Clawdeen Rowley

16. června 2013 v 22:14 |  Profily
Celé jméno: Clawdeen Elizabeth Rowley
Datum narozenin: 8. Prosince
Národnost: Britská
Původ: Mudlovský

Hůlka: 11 a půl palce z osiky se šupinou z baziliška
Patron: Křeček
Bubák: Démon

Kolej: Nebelvír

Popis:
Hledíte na mladou Britku, která dosahuje výšky asi 145 centimetrů, takže o kousek převyšuje své vrstevníky. Především proto ji lidé hádají o rok, dva více než ji ve skutečnosti je. Má štíhlou sportovní postavu, která slibuje, že v budoucnosti se zakulatí na těch pravých místech a bude své majitelce dělat radost. Má broskvovou pokožku, která krásně ladí s jejími vlasy, jejž mají špinavě blond barvu, kterou letní slunce vyšisuje skoro do bílé. Vlasy ji sahají kousek pod hrudník a většinu času se kroutí ve vlnách.
Stejně jako její kořínky, tak i obočí má tmavě hnědou barvu a upozorňuje na malé, ale jasně modré oči s dlouhými řasami. Má vysoké čelo, malý ale široký nos, a malinově růžové rty, které jsou skoro dokonale vykrojené. Většinu času se vesele usmívá a přitom odhaluje dvě řádky perleťově bílých zubů. Občas, když s něčím nesouhlasí nebo je znuděná, takže se šklebí a pitvoří, až ji mezi obočím vyskočí hluboká vráska. Když svá roztomilá ústa otevře, tak z nich vyklouzne dokonalý londýnský přízvuk.
Během povinného času v Bradavicích nosí školní uniformu jako ostatní studenti. Většinou ji čistá ovšem vydrží jen několik hodin, přinejlepším den. Rukávy bílé košile nosí většinou ohrnuté na loktu, místo kalhot nosí černou skládanou sukni a černé polobotky s nízkým podpatkem. Červeno-zlatou kravatu nosí uvázanou kolem krku, i když notně uvolněnou. Černý hábit s lemem kolejních barev většinou někde zapomene, i když v něm chodí ráda. Pokud začne být sychravo, tak školní sukni doplní podkolenkami nebo punčocháči.
Když povinná doba nošení uniformy zmizí, tak ráda nosí své věci. Miluje módy a kombinování různých prvků. Má ráda červenou barvu, která spolu s černou vévodí jejímu šatníku. I ve svém volnu dává přednost šatům před ostatním oblečením. V kalhotách ji lze vidět jen výjimečně. Ráda se zdobí a vlastní nepřeberné množství pásků, slunečních brýlí, pokrývek hlavy a cingrlátek.

Povaha:
Clawdeen je od přírody optimistická bytost, která má aktivního ducha a miluje, když má kolem sebe společnost. Je velmi upřímná, někdy do té míry, že její přímost zraňuje druhé, aniž by si toho všimla. Není kousavá nebo zlomyslná, ale z její představy o spravedlnosti vyplývá, že si lidé zaslouží znát pravdu.
Je svéhlavá, často jedná z náhlého popudu, aniž by si stihla domyslet následky svého chování. Dokáže v okamžiku vybuchnout, ale stejně rychle na vše zapomene a ani v nejmenším netuší, že někomu zanechala šrám na duši.
Má ráda legraci, snaží se být spolehlivá kamarádka, která hodně štěbetá, ale dá se ji věřit. Nesnáší, když má pocit, že ji někdo omezuje. Ráda pracuje, ale nesmí mít dojem, že je to její povinnost.
Když se dobře baví, tak se chová bezstarostně, stejně tak ve chvíli, kdy potřebuje někdo pomoc. Udělá hned, co je zapotřebí, neuvažuje, jestli se dožije oplátky nebo vděčnosti.
Důležitá je pro ni spravedlnost, za kterou nekompromisně bojuje. Taktéž hájí svou hrdost až do krve a je ji jedno, co to stojí. Nerada dlouze vysvětluje, pokořuje se, takže se její boj zúží na prásknutí dveřmi.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|