Listopad 2013

Christin White

14. listopadu 2013 v 16:54
Celé jméno: Christin White
Datum narozenin: 9.11.
Národnost: Britská
Původ: Smíšený

Hůlka:
Patron: Srna
Bubák: Pavouci

Kolej: Nebelvír

Popis: Christin byla už jako malá vysoká a hubená. Má hnědé vlasy ze kterých si ráda dělá různé účesy. Její obličej je pěkné oválný a má na něm hnědé obočí které ani není moc vidět. Pod obočím má šedé oči a několik černých řas. Má plné růžové rty a čisté bílé zuby. Pod ústy má nehezkou bradu ale bez jediného škrábnutí. Není moc hezká, je spíš obyčejná, líčí se jen trochu. Jí to ale nevadí je spokojená sama se sebou. Nejraději nosí leginy, to je její styl.

Charakteristika: Christin Často lže a umí být hodně protivná. Je sobecká a nechce se o nic dělit. Nemá ráda když se jí někdo vyptává na otázky. Má na tváři široký úsměv když vidí někoho trpět. Ráda se hádá a uráží. Nemá však ráda když začne někdo jiný hádku s ní. V Mudlovské škole říkali. že je nejzlobivější ze třídy. Její rodiče byli ve Zmijozelu a její sestra také.


Calwen Drache

10. listopadu 2013 v 23:07

Celé jméno: Calwen Faelivrin Auressel Drachem
Datum narozenin: 28.října
Národnost: Francouzská /anglicko-italská/
Původ: Kouzelnický

Hůlka:
Patron: Panda červená
Bubák: Lestriel de Saint

Kolej: Havraspár

Popis: Ve své podstatě měla Calwen předurčeno, že byla okouzlující osoba. Do vínku dostala skoro perfektní genetickou výbavu od obou rodičů, kdyby se to neprojevilo, tak by to byla opravdu velká smůla.
Calwen měří přesně 170 centimetrů, ale vypadá to, že ještě o nějaký kousek povyroste. Ale i teď je vyšší než někteří její spolužáci. Naštěstí, ale nepůsobí obrovsky, protože má drobnou, štíhlou postavu s útlými rameny, úzkým pasem a dlouhýma nohama. Díky svému italskému otci nemá světlou pleť jako většina angličanů, ale pyšný se jemným olivovým nádechem.
Má oválný obličej s vysokým čelem, naducanými tvářemi a špičatou bradou. Díky tomu by mohla vypadat docela tuctově, kdyby nebylo jejich velkých oválných očí, které lemují krátké, uhlově černé, řasy. Barva jejich zorniček by se dala přirovnat k zářivé barvě jarní trávy po vydatném dešti. Nos má docela obyčejný, trochu větší než aby se dal označit jako malý a skoro u kořene ho má trochu křivý, jako památku na jedno dětské dobrodružství. Její rty jsou ovšem magické, protože jakmile se usměje, tak se ji rozzáří celý obličej, přitom horní ret se skoro ztrácí. Obličej ji lemují rovné jako hřebíky, které když jsou rozpuštěné, tak ji dosahují do půlky zad. Vlasy si zásadně neupravuje kouzly, protože ji samotnou baví vymýšlet různé účesy a trávit i hodinu před zrcadlem, aby docílila účesu, který si zrovna usmyslela.
Co se týče oblečení, tak nemá nejmenší problémy s nošením školní uniformy. Vždy má všechny potřebné části, pečlivě čisté a nažehlené, na své kolejní barvy je totiž náležitě pyšná. Když uplyne doba, která je povinná k nošení uniformy, tak se oblíká jako většina čarodějek. Nepotrpí si na zářivé barvy a výstřednosti. Kupodivu nerada nosí hábity, protože ji přijdou nepraktické, raději si v zimě vezme mudlovský kabát. Mezi její oblíbené barvy, ve kterých má většinu oblečení, patří zelená, tlumeně červená a fialová. Preferuje spíše ženský styl oblékání než sportovní. Má ráda šaty, boty na podpatku a různé doplňky, většinou své oblečení doplňuje šátkami, šálami a pásky. Většinou nechybí ani bižuterie. Má velkou sbírku naušni a náramků, kterých si navléká nejméně pět na útlou ruku. Na krku ovšem nosí vždy stejný řetízek, který ji darovala maminka. Ohledně líčení není tak konzervativní jako u oblékání. Denodenně používá černou řasenku, aby prodloužila své řasy a růžový lesk. Když má obzvlášť dobrou náladu, tak si namaluje o oči, kde používá ráda třpytivíé a zářivé odstíny.

