciativní a její vůli uspět ji zaručují úspěch.
Její nejhorší vlastností je ale tvrdohlavost. Potřebuje mít svůj vlastní prostor, být svým pánem a nenechat si nic nařizovat, natož aby ji někdo říkal, jak má co dělat. Občas se jeví jako spratek, protože porušování její samostatnosti v ní vyvolává konfliktní část povahy.


Osobní historie:
Narodila se jednoho chladného únorového večera dvěma kouzelníkům - Willhelmine a Ralphovi Twisletonovým v nemocnici poblíž Vydrníku svatého Drába. Oba rodiče pracují na Ministerstvu kouzel jako vedoucí. Mamka na Odboru záhad a taťka na Odboru mezinárodní kouzelnické spolupráce. Má o tři roky starší sestru Rae, která se stejně jako ona sama, dostala do mrzimorské koleje.
Už odmalička je aktivní, skoro až hyperaktivní, ale poněkud nešikovná. Chybí ji ladnost a elegance, na koštěti se sotva udrží, při míčových hrách je nebezpečná sobě i okolí a u tance vypadá jako troll. Každopádně ji nechybí nadšení a věnuje se baletu.
Má velké a laskavé srdce, což se projevuje v jejím nadšením pro jakékoli živé tvory, které by nejraději chtěla chovat doma. Vzhledem k tomu, že je to tatínkova holčička, tak se ji už podařilo hodně prosadit (resp. tatínek přesvědčil maminku), např. fenku křížence z útulku, kterou pojmenovala Jolene.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|