Bethany Endicott

16. června 2013 v 20:07 |  Profily

Celé jméno: Bethany Celia Endicott
Datum narozenin: 10.4
Občanství: Britské
Původ: Mudlovský/Kouzelnický

Hůlka: 15 palců dlouhá hůlka z jeřábu s hvězdným prachem
Patron: Kočka
Bubák: Vlastní neúspěch

Bývalá kolej: Zmijozel

Popis: Pokud zrovna neběhá a má na sobě podpatky, které s oblibou nosí, vypadá vyšší, než ve skutečnosti je. Do vínku dostala pouhopouhých 160 centimetrů coby do výšky. Má štíhlou postavu, ale ne vyhublou. Díky své výšce vypadá, že má trošičku oblejší tvary. Na svůj věk vypadá mladší. Může za to její téměř ještě dětsky vyhlížející tvář, buclatější tváře či snad trochu širší nos. Určitý podíl má na tom také mezera mezi dvěma předními zuby, který snad někomu přijde roztomilá, ale Bethany ji nesnáší. Rty jsou souměrné a pěkně vykrojené. Výraznější oči mají zelenomodrou barvu. Kaštanově hnědé vlasy jsou delší a přirozeně vlnité.
Co se oblékání týče, dá spíše na eleganci, pokud není zrovna ve sportovním. V barvách se moc nevyžívá, její spektrum se pohybuje kdesi od černé přes béžovou po bílou. Někdy si do vlasů uváže třeba červenou mašli, ale to jen ve výjimečných případech.

Povaha: Bethany si nepotrpí na laciná gesta. Vypadá možná jako roztomilá holčička, ale proniknout do její blízkosti není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Její nároky na ostatní v jejím okolí jsou značně vysoké a rozhodně se nekamarádí na potkání. Má spoustu známých, ale opravdových přátel jen pár. Potrpí si na originalitu a respektuje osobnost člověka. Je spíše introvert, ačkoliv se také dokáže značně hlasitě projevit. Bývá náladová a není na ni tak úplně spoleh, stejně tak si nepotrpí na dochvilnost. Akademická půlhodinka je u ní na denním pořádku a stále ještě je to úctyhodný výkon. Je schopná jít přes mrtvoly, pokud jde o její osobní prospěch.
Je sportovně založená, ráda běhá, ale miluje také drahé oblečení a krajky. Nikdy se nesnažila pochopit famfrpálová pravidla, protože je to tak profláklý sport.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|