Charakteristika:
Calwen se zřejmě narodila pod šťastnou hvězdou. Už na dálku lze odhadnout, jaká je, a to díky věčnému úsměvu na její tváři. Skrz celou svou bytost je to optimistické stvoření, které hýří nakažlivou pozitivní energií. Není to o tom, že by se na svět dívala přes růžové brýle, naopak díky negativním zážitkům vidí svět reálně. Každopádně ale tvrdí, že většinou není tak zle, aby nemohlo být ještě hůře, a jen málo situací ji sebe její nadhled.
Je přátelská a na všech lidech se snaží najít něco hezkého, kvůli čemu by je mohla mít ráda. Nepatří mezi lidi, kteří ostatní soudí na první pohled nebo po první zkušenosti. Celkově se snaží lidi neodsuzovat a najít pro jejich špatné chování nějakou omluvu. Ráda lidem pomáhá a je jedno, jestli se zrovna jedná o školu, milostné vztahy nebo cokoli dalšího. Každopádně se nikomu nevnucuje, má svou hrdost. Může se ale stát, že ji někteří jedinci využívají, čehož si ona ale nevšimne. Má v sobě velkou dávku naivity a důvěry k lidem. Věří, že všichni mluví pravdu a mají dobro v srdci.
Je docela i chytrá, což byl zřejmě důvod proč skončila v Havraspáru. Škola ji baví, protože se ráda učí novým věcem a získává další a další informace. Není ani divu, že hodně času tráví v knihovně. Miluje ticho a klid, protože nesnáší být ve středu pozornosti. Také nerada mluví před více lidmi, tudíž jsou pro ni čtecí referáty vyložené peklo a občas se stydí natolik, že když učitel v hodně položí otázku, tak i když zná odpověď, tak ji neřekne. Mezi menším počtem lidí ale nemá problém mluvit s kýmkoli a o čemkoli.
Marry Cook

9. listopadu 2013 v 13:56
Celé jméno: Marry Angela Cook
Datum narozenin: 14. února
Národnost: Britská
Původ: Smíšený

Hůlka: 10 palců dlouhá hůlka z modřínu s hvězdným prachem
Patron: Ledňáček
Bubák: Freddy Krueger

Kolej: Nebelvír

Popis: Je to vzrůstem menší brunetka se světlou pletí. Její hnědé vlasy se jí kudrnatí kolem úzkého obličeje a spadají až někam do půlky zad v malých loknách. Má velké modré oči, ve kterých téměř nikdy nechybí veselé plamínky smíchu. Narůžovělé rty má většinou ve velkém úsměvu, který ještě podtrhují rovné bílé zuby. Nos má malý a kulatý, takže dodává jejímu obličeji roztomilé a často zmatené vzezření. Pokud ji potkáte, má určitě rozpuštěné vlasy a přes rameno brašnu. Většinou je oblečená do sukně, balerín a nějaké trička, nebo košile. Na první pohled působí jako slušně vychovaná dívka, kterou je.

Charakteristika: Miluje konverzaci a smích a pozornost. Je to ten typ člověka co uvidí naprosto cizího člověka a začne si s ním povídat jako by ho znal snad celé roky. Má nakažlivý smích a nemá ráda lidi, co jsou nespolečenští a zamlklí. Pokud, ale vidí, že někdo nemá zájem se s ní bavit, prostě pokrčí rameny a odejde. Její rodiče hodně dbali na její výchovu, takže pokud slyší něco co je podle ní nevhodné, kýchne. Snaží se být vždy ke všem milá, vstřícná a nikdy nikoho neurazit. Nenávidí, když musí přiznat, že jí něco nejde, a když se tak stane, začne kňučet a dětinsky pištět a propadat zoufalství.

Rodokmen Aldrinů

7. listopadu 2013 v 18:49 Rodokmeny

pozn.: Ivor = Ivory

R€GI$TRACE

7. listopadu 2013 v 18:41
 • Jméno a příjmení:
