Rikki Thorsen

6. července 2013 v 0:11 |  Profily

Celé jméno: Ulrika Rosette Thorsen
Datum narozenin: 3. července
Národnost: Dánská
Původ: Smíšený

Hůlka: 12 palců dlouhá hůlka z červeného dubu s vlasy hastrmana
Patron: Jezevec
Bubák: Kříž

Kolej:

Popis:
Svou výšku Ulrika zdědila po otci, stejně jako on bude zřejmě vysoká, protože už teď převyšuje stejně staré slečny. Měří zhruba 150 centimetrů. Její postava ještě neztratila na dětské buclatosti, ale nevypadá to, že by někdy mohla mít postavu modelky. Má kulatý obličej se světlou pletí, jehož nos a plné tváře pokrývá velké množství pih.
Má široké čelo, světle hnědé obočí, pod kterým vykukují oválné oči modré barvy, které lemují světlé řasy, které bez vrstvy řasenky nejsou vidět. Má široký nos zakončený bambulkou a malé, úzké rty v malinově růžovém odstínu. Její vlasy ji sahají kousek pod ramena, jsou rovně zastřižené a mají ohnivě zrzavou barvu. Přechodně je má a nemá ráda. Někdy ji přijde, že díky nim moc vystupuje z davu a je ošklivá.

Povaha:
Po všem, co se ji v životě přihodilo, se z ní stala tichá introvertní dívka. Je citlivá a všechno si bere moc k srdci. Je zakřiknutí, zdrženlivá a nesmělá. Díky tomu kolem sebe nemá moc přátel, ale nevadí ji to. Raději pár opravdových přátel než tucet falešných. Ostatně mezi davem lidí se necítí dobře a raději posedává někde bokem v koutku. Problémem také je, že lidem už snadno nevěří a je pro ni těžké se někomu svěřit s tím, co se ji stalo. Na druhou stranu není nikterak silná osobnost, je to ten typ, který se naopak na silnou osobnost upne a čeká od ní oporu. Má raději zvířata než lidi a ráda vyhledává jejich společnost.
Často uniká do svého vysněného světa, takže ani nevnímá, když na ni někdo mluví. Proto se ráda toulá sama přírodou jen se svými myšlenkami a představami. Hodně také myslí na svou minulost, na Dánsko a rodiče. Někdy si své myšlenky zapisuje, ale raději je kreslí nebo jinak ztvárňuje. Bohužel není moc výtvarně nadaná, i když ji nadšení nechybí.
Její nejoblíbenějším nápojem je kakao, které pije zásadně uprostřed noci. Také nikdy pohrdne čokoládou a zmrzlinou, což se podepisuje na její postavě.


Osobní historie:
Rikki, jak ji říkávala maminka, se narodila v hlavním městě Dánska v København. Její maminkou se stala britská novinářka Emma z mudlovské rodiny, která se za prací vydala právě do Dánska. Tam se v národní televizi seznámila s dánským kouzelníkem Joakimem, který tam pracoval jako vedoucí scénického provozu. Bezhlavě se zamiloval do dívky, která byla o deset let mladší, stejně jako ona do něj, a po roce známosti ji požádal o ruku. Emma jeho nabídku přijala a po půl roce od svatby se páru narodila dcerka Ulrika, která byla pojmenovaná po Joakimově matce, která se své snachy ani vnučky za života nedočkala.
Rodiče byli ze své dcerky nadšení a dělali vše proto, aby byla šťastná. Rodinná idyla bohužel skončila krátce po sedmých arozeninách Rikki. Rodina jela večer z kina, když do jejich auta narazil opilý řidič. Maminka Ulriky na místě zemřela, otec ji přežil o dva dny - zemřel v nemocnici.
Ulrika, která v Dánsku neměla žádné příbuzné, kteří by se o ni mohli postarat, byla dána do péče příbuzným z Velké Británie, sestřenici její maminky. Ulrika po smrti rodičů byla v šoku, stěhování do Anglie ani nevnímala, stáhla se do sebe a žila ve svém světě. Anglicky uměla docela slušně, maminka na ni mluvila svým rodným jazykem, školu zvládala průměrně a nová rodina se k ní chovala velmi laskavě, že se Rikki pomalu dostávala ze své ulity.
Problém nastal ve chvíli, když Ulrice byla jedenáct a dostala svůj dopis z Bradavic. Rodina, ve které žila, byla velmi křesťansky založená a jen představa, že by někdo mohl ovládat magii, pro ně byla nepřípustná. Magie je pro ně zvrácená a čarodějnictví je odsouzeníhodné. Došlo to tak daleko, že se pokusili z Rikki čarodějnictví dostat. Povolali místního exorcistu. Praktiky, které byly na Ulriku uplatňovány, ji dostaly na pokraj smrti. Naštěstí se o případu dozvědělo Ministerstvo kouzel a odvedli Ulriku pryč. Strávila týden u sv. Munga, kde ji mimo jiné bylo vysvětleno, co je zač. Když se vzpamatovala, tak byla umístěna do dětského domova.


 


Komentáře

1 Fame Fox | Web | 6. července 2013 v 0:27 | Reagovat

Keď vidím takéto blogy a ino o psotavách, tak sa tak milo na to usmejem. :) A táto postava je veľmi zaujímavá. Nečítala som všetko, iba kúsok, ale naozaj, je zaujímavá. :) A hlavne v povahe. =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|