Jocelyn Bellefleur

17. srpna 2013 v 21:25
Celé jméno: Jocelyn Aalina Bellefleur
Datum narozenin: 3.9.
Občanství: Britské
Původ: Kouzelnický

Kolej: Havraspár

Hůlka: 13 a půl palce dlouhá z vrbového dřeva, neohebná, s slizem z tlustočerva
Patron: Loris
Bubák: Mrtvé tělo

Popis: Na svůj věk dosahuje poměrně průměrné výšky, měří něco kolem 164 cm. Barva její pleti by se dala označit jako olivová. Z řad svých vrstevníků nevybočuje ani postavou, je štíhlá, ale ne vyhublá. Tmavě hnědé vlasy, rovné jako hřebíky, které dosahují délky kamsi po prsa, nosívá téměř vždy rozpuštěné.
Má oválný obličej s vysokým čelem, které zakrývá ofina. Velké hnědé oči s výraznými zorničkami jsou mandlového tvaru. Nos je veliký a je jedním z charakteristických rysů jejího obličeje. Ústa na sebe okamžitě upoutají pozornost svou nevyvážeností. Spodní ret je plný a výrazný, kdežto horní se téměř ztrácí.
Školní uniformu nosívá podle řádu poctivě oblečenou vždy, kdy musí. Na vyučování by si nedovolila přijít byť jen s povoleným uzlem u kravaty nebo rozepnutým knoflíčkem.
Ve svém volném čase dává přednost krátkým kraťasům a podkolenkám, nejlépe v různých barvách. Košili nesundá, ani když ji nosit nemusí.
Ve vlasech lze téměř vždy objevit nějakou výraznou čelenku, která obvykle neladí ke zbytku oblečení. Náušnice, v levém uchu dvě, jsou vždy stříbrné a nejsou delší než pár cm. Zápěstí pravé ruky má chráněné proužkem kůže, kterou si omotává kolem.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|