Ella Goroděcki

31. května 2013 v 20:32 |  Profily
Celé jméno: Ella Dmitrijevna Goroděcki
Datum narozenin: 26. října
Národnost: Britská
Původ: Čistokrevný

Hůlka: 14 palců dlouhá hůlka z mahagonového dřeva, málo ohebná, s hvězdným prachem
Patron: Lachtan
Bubák: Mravenci

Kolej: Zmijozel

Popis:
Na Elle je již na první pohled znát, že nepatří již mezi nejmladší studenty, i když výškou by mezi ně možná zapadla. Měří totiž jen kolem 168 centimetrů. Při pohledu na její postavu nemůže být ani řeč, o tom, že by měla nějaké ženské křivky. Je velmi hubená až vychrtlá, ale kosti ji nikde netrčí. Její kůže je sametově bílá, jen na obličeji má světle hnědé pihy, které v zimě nejdou skoro vidět, ale na jaře je slunce vždy zvýrazní. Její obličej je malý, spíše kulatý než oválný, s plnými tvářemi a špičatou bradou. Má světle hnědé obočí, pečlivě udržované, velké oči, jejichž barva je zářivě modrá. Má malý a úzký nos, který spolu s tvářemi pokrývají zmíněné pihy. Rty má úzké a drobné. Celý obličej lemují tmavě hnědé, skoro černé, vlasy, které Elle sahají kousek pod ramena. Vlasy nosí volně rozpuštěné. Pokud do ruky nevezme žehličku na vlasy, tak jsou od přírody zvlněné.

Ella svou školní uniformu nemá moc ráda, ale snaží se ji mít pečlivě oděnou. Ve volném čase ji v uniformě nikdy neuvidíte.
V jejím šatníku převažují tmavé barvy, má ráda černou a šedou. Nedá se říct, jaké je její oblíbené oblečení, protože je možno ji vidět ve všem, nejčastěji ale nosí volná tílka, často místo šatů, džínové kraťasy a různé silonky. Na co nedá dopustit, jsou doplňky. Na krku i rukou má většinou velké množství cingrlátek. Kromě oblečení si vyhraje i s make-upem. Oči má většinou namalované kouřovými stíny v šedé barvě, obtáhnuté černou kajalovou tužkou nahoře i dole, řasy má zvýrazněné černou řasenkou a na rtech trochu lesku nebo balzámu bez barvy.

Povaha:
Ella působí jako dívka, která je odmalička zvyklá dostat vše, na co jen pomyslí. A ve své podstatě je to pravda. Pochází z bohaté rodiny, pro kterou není problém koupit si cokoli, takže se nikdo ani nepozastaví nad tím, že je Ella rozmazlená. Rodiče, jenž věčně nemají čas, raději dětem něco koupít, než aby se jim věnovali. I když je pořád tatínkovou princeznou.
K tomu všemu se o jejich pozornost navíc musí dělit se svým dvojčetem. Předešvím ale díky sestr má Ella ostré lokty. Nikdy nestojí jako šedá myš v koutě. Dokáže se hlasitě ozvat, upozornit na sebe a prosadit se. Moc dobře ví, co v životě chce, a proto předpokládá, že se dostala do Zmijozelu. Dokáže se skvěle přetvařovat a svou chladnou masku dává na obdiv svému okolí.
V jejím nitru se však ukrývá trochu jiná osobnost. Malá holčička, která zoufale touží po pozornosti, potom, aby ji měl někdo rád, věnoval se jí, občas ji obejmul. Uvnitř je plachá a stydlivá osoba, která nedokáže projevit své city.


Osobní historie:
Ella se narodila jako prvorozené dítě do mladé generace bristkých Goroděckých. Její dvojče Emma se narodila několik minut po ní. Matka, Monica Roseová, studovala v Bradavicích ve zmijozelské koleji, kde se seznámila s Aurorou a díky ní i s jejím bratránkem Williamem, za kterého se Monica nakonec provdala. Williamem pochází z rodu Goroděckých, který je původně ruský, ale již jeho otec se oženil do Británie. William po studiích v Bradavicích a Zmijozelu se dostal na pozici vedoucího Mezinárodní kouzelnické advokátní kanceláři. K místu mu dopomohl samozřejmě otec.
Ella s Emmou vyrůstaly v anglickém sídle Goroděckých pod bedlivým dohledem babičky Cyanne a trochu bláznivé tety Galiny. Ovšem ani u babičky Samanthy, z matčiny strany, si zrovna neoddechly. Proto pro ně nejhezčí chvíle byly ty s tátou, pro kterého byly jeho dvě malé princezničky, kterým splní každé přání, co jim na očích uvidí. Také se strýcem Konstantitem se jim velmi líbilo a díky němu se mohly tajně stýkat se svými "sestřenkami a bratrancem" Cassandrou, Constantinem a Katyou. Pak tu byly také chvíle strávené s tetou Madison, které byly velmi zvláštní - Madison na Ellu s Emmou byla věčně protivná a zlá a dívky z ní měly akorát legraci.
V jedenácti letech Elle přišel dopis z Bradavic, kde byla stejně jako zbytek rodiny, zařazena do Zmijozelu.

 


Komentáře

1 . | 3. června 2013 v 9:19 | Reagovat

Asi ti to zabere čas, když tu jsi sama ale měla by si hrát v knihách aby ti někdo tu frašku věřil :D  ale musí to být nuda :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|