Rebeka de Satternix

18. srpna 2013 v 1:32
Celé jméno: Rebeka Anthonie de Satternix
Datum narozenin: 7.4.
Občanství: Francouzské
Původ: Čistokrevný

Hůlka: 10 a čtvrt palce dlouhá hůlka ze jasanového dřeva, málo ohebná, s hvězdným prachem.
Patron: Ocelot
Bubák: Její sestra ve svatebním

Bývalá kolej: Zmijozel

Popis: Rebeka je štíhlá, menší, okolo 168 cm měřící postavy. Má kousek pod ramena dlouhé, blonďaté vlasy, které nosívá vždy až úzkostlivě pečlivě učesané. Obličej zdobí dvě velké hnědé oči orámované hustýma řasama, menší nos a ústa s plnými rty. Charakteristická je pro ni vcelku bledá pleť bez jediné pihy.

Povaha:
Odmalička bojuje s pocitem, že musí neustále s někým soupeřit, někoho v něčem překonávat a být lepší. Je nerada, když ji okolí přehlíží, ale nesnáší nežádanou pozornost. Navenek působí na lidi, kteří ji neznají, jako kdysi rozmazlovaný fracek, který si pořád jen na něco stěžuje, fňuká, ale k žádné pořádné činnosti se nemá.
Jako malá byla velice uzavřené dítě, které nemělo potřebu komunikovat s vrstevníky. Ráda sedávala sama ve svém pokoji nebo na půdě jejich rodinného sídla, kde se ale potmě sama bála, a tak vždycky pozorovala střešním oknem hvězdy, ve kterých našla zálibu. Byla dokonale přesný opak povahy svého dvojčete, sestry, které bylo všude plno. Otevřenější se stala, až když nastoupila do školy.
Nerada dává najevo svoje pocity, protože si pak připadá zranitelná, což nesnáší. Neuvědomuje si ale, že s tou maskou, za kteru se schovává, je ještě daleko nesnesitelnější. Ve skrytu duše je ale celkem milé a citlivé stvoření, které touží po tom, aby jej měl někdo rád, aby jej někdo objal a schoval před světem.

Životopis: Narodila se 7.dubna v jedné z precizních nemocnic v Paříži. Rodiče dlouho nevěděli, jaké jí dát jméno, ale jelikož jsou mírní blázni do cestování, rozhodli se, že nebude francouzské. Aby své prvorozené dceři ještě více zavařili, ke svému druhému jménu, které ze srdce nesnáší, nepřišla dědičně, ale tak, že se rodičům vybírání jmen prostě jen velice zalíbilo.
15 minut po Rebece přišla na svět její sestra Vivien Paula. Z Paříže si obě dcery rodiče odvezli domů do rodinného sídla v Bordeaux. Jak Rebeka rostla a její sestra s ní, stala se z nich nerozlučná dvojice. Jako dvojvaječná dvojčata si dívky nikdy nebyly moc podobné vzhledem, ale jejich povahy k sobě velmi tíhly. Rodiče, oba čistokrevní kouzelníci, je odmítaly poslat do mudlovské školy a tak se učily doma, měly vlastního, soukromého - a také náležitě nákladného - učitele. Narozdíl od své sestry, která jen zářila životem však Rebeka v dětství moc přátel neměla. Většinou se jiných dětí stranila, neměla vůbec zájem o jejich možné přátelství. Nelíbili se jí, a proto se scela upnula na své dvojče. Rebeka ke své mladší sestřičce Vivien vždy lehce vzhlížela, protože cítila, že sama nemá takový potenciál, jako ona. Postupem času se však stále více začala dožadovat její pozornosti.
Rodiče pro své dvě dcery udělali vše, co jim na očích viděli. To mělo za následek jejich nepříliš skromné chování. Rebeka je od dětství zvyklá na to, že dostane vše na co si ukáže a co si usmyslí. Pokud se tak nestane je protivná, rozmrzelá a často i hysterická. Když jí bylo kolem 12 let, rodiče jí na její žádost darovali vlastní místnost v jejich velkém domě, kterou následně tajně vyměnila za sklepení, ve kterém stále tajně ukrývá svoji rozsáhlou sbírku "hraček", na které dává obrovský pozor. Někdy kolem 13. roku Rebečina života nastoupila její matka Danielle po dlouhé době opět do práce, a sice jako profesorka v Krásnohůlkách. I to je jeden z důvodů proč Rebeka i její sestra skončily ve vzdálených Bradavicích.
Když Rebeka vystudovala Zmijozel a Vivien Krásnohůlky, na které nakonec přeci jen přestoupila, nastal čas, aby každá z dvojčat šla svou vlastní cestou. Rebeka velice těžce nesla sestřino zasnoubení, a tak se rozhodla doma nějaký čas neukazovat a se sestrou již pár let nemluví. Přijmula proto nabízené místo na postu bradavické profesorky. Ač nikdy neměla v plánu učit a školu nesnášela, práci si zamilovala a i když často brblá a stěžuje si, nedá na ni dopustit.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|