Adrian Rowley

10. června 2013 v 15:00 |  Profily
Celé jméno: Adrian James Rowley
Datum narozenin: 11. října
Národnost: Britská
Původ: Mudlovský

Hůlka: 11 palců dlouhá hůlka z ořešáku, pružná, s perem z fénixe.
Patron: Ocelot
Bubák: Smrt matky

Bývalá kolej: Nebelvír

Popis:
Adrianova výška o tři centimetry přesahuje metr osmdesát. Má štíhlou sportovní postavu, která prozrazuje koníčky. I když se to třeba nezdá, tak je mrštný a má sílu. Má světlou, trochu popelavou pokožku, která je v létě citlivá na slunce.
Jeho vlasy mají špinavě blonďatou barvu, v létě od sluníčka vyšisovanou do čisté blond. Nosí je spíše kratší, rozdrbané pracně do všech světových stran pomocí gelu. Má oválný obličej s vysokým čelem, hranatou bradou i čelistmi. Jeho obočí je světle hnědé, pod kterým vykukují tmavě modré oči. Nos má Adrian větší a kousek od kořene trochu křivý z dřívějšího zranění. Rty má dost nesouměrné, světle růžové a široké. Horní ret má velmi úzký proti tomu spodnímu. Když se široce usměje, tak odhalí bílé zuby s několika plombami na spodních zubech. Tvář má většinou čistě hladkou se stopami po strništi.
Rád se obléká čistě a jednoduše, nesnáší oblečení s nápisy a flitry. Preferuje tmavé barvy, především černou. Většinu času má na sobě obyčejné tričko nebo košili s vyhrnutými rukávy, mudlovské džíny a sportovní boty.

Povaha:
Jako pravý Nebelvířan je Adrian velmi odvážný, čestný, oddaný a spravedlivý. Vždy se snaží udělat správnou věci, i když se někdy potýká s obtížnými morálními dilematy. Je velmi statečný a riskovat pro lidi, které miluje, i za cenu svého vlastního bezpečí, za některé lidi by položil i svůj život. Stejně tak pokud zapříčiní něco špatného, tak se snaží vše zase napravit.
Dá na radu své rodiny a přátel, kterým opravdu věří, ale pokud je rada proti jeho přesvědčení, tak se jí neřídí. Je také talentovaný a charismatický vůdce. Je inspirativní, dokáže v lidech vzbudit loajalitu a oddanost, i když často pochybuje, že si ji zaslouží. Když se ocitne ve vedoucí funkci, tak nikdy nenařídí nic, co by neudělal sám.
Adrian je také zběhlý v ukrývání svých skutečných pocitů. Dělá mu problém emociálně se vyjádřit, projevit někomu náklonost a lásku.
Kromě pozitivních vlastností má samozřejmě také ty negativní. Je rozmazlený a sobecký, často myslí především na sebe. Adrian je temperamentní, agresivní a má násilnickou povahu, především jsou-li ohroženy jeho drazí. V těchto případech Adriana popadne vztek a reaguje velmi prudce, zatím ho pokaždé někdo zarazil dříve, než ve svém vzteku zašel příliš daleko. Nikdo neví, čeho v amoku je schopný, jestli by někoho mohl zabít. Dalším negativním aspektem je jeho nestálá povaha, nejistota a snadná ovlivnitelnost.
Jeho smysl pro humor je těžko zařadit ke kladům nebo záporům. Svého bývalého spolubydlícího skoro, svým škádlení, vtípky, ostřejšími pohledy, šikanoval.


Osobní historie:
Narodil se v mudlovské rodiny, která by se dala zařadit mezi střední třídu. Má poměrně mladé rodiče, jeho mamince Danielle bylo kolem třiadvaceti, když se narodil, a pracovala, stejně jako dnes, jako zdravotní sestřička na ARO (anesteziologicko-resuscitačním oddělení). Tatínek Trenton byl, jen o dva roky starší, v té době začínající učitel na druhém stupni základní školy s aprobací tělesná výchova - biologie.
Vzhledem k tomu, že byl jedináček, tak se Adrianovi věnovala plná pozornost, kdykoli byl doma s rodiči nebo u babičky. Ve dvou letech začal navštěvovat školku, kde brzy získal mnoho kamarádů a post šéfa dětské party. S některými kamarády se pak setkal i na základní škole, která pro něho byla tak trochu peklem. Adrian zvyklý na pohyb venku a neustálou akci nesnášel sedět několik hodin v lavici a dělat nudné věci, které mu učitelka nařizovala. Možná proto se už v první třídě projevily jeho kouzelnické schopnosti a to většinou v souvislosti s jeho třídní.
Postupem času si však ve škole zvykl, i když nikdy nepatřil mezi premianty, držel se ve zlatém středu s trojkami. Po škole chodil hrát fotbal a do kickboxu.
V osmi letech přestal být jedináčkem a do rodiny přibyla mladší sestra Cladwdeen. Adrian zpočátku na ni velmi žárlil, nemohl se srovnat s tím, že nemá veškerou pozornost a už nedostává vše, co by chtěl. S novým členem rodiny se totiž mírně změnila finanční situace.
V jedenácti letech dostal dopis z Bradavic, o kterém si zpočátku stejně jako rodiče myslel, že je to vtip. Pracovník Bradavic však uvedl vše na pravou míru, a tak objevil Adrian nová zákoutí rodného města - kouzelnickou část Londýna. V Bradavicích byl zařazený do Nebelvíru. Těšilo ho to, i když zprvu nevěděl, co to znamená. Časem však zjistil, že je to pro něj ta pravá kolej.
Známky si proti mudlovské škole nezlepšil. Pořád spadal k trojkařům, i když ho kouzla zajímala a bavila. Projevil se jako talent v útočných kouzlech. Také se ukázal jako talent ve famfrpálu a hrál na pozici střelce, později dokonce dostal i odznak kapitána.
Od patnácti let každé prázdniny strávil na brigádě v jednom z mnoha londýnských fast foodů, aby si vydělal na věci, které podle rodičů nepotřebuje, ale které on sám považoval za nezbytné.
Po úspěšné ukončení Bradavic nevěděl, kam se vrhnout. V mudlovském světě si přišel cize a v kouzelnickém nevěděl, které povolání je pro něj to pravé, takže si dal přihlášku n Emrysovu akademii v Cardiffu, kam byl přijat, a kde se hodlá rozhodnout o svém dalším osudu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|