Finnick Thorton Gireaux

17. června 2013 v 18:58 |  Profily
Celé jméno: Finnick Thorton Gireaux
Datum narozenin: 8. března
Národnost: Irská
Původ: Smíšený

Hůlka: 16 palců dlouhá hůlka z trnky s vlasem hastrmana
Patron: Kojot
Bubák: Přesýpací hodiny

Povolání: Vyučující na Emrysově akademii
Bývalá kolej: Zmijozel

Popis:
I kdyby chtěl, tak nikdy nebude Finn působit jako obyčejný, elegantní mladý muž. Už na první pohled je v něm něco, co člověka zaujme. Kouzlo charisma. Finnick měří přesně 180 centimetrů a svou výškou zapadá do průměrně vysokého davu. Tělo má štíhlé, šlachovité se znatelným svalstvem. Jeho vlasy mají uhlově černou barvu, která snad pohlcuje i sluneční paprsky. Jsou docela krátké a většinu času učesané, nebo se o to alespoň pokouší.
Má oválný obličej s vysokým čelem, hustým černým obočím, pod kterým se nachází zářivě modré oči, které se na člověka dívají způsobem, že mu vidí nejspíš až do hloubky duše a ví i něco, co člověk sám o sobě neví. Má rovný nos, trochu větší než aby byl dokonalý, široké rty v tmavě růžovém odstínu, které při úsměvu odhalují rovné bílé zuby vypiplané pomocí rovnátek. Jeho tváře pokrývá krátké strniště, které na rozdíl od jeho vlasů a obočí, má světle hnědou barvu.
Dalo by se říct, že Finnův obličej je velmi hezký, zvlášť podle zájmu žen o jeho osobnost. On sám o sobě takové mínění nemá, protože má dojem, že jeho uši jsou moc velké.
Pokud se vysvlékne tak odhalí, kromě vypracovaného hrudníku, několik jizev, které pokrývají jeho tělo prosté od tetování či piercingu.

Styl jeho oblékání by se dal popsat jako klasicky učitelský. Snaží se působit elegantně, ale vždy dbá na to, aby oblečení bylo pohodlné a cítil se v něm dobře. Základem jeho šatníku jsou košile a je jedno, jestli jsou jednobarevné, proužkovaní nebo kostkované. Rád je nosí polorozepnuté a s vyhrnutými rukávy. Ty doplňuje různými vestami, vytahanými svetry či sportovním sakem. Jeho kalhoty jsou většinou světlé džíny anebo černé kalhoty. V zimě nosí černý kabát s vysokým límcem, který mu sahá po kolena. Pokud má opravdu volný den, tak ho většinou tráví v pohodlném tričku a džínách s keckama na nohách. Boty jsou část oblečení, na kterou si dává obzvlášť pozor. Vždy jsou čisté a kvalitní.
Na doplňky si moc nepotrpí, doslova nesnáší veškeré pokrývky hlavy. Jediné, co nosí, jsou staré hodiny s hnědým koženým páskem a na krku talisman na hnědé kožené šňůrce.

Povaha:
Nickova povaha se podobá bouři. Je prudký, impulzivní a snadno se nechá vytočit. Bohužel mu trvá dlouho, než zase vychladne. Není to pasivní typ, který by čekal opodál a sledoval, co se bude dít. Naopak je aktivní, snaží se mít svůj osud ve vlastních rukou a ovlivňovat ho. Pokud se mu něco nelíbí, tak se hned ozve. Kupodivu mu ale nechybí trpělivost Je ambiciózní, ale nejde si za svým přes mrtvoly. Má v sobě kus citlivosti a ohlíží se, co jeho chování způsobuje lidem, které má rád.
Má sice otevřenou a přátelskou povahu, ale své přátelé si dobře vybírá. Stejně tak se každému nesvěřuje, tajemství drží hluboko v sobě.
Rád se baví, flirtuje s dívkami a hraje hry. Nikdy není jisté, jestli to co řekl je pravda anebo jestli tím sleduje něco jiného. Člověk z něj má pocit, že se s ním snaží manipulovat. Jeho denním chlebem je sarkasmus a nádech čehosi zakázaného.
I když mu napovrch sebevědomí nechybí, tak ve svém nitru je nejistý a má ze svého vzhledu komplexy. Přesněji ze svých velkých uší a jizev, které nerad komentuje.


Osobní historie:
Nickům život začal v irském městě Galway. Jeho rodiči se stal kanadský kouzelník Shane a irská mudla Nola. Jeho dětství nebylo nikterak zvláštní. Jako každé dítě si rád hrál se svými kamarády, navštěvoval školku, kde se projevila jeho přirozená vůdcovská povaha, později začal chodit do školy a v jedenácti letech dostal dopis do Bradavic, kde byl zařazen do Zmijozelu.
Byl to průměrný student. Měl sice nadání na magii a přirozený talent, ale školu flákal, úkoly dělal na poslední chvíli a nebo vůbec. To se projevilo na jeho známkách.
Co se týče jeho koníčků, tak už od dětství měl rád sport. Sotva se naučil chodit, tak se učil i plavat. Než odešel do Bradavic, tak plaval i závodně, ale kvůli magické škole se toho musel vzdát. S klukama hrával fotbal, v zimě popadl brusle a hráli hokej. Ve škole se přidal k famfrpálovému týmu, kde hrál na pozici střelce, i když by preferoval odrážeče. Se svým kamarádem ze školy se také učil karate, ale zdá jen základy.
V době puberty si našel nový sport a to chodit za holkama. Díky hezké tvářičce i vypracovanému tělu se na něj lepily samy a on si vychutnával jejich náklonnost, takže s žádnou nevydržel, ale zkusil to skoro s každou.
Po zkouškách OVCE, které dopadly pro něj skvěle, se dostal do studia bystrozorství. To ho natolik pohltilo, že se jeho známkový průměr prudce zlepšil. Po ukončení výcviku byl přijat k bystrozorům, dostal se dokonce mezi jejich elitní a tedy nejschopnější členy. U bystrozorů vydržel několik let, ale po podezření z nekalé činnosti byl přesunul do Cardiffu, aby učil studenty.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|