Fedor Morozov

5. května 2013 v 0:50 |  Profily
Celé jméno: Fedor Michajlovič Morozov
Datum narozenin: 16.června
Občanství: Ruské
Původ: Čistokrevný

Hůlka: 16 palců dlouhá hůlka z hlohu s nehtem šotka
Patron: Kočka divoká
Bubák: Avada

Popis:
Fedor nepatří mezi mladé muže, na kterých ulpíte pohledem a nemůžete odtrhnout. Není nikterak výrazně hezký a vlastně nemá nic, co by ho odlišovala od davu stejně starých mladíků. Svou výškou zapadá do průměru, měří asi 178 centimetrů. Má štíhlou, celkem sportovní postavu s náznaky svalů, ale i tak vypadá, že by ho silnější poryv větru mohl odfouknout. Má oválný obličej s výraznými lícními kostmi, kterému dominují tmavě hnědé oči, které jsou věčně přimhouřené. Nos má typicky ruský - široký a tupý. Má úzké rty, které má většinou netečně stáhnuté, ale jakmile se usměje, tak se celý jeho obličej rozzáří. Bohužel se to nestává často. Tvář mu čas od času porůstá strniště vousů, které jsou o něco světlejší než jeho vlasy. Vlasy má Fedor uhlově černé, kterou jsou krátké. Někdy je má pečlivě učesané, někdy v rozcuchu, ale skoro vždy má ofinu spadanou do očí, a člověk mívá chuť mu ji ustřihnout, aby mu viděl do očí.
Co se týče oblečení, tak není zrovna fanda sportovního oděvu. Rád se obléká pohodlně, ale i tak s trochou elegance. Ve skříni má sbírku triček s různými potisky, různé košile od těch jednobarevných až po kárované, černá či šedá sportovní saka, tmavé džíny či hnědé kalhoty, které lehce připomínají kruvalskou uniformu. Často ho můžete vidět v černé čepici anebo s kloboukem či buřinkou na hlavě. Na krku se mu většinu času houpe silný stříbrný řetízek, na levé ruce nosívá hodinky s hnědým koženým páskem a tu druhou mívá omotanou provázky nebo náramkem.

Povaha:
Fedor si v sobě od dětství nese mnoho negativních pocitů. Celkově je velmi nedůvěřivý, v neznámém prostředí se cítí pod velkým stresem. Mívá pocit, že na něj všichni hledí skrz prsty, že je neschopný a nepotřebný, z toho vyplívá, že je sám k sobě velmi kritický. Pocity tlaku v něm vyvolávají odtažitost, která se může stupňovat až k aroganci a neurvalému chování.
Nepatří mezi upovídané lidi, raději naslouchá a odhaduje v duchu lidi. Nesnáší, když neví, s kým má tu čest a nedokáže odhadnout na co člověk myslí. Nesvěřuje se neznámým lidem a vlastně některé věci nevědí ani jeho dobří přátelé. Nejlepšího přítele nemá a nebo alespoň tak nikoho neoznačuje. Poznat ho chce trpělivost a nachází-li se právě v jedné ze svých protivných nálad, nemusí být nikdo dychtivý ho poznat. Netrpí změnou osobnosti, ale častou změnou nálad. Umí být rozmarný a sukničkář, ale i citlivý a věrný. Jeho zamračené čelo může bez výstrahy rozjasnit něžný úsměv. Když je smutný a zadumaný, máte chuť ho obejmout a zahnat jeho melancholii.
Nemá rád rychlé rozhodování, než něco podnikne, tak si to desetkrát rozmyslí a zkoumá, zda by z toho nemohl mít nepříjemnosti. Dalo by se také o něm říct, že je to lenoch. Pokud ho práce nebaví a nebo ji nemá rád, tak ji prostě odloží. Na tyhle věci má dostatek času a pak najednou zjistí, že nic nestíhá. V tom případě práci zvládne během několika hodit, ale zuří tak, že by byl schopný někoho sežrat.
Na druhou stranu dokáže být uhlazený, galantní a ohleduplný. Je to romantický snílek, přesto však rozumný a praktický, což vyvolává pocit, že je suchar.
Díky absenci pozitivních citů, které by mu byly projevovány, tak vyhledává spíše jednorázové povyražení nebo krátkodobé vztahy. Má měkké srdce plné náklonnosti a citu, takže si často připadá zranitelný a stáhne se do své ulity, kde je v bezpečí před vlastními emocemi. Pokud se doopravdy zamiluje, tak dokáže být romantický, citlivý, milý a pozorný, ovšem pořád to není zárukou, že nechá někoho nahlédnout do svého srdce. Každopádně není dobrý nápad říkat něco špatného o své matce, kterou si hýčká, či spíše svou představou o ní. Bude se chovat jako gentleman, dokud se žena nepřestane chovat jako dáma.
Má nadmíru uměleckého talentu, ale s nikým se o něj nedělí. Rád si zaleze do svého soukromí a pokouší se vyjádřit své myšlenky, všechnu frustraci, pomocí obrazů.Osobní historie:
Fedor se narodil v severozápadní části Ruska při ústí řeky Něvy do Finského zálivu, tedy ve městě, které je mudly známé jako Sankt-Petěrburg. Jeho rodina se skládá z čistokrevných kouzelníků, kteří se chlubí tím, že udržují čistokrevnou linii. Samozřejmě se v rodu objevilo několik černých ovcí, které se paktovalo s těmi nevhodnými lidmi, ale ty bez problémů vyškrtli a distancovali se od nich.
Jeho matkou se stala Oksana z rodu Goroděckých, která se po ukončení Kruvalu provdala za jeho otce a krátce po svých osmnáctých narozeninách porodila svého prvorozeného syna Fedora. Oksana by se rozhodně nedala popsat jako zlá dívka, ale spíše jako hloupá, nevšímavá a marnivá, která byla šťastná z toho, že se o nic nemusí starat. Její manžel, Mikhail, patří k těm, kteří mají rádi vše ve svých rukou, mohou rozhodovat a trestat, jak se jim zachce, jednoduše je posedlí kontrolou. Sám je od Oksany o několik let starší, při jejich sňatku se pomalu zařazoval do linie mužů ve středním věku, kteří si budují úspěšnou kariéru. Pro Mikhaila už to byla druhé manželství, první manželka zemřela, ale ještě předtím mu stihla porodit dva syny.
Fedorovo dětství bylo trochu nudné. Vyrůstal ve stínu starších bratrů, kteří mi byli pořád předhazováni. On sám zřejmě dělal všechno špatně, nic neuměl, nebyl v ničem nejlepší…, otec ho jen kritizoval anebo si ho vůbec nevšímal. Matka, když už se snažila ho povzbudit, tak ho spíš uvedla do ještě větší deprese.
Odchod do Kruvalu byl pro Fedora vysvobozením. Pomalu se dostával ze své ulity, vybudoval si sebevědomí, našel si přátelé. Zjistil, že přece jen má talent na magii a že je vcelku i inteligentní. Ve škole si ho oblíbila ředitelka Lestriel de Saint hlavně díky jeho talentu na černou magii, kterou dlouho u nikoho neviděla.
V šestnácti letech se zúčastnil Turnaje čtyř kouzelnických škol, který se mu podařilo i vyhrát. Poté ukončil úspěšně kruvalskou akademii , ve studiích se rozhodl pokračoval v Cardiffu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|