Louis Swynford

20. května 2013 v 19:09 |  Profily

Celé jméno: Louis Maxime Phillipe Sebastien Pierre Swynford de Beaufort
Datum narozenin:16. září
Národnost:Francouzsko-britská
Původ: Čistokrevný

Hůlka: 13 palců dlouhá hůlka z černého ořechu s peřím fénixe
Patron: Tygr
Bubák: Mrtvé dítě

Povolání: Původně pracoval na Ministerstvu kouzel jako bystrozor, poté odešel do Bradavic na místo učitele Obrany proti černé magii.
Bývalá kolej: Zmijozel

Popis:
Už na první pohled svým vzezřením vzbuzuje Louis respekt. Jeho výška dosahuje nějakých 185 centimetrů, možná i o něco více, a i přes oblečení jde vidět, že má vypracované tělo se širokými, svalnatými rameny, hrudníkem, nohama a štíhlým pasem. Když se k tomu připočte ještě obličej pokrytý hnědým strništěm, tak většina žen zatouží dostat tohoto přitažlivého čtyřicátníka do své postele.
Jeho tvář je poměrně dlouhá a úzká. Má široké čelo, rovné tváře, silné lícní kosti a hranaté čelisti. Vlasy má tmavě hnědé skoro až černé. Během práce o bystrozorů je nosil na velmi krátko, ale teď si jejich několik centimetrů navíc užívá a pečlivě si je češe, buď jednoduše dozadu anebo s pešinkou na pravém boku.
Pod hustým, černým obočím vykukují oválné oči ocelově šedé barvy, které většinu času vyhlížejí vážně a přísně, ale pokud má jejich majitel vyloženě dobrou náladu, tak se v nich objevují pobavené jiskřičky. Nos má docela malý, u kořene hodně úzký. Rty jsou také malé, úzké, ale zato souměrné a hezky vykrojené.
Když na vás promluví, tak můžete slyšet melodický baryton, který v angličtině zní čistě, bez přízvuků. Stejně tak pokud začne mluvit svým druhým rodným jazykem, francouzsky, tak přízvuk jeho adoptivní země se ztratí.

V Louisově formálním a nenormálním oblečení není skoro rozdíl. Pokaždé si na své oblečení dává pozor, je čisté, voňavé a vyžehlené. Základ jeho šatníku tvoří košile všech barev a délek, na které jednoduše nedá dopustit. Nosi je samotné s několika knoflíčky rozepnutými, nosí pod nimi tričko, rezervovaně zapnuté ke krku s kravatou, atp. Pokud ho čeká pracovní jednání, tak si bere kalhoty, které běžně mudlové nosí k obleku, pokud má volný den, tak je vymění za džíny. Na nohou pak většinou mívá černé polobotky, hnědé mokasíny nebo tenisky v tmavých barvách. Vrchní část jeho oděvu tvořívají hábity v černé, šedé, tmavě modré či zelené barvě, v mudlovském světě pak saka či v chladnějších obdobích šedivý kabát sahající mu k pasu s velkými černými knoflíky.

Povaha:
Louis je povahově klasický bystrozor. Je klidný, vyrovnaný a neustále ve střehu. Skoro nic ho nerozhází, ve vypjatých situacích zachovává ledový klid. Celkově se snaží být rozumný a nepouštět se do zbytečných konfliktů, které nemá rád. Raději vše řeší v klidu a snaží se najít kompromis. Pokud jde ale o jeho rodinu, tak nezná ústupky. Pokud někdo ublíží jeho rodině nebo dobrým přátelům, tak toho bude litovat, o to se už Louis postará.
U studentů se snaží držet si svou autoritu a jednat s nimi korektně a zdvořile, nedělat mezi nimi rozdíly, natož si vybírat své oblíbence. Je ale pravdou, že nesnáší líné studenty. V práci se často může zdát, že se neumí bavit, ale stačí ho pozorovat v kruhu přátel a zjistíte, že tento dojem je špatný. V těch chvílích bývá starostlivý, upovídaný, hýřící vtipem a ne mírným sarkasmem, který je jeho denním chlebem.


Osobní historie:
Louis vyrůstal zčásti ve francouzském městě Tolouse a částečně na Channel Islands ve Spojeném království. Jeho otec Leverret pocházel ze starobylého francouzského rodu. Navštěvoval kouzelnickou školu v Krásnohůlkách a po studiích získal práci na Ministerstvu kouzel, kde se po několika letech vypracoval na pozici vedoucího Odboru mezinárodní kouzelnické spolupráce.
Jeho maminka Antonie taktéž studovala v Krásnohůlkách. Po jejich ukončení taktéž zvolila ministerstvou kariéru. Dostala se do výcviku bystrozorů, poté získala právoplatné místo na Ministerstvu. V té době se provdala za Leveretta, kterého znala jen letmo z různých kouzelnických akcí, ovšem tento sňatek nevznikl z velké lásky a okouzlený, ale byl předem dohodnutý. Louis se narodil až jako druhé dítě v rodině a zároveň jako prvorozený syn. Má o pět let starší sestru Sophii Loren a o sedm let mladšího bratra Thierryho.
Louis se narodil ve Francii, ale od čtyř let se do své rodné země vracel jen na prázdniny. Otec jako velvyslanec působil ve Velké Británii, kde zakoupil hezké sídlo. Louis tedy v Británii začal navštěvovat školku, kde se mimo jiné učil německy, chodil do sboru a hrál fotbal. Na základní škole se pak věnoval už jen sportu, k fotbalu si vzal ještě hokej.
V jedenácti letech byl přijat do Bradavic. Ostatně jako i jeho sourozenci. Sophii Lorena patřila do Nebelvíru, Thierry do Mrzimoru a on sám byl poslán do Zmijozelu. V Bradavcích se Louisovi líbilo. Dostal se do kolejního famfrpálového týmu na post střelce, dokonce byl zvolen prefektem, patřil k těm lepším v hodinách lektvarů a obrany proti černé magii. V Bradavicích také studoval jeho nejlepší přítel Keegan, kterého poznal ještě před nástupem do Bradavic. Keegan i se svou rodinou byl pozván do jejich sídla ve Francii, kam pak přijížděl každý další rok.
Po úspěšném složení zkoušek OVCE se vrhl na stejnou dráhu jako maminka, kde dalších pět let studoval. Poté získal práci bystrozora na francouzském ministerstvu. Ve dvaceti tří letech se oženil. Rodiče dohodli jeho sňatek s čarodějkou v podobném věku, se kterou se ale Louis neznal, jelikož studovala v Krásnohůlkách. O tři roky později se mladému páru narodil syn James a po roce dcera Lily.
Po jednom složitém případu, který zasáhnul i do jeho osobního života, dal v práci výpověď, rozvedl se a odjel do Británie, kde získal místo v Bradavicích.
 


Komentáře

1 HP Bradavická škola | E-mail | Web | 22. března 2015 v 18:30 | Reagovat

Přeji hezký den! Zvu Vás na novou RPG stránku na téma Harry Potter. Líbí se Vám jeho život? Tak neváhejte a přidejte se k nám ještě dnes! http://hpbradavickaskola.blog.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|