Nathalie Daunger

7. května 2013 v 21:07 |  Profily
Celé jméno: Nathalie Dianne Inés Daunger
Datum narozenin: 15. června 2034
Občanství: Francouzské
Původ: Mudlovský

Hůlka: 14 palců dlouhá hůlka, dřevo akátu, jádrem je peří pastelníčka
Patron: Labuť
Bubák: Krab
Kolej:

Popis:
Vysoká a hubená, taková byla Nathalie už ve školce. Nad ostatními dětmi vždy minimálně o půl hlavy přečuhovala a na tělocviku stála zásadně na samotném začátku řady. Se svými 155 centimetry si rozhodně moc legrace neužívá. Převážně za to můžou její dlouhé nohy, o kterých nikdo z rodiny netuší, po kom je vlastně zdědila. Navzdory své výšce působí jemně a křehce.
Nathalie má velice jemnou a světlou pleť dokonale prostou pih či znamének. Když je jí špatně, obvykle to nikdo nepozná, protože bledší už být nemůže. Případně někdy jemně zezelená.
Oválný obličej je výrazný především díky velikým šedým očím, kterých si však ne každý na první pohled všimne, protože je často přivírá a mhouří. Nos má drobný. Horní ret je užší než spodní, který se zdá být plnější. Pootevře-li pusu, stanou se výraznými přední zuby, které jsou poměrně veliké.
Špinavě blond vlasy jsou po prsa dlouhé a ve většině případů rámují tvář, protože si je nechává rozpuštěné. Jinak nosí zásadně drdoly, na které si zvykla a které si zamilovala v hodinách baletu.
Styl oblékání lze u Nathalie určit jen velmi těžko. Nosí na sobě kdeco. Nejraději má hnědé kalhoty a veliká vytahaná trička, ve kterých také spí. Zbožňuje kšandy. Často ji lze vidět i v těsném tílku a tylové sukýnce ne nepodobné té baletní. Ze všeho nejraději chodí bosa. To, že sem tam šlápne na nějaký ten ostřejší kamínek ji rozhodne nevyvede z míry.

Povaha:
Nathalie je sangvinik šlehnutý flegmatikem. Tyto dva temperamenty se spolu samy o sobě docela tlučou a tak bývá často náladová a nepředvídatelná. Často záleží na tom, jakou nohou zrovna vstane z postele. Je společenská a veselá, mnohdy by se rozdala. Překypuje bezstarostností, což dovede být v mnoha případech až otravné. Žije převážně pro danou chvíli, tady a teď a nedělá si starosti s tím, co bude za půl hodiny. Nedomýšlí následky svého jednání a je ráda středem pozornosti, kolikrát i za každou cenu.
Nemá-li však svůj den, je pomalá a netečná, zdálo by se, že i lhostejná ke všemu, co se kolem ní děje. Dokáže být protivná a poslat všechny kolem sebe do patřičných míst. Jsou to ale ty vzácné chvíle, kdy se dokáže v klidu zastavit a spoustu věcí si promyslet.

Životopis:
Narodila se v pobřežním městečku Saint-Malo v západní Francii do mudlovské a poměrně chudé rodiny. Zatímco maminka Florence pracovala jako učitelka angličtiny v místní základní škole a tatínek Nicholas se zabýval podnikáním, hrávala si s místními dětmi na písčitých plážích, kde milovala stavění hradů a hledání mušlí. Na pláže často běhávala i sama, když už děti museli domů. Sedávala u moře na molu, nechávala si smáčet bosé nohy a hleděla do dálky. Protože byla energické dítě, kterému musel někdo neustále věnovat pozornost a pokoušet se ho nějak zabavit, vystřídala mnoho kroužků. Ve školce to byla výtvarka, ale žádný výrazný talent se u ní neprojevil. Chodila domů zapatlaná víc, než její výkresy. Následovala hra na housle, u které také příliš dlouho nevydržela. Nebavilo jí neustálé cvičení a byla otrávená z toho, že místo toho, aby byla venku s kamarády, musí sedět doma a učit se noty. Chvíli to vypadalo, že se chytne u zpěvu, kde se poprvé projevil její cit pro rytmus a melodii. Zároveň s hodinami zpěvu začala navštěvovat i hodiny baletu a bylo jasno. Od té doby ji nikdo neviděl v ničem jiném, než baletní sukýnce a drdolu. Piškoty měla vždy někde poblíž. Ač byla na balet nezvykle vysoká, ukázalo se, že to vůbec ničemu nevadí.
S nástupem na základní školu nenastala žádná výrazná změna a první tři roky se nesly v duchu let předchozích. Nathalie se však o něco zklidnila a minimálně přestala být tak hlučná.
Obrovskou změnou však byla pracovní příležitost, která se naskytla mamince. Byla jí nabídnuta velice dobře platově ohodnocená práce na základní škole v Bathu, kde měla vyučovat francouzštinu. Bez větších potíží se tedy záhy celá rodina přestěhovala do lázeňského městečka, kde se zabydleli a Nathalie si i přes počáteční jazykové problémy našla nové kamarády. Zapsala se i do místních hodin baletu. Překvapením všem byl dopis z Bradavic, který rodině doručila maličká sovička.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|