Konstantin Goroděcki (MK)

9. června 2013 v 22:02 |  Profily
Celé jméno: Konstantin Aleksejevič Goroděcki
Datum narozenin: 26. března
Národnost: Ruská
Původ: Čistokrevný

Hůlka: 14 a půl palce dlouhá hůlka z lískového dřeva s drápem hypogrifa
Patron: Vlk
Bubák: Mrtvá Aurora

Povolání: Vedoucí Kanceláře Ústředny pro výmaz paměti
Bývalá kolej: Zmijozel

Popis:
Konstantin se může chlubit vysokou mužnou postavou. Ční do výšky 185 centimetrů, je štíhlý, ale ne žádné tintítko, protože jeho tělo zdobí vypracované svaly. Jeho oválný obličej má ostré rysy, velký nos a markantní bradu. Jeho oči nejsou nikterak velké, ale i přes to vyvolají v člověku pocit, že tento muž může být nebezpečný. Mají tmavě hnědou, skoro až černou barvu a jsou ohraničené dlouhými řasami a hustým černým obočím. Jeho rty jsou drobné, ten horní se skoro ztrácí. Většinu času má bradu a okolí rtů pokryté černým strništěm. Stejnou barvu mají i jeho vlasy, uhlově černou, které jsou delší a spadají mu do obličeje.

Povaha:
Stejně jako u ostatních Goroděckých, tak i u Konstantina je povaha značně rozmanitá. Na jednu stranu je agresivní, přesycený energií a neklidný, na tu druhou se jeví jako nepraktický a impulzivní, vždy plný dynamiky. Jeho nálady se mění rychleji než aprílové počasí, v jedné minutě dovede být velkorysí a v té druhé neuvěřitelný skrblík. Ovšem vždy dodrží to, co slíbí. Možná proto nesnáší lháře a podvodníky, jen tak do někoho nevloží svou důvěru a nenechá se vodit za nos. Pokud se mi něco nelíbí, tak to řekne hned.
Má rád moc a je to na něm znát, dokáže se úspěšně přetvařovat, nosí masku ledového muže a sarkasticky komentuje své okolí, i když jen v duchu sám pro sebe. Snadno prohlédne druhé lidi, těm hloupým, afektovaným a přetvařujícím rád dává poznat, jak chutná ponížení.
Je inteligentní, bojovný, má vůdčí schopnosti a ve své práci domýšlivý. O svých schopnostech je tak přesvědčen, že přehnané lichotky by považoval spíše za podceňování sebe. Je to ale velmi přímý šéf, jde si svou vlastní cestou. Podněty ostatních snad přijme, ale stejně si je přizpůsobí podle svého gusta. Je u něj nutné být stále připraveno na překvapení. V práci mu nedělá problém rychlé a bystré rozhodování i velká zodpovědnost. Ve chvíli, kdy ztrácí autoritu v práci nebo doma, se jeho svěží optimismus promění v náladovost, nespokojenost a nakonec v naprostý nezájem. Je podrážděný, když mu někdo zkříží cestu. Vydělává mnoho peněz, se kterými dovede obratně zacházet. Nákladně se obléká a kupuje luxusní věci, i když oproti starší generaci rodiny však ve vydání peněz nespatřuje cestu k projevení moci. I když není spořivý typ, tak si nějaké peníze odkládá bokem, aby měl nějakou finanční rezervu.
Má smysl pro humor. Je odvážný a ve většině životních situací rozhodný. Do akcí se vrhá s nadšením a s důvěrou ve své schopnosti, ale často mu chybí rozvaha a trpělivost.
Co se týče žen, tak je žárlivý. Ženu chce doslova vlastnit, mít ji jen pro sebe, což se však od něj samotného očekávat nedá. Vyžaduje věrnost od ní, ale ne od sebe. Pokud se ovšem doopravdy zamiluje, tak ženě, kterou miluje, prokáže věrnost, jemnost a spravedlnost. Nemá rád nerozhodné ženy, které potřebují čas na rozmyšlenou, chce prostě jen slyšet ano. Přitažlivost a šarm z něj přímo vyzařují. V posteli je vášnivý, nestará se, kde zrovna je, když chce to, co chce. Dává ženě veškeré vzrušení a rozkoš. Hrdost mu nedovolí ženu jen tak odbít. Je vášnivý, někdy nenechá ani, aby si žena svlékla šaty, rovnou je strhá. Na noc s ním se jen tak nezapomíná.
Přesto pod vším tím elánem a šermem můžete zahlédnout podivnou zranitelnost - malého kluka, který potřebuje maminku. Každý, kdo prohlédne jeho povrchní lesk, ví jak si získat jeho srdce. Pak bude k ženě, již miluje, upřímný, něžný a věrný. Ve své budoucnosti by si představoval klidný, snad i rutinní života, a rodinu, otázkou je jestli najde ženu, která ho udrží na uzdě.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|