Eoin Coulby

1. července 2013 v 16:42 |  Profily
Celé jméno: Eoin Christopher Coulby
Datum narození: 21. února
Národnost: Irská
Původ: Mudlovský

Hůlka: 14 a čtvrt palce dlouhá hůlka z cedrového dřeva s drápem z hypogrifa.
Patron: Liška
Bubák: Mudlovský samopal

Povolání: Bradavický učitel
Bývalá kolej: Nebelvír

Popis:
Eoin Coulby je muž, který se v davu neztratí, ale zároveň z něj nebude nápadně vyčuhovat. Jeho výška je mírně nad průměrem, měří 180 centimetrů. Postavu má štíhlou a vypracovanou. Pyšní se širokými rameny a pekáčem ,buchet' na břiše. V oblečení by to do něj nikdo neřekl, prozrazují ho akorát vypracované ruce a pevný zadek.
Má rovnoměrný, oválný obličej s vysokým čelem, větším tupým nosem a pohublými tvářemi, které jsou pokryté hnědým strništěm, stejně tak oblast pod nosem a na bradě. Má husté, tmavě hnědé obočí, pod kterým se skrývají čokoládově hnědé oči, jejíž pohled někdy působí pichlavě. Oči má menší a často pod nimi jsou tmavé kruhy od nedostatku spánku. Eoinova ústa jsou široká a rty má plné, jen maličko vykrojené ve světle růžové barvě. Vlasy má delší, někdy mu sahají skoro po ramena, které se u konečků kroutí všemi směry. Mají tmavě hnědou barvu a většinu času je má učesané s pěšinkou na levé straně.
Jeho oblečení bývá jednoduché a pohodlné. Má rád volné, vytahané košile, které vypadají, že je měl už před časem vyhodit. Kromě nich se v jeho šatníku objevují i dobře padnoucí košile, svetry, různá trička a saka sportovního střihu. Kalhoty moc neřeší. Většinou si natáhne ty, které má po ruce. Jeho nejoblíbenější hábit, které čas od času vytáhne, má jasně červenou barvu s erbem Nebelvíru. Jinak má nejraději šedou, hnědou a černou barvu.
Jeho jedinou ozdobou jsou přívěsky, které nosí na krku na stříbrném řetízku. První je zlatý prsten, snubák jeho otce, a druhý je půlkruh, který připomíná ubývající měsíc - egyptský symbol, který dostal od matky.

Povaha:
Eoin rozhodně nepatří mezi stydlivé chudáčky. Je optimistický a veselý mladý muž se smyslem pro humor, který je mistrem v bezduchém a nezávazném tlachání. Má ráda společnost a cizí lidi, nedělá mu problém se rychle seznámit a vytvořit přátelský vztah. V lidech vidí především to nejlepší.
Možná je to tím, že je velkým milovníkem žen a piva. Zpočátku se zdá bezstarostný a lehkomyslný. Brzy však člověk zjistí, že je to velmi loajální muž, který dělá to, co považuje za správné. Respekt a věrnost jsou pro něj nadevše. Má smysl pro spravedlnost, sociální cítění i ochotu pomáhat druhým.
Je také skromný. Soudí lidi podle toho, co sami dokázali a ne podle titulu nebo rodu. Obecně nemá rád čistokrevné kouzelníky, protože je považuje za zkažené, sobecké a hladové po síle. Nicméně umí bystře odhadnout charakter. Nerad se podřizuje autoritě, v té chvíli se ukáže jeho vzdorovitá povaha.


Osobní historie:
Eoin přišel na svět jednoho mrazivého únorového dne. Jeho rodiči se stali dva mudlové - Eireen a Shamus. Jeho otec byl profesionální voják, maminka oficiálně byla žena v domácnosti. Ve skutečnosti se starala o dům, který stál na samotě hodný kus od Dublinu, a o několik koní, které rodina chovala. Eoin byl jejich jediný syn.
Už od dětství se Eoin učil jezdit na koni a starat se, takže si vypěstoval lásku ke zvířatům i přírodě. Nikdy nenavštěvoval školku a ani v tomto věku neměl moc přátel svého věku, pohyboval se především mezi lidmi, kteří chodili navštěvovat jeho rodiče. Když pak začal navštěvovat základní školu v Dublinu, tak se projevila jeho živá a zvídavá povaha. Okamžitě měl kolem sebe kupu přátel a stal se jedním z nejoblíbenějších dětí ve třídě. Na základce také začal sportovat - závodně plaval a hrál fotbal.
V jedenácti letech mu přišel dopis z Bradavic. Zprvu rodiče o kouzelnické škole nechtěli nic slyšet, považovali to za vtip. Přišel ale pracovník školy a vše jim vysvětlit. Otec, i když nebyl nadšen, tak Eoina do Bradavic pustil.
V magické škole byl zařazen do Nebelvíru a ani tady neměl problém si najít spoustu přátel z různých kolejí. Ve škole byl průměrný student, sice bystrý, ale někdy ne zrovna šikovný. Projevil se u něj ovšem famfrpálový talent a stal se nebelvírským střelcem. Kromě toho se u něj objevil i talent pro věštění.
Když byl v pátém ročníku, tak mu přišla zpráva, že jeho otec byl v práci zabit. Eoin se z toho nemohl nějaký čas vzpamatovat a podle toho také dopadly jeho zkoušky, které sotva udělal. V dalším ročníku měl tedy velmi omezený výběr předmětů.
Po ukončení Bradavic nemohl najít pro sebe dobré uplatnění a tak se z něho stal tulák. Cestoval, zasahoval, kde bylo potřeba, a učil se novým věcem. Díky tomu byl pak dost kvalifikovaný, aby mohl učit v Bradavicích. Na svých cestách se mimo jiné přidal ke svým koníčkům surfing, golf, kick box a lezení po skalách.

 


Komentáře

1 HP Bradavická škola | E-mail | Web | 22. března 2015 v 18:26 | Reagovat

Přeji hezký den! Zvu Vás na novou RPG stránku na téma Harry Potter. Líbí se Vám jeho život? Tak neváhejte a přidejte se k nám ještě dnes! http://hpbradavickaskola.blog.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|