Červenec 2013

5# Benjy Greyback

29. července 2013 v 18:34 Přiznání2# Esmé Aldrin

26. července 2013 v 21:02 Přiznání

Dnešní sraz

19. července 2013 v 23:06
Hezky jsme se našli a sešli už kolem třetí hodiny a urychleně jsme se odebrali do stínu některého ze stromů, kterých bylo všude plno. Rozložili jsme deky, vyložili jídlo, uložili sebe... A povídali jsme si. A bylo nám moc fajn. A kdo že protentokrát dorazil? Za profesory Rebeka de Satternix a Finnick Gireaux, z řad studentů potom James Groff, Bethany Endicott, Benjy Greyback, Rae Twisleton, Emma Goroděcki.
Doufáme v brzký další sraz s podobnou účastí!


Soutěž: Vyfoť se s clubíkem

19. července 2013 v 0:39
Jelikož mnozí z nás o prázdninách často a rádi cestují, napadlo nás, že bychom to mohli využít a uspořádat další soutěž. Účelem bude vyfotit clubík na místě, které přes prázdniny navštívíte. Může jít o fotku cedulky či jiného nápisu, který někam zasadíte. Můžete přiložit i komentář o tom, kde bya fotka pořízena, popřípadě jiný komentář.
Soutěž bude trvat do konce prázdnin. Výtvory posílejte na hp-clubik@seznam.cz
Body čekají

Východočeský sraz

17. července 2013 v 19:34
Hezký letní podvečer,

pokud budete mít v pátek cestu kolem Hradce Králové, tak se určitě stavte na náš pseudo-piknikový sraz v této kouzelné části naší krásné země. Když už budete kolem, tak si nezapomeňte vzít deku na sezení a nějaké občerstvení a pitivo.
Na všechny se moc těšíme! :)

kdy? pátek, 19.července
v kolik? v 16:00 (případně tam budeme už dřív, kdyby náhodou)
kde? Hradec Králové, Jiráskovy sady (určitě nás poznáte ;), ta zrzavá s červenou je nepřehlédnutelná :D)

Zváni jsou všichni!

Come to dark side

15. července 2013 v 19:24
Už jsem na toto téma psala jeden článek, ale vzhledem k tomu, že mi přišel moc ironický, tak jsem ho zde ani nezveřejňovala (a přišlo mi hrozně děsivý, že se Will líbil!). Hodně chodí maily s dotazy ohledně registrace. Musím říct, že je super, že po šesti letech clubík něco znamená a spoustu lidí na něj nemůže zapomenout. Chápu to, chápeme to. Šest let!
Abych se dostala k jádru pudla, tak registrace se otevírat nebude. Clubík byl super, totally awesome, ale po šesti letech vést ho byl hrozný stereotyp, takže teď konečně funguje tak, jak jsme dva poslední roky chtěli, aby fungoval. Žádné dynamicky se rozvíjející RPG, řádná výuka hodin, úkoly, žádné akce, vypravěč, pravidla, atp. Clubík funguje na principu "Chceš si zahrát? Tak jdeme."
To ovšem neznamená, že se nemůžete přidat. Stačí nám napsat mail, ať už na clubík nebo na můj osobní mail. Pak se stanou dvě věci - buď vás nechceme a nebo napíšeme něco ve smyslu - jasně, pojď si zahrát, whatever. V zásadě je nám jedno, kdo hraje, když víme. Nehceme nikoho utlačovat :D. Dělejte si co chcete, mějte kolik chcete postav, ale napište nám je na mail a zhruba, co jsou zač (jakože student Bradavic, Cardiffu, dělá něco na ministerstvu, drogový dealer, atp.). That's all.
ps: Díky všem, co jste byli na Festivalu Fantazie. Bylo to naprosto super, skvěle jsem se bavila a načerpala spoustu pozitivní energie.
Come to dark side. We have cookies!

Soutěž: Najdi citát

14. července 2013 v 19:53
Léto je již v plném proudu, a tak tu pro vás máme novou soutěž, při které můžete zabít přebytek volného času. Vaším úkolem bude nalézt citát či motto, který bude nějakým způsobem souviset s vaší postavou, nejlépe vyjadřovat její osobnost, a poslat nám ho na náš mail (hp-clubik@seznam.cz). Soutěž trvá do konce července.
Počítat můžete samozřejmě s patřičným bodovým ohodnocení.
Přejeme hodně štěstíHavraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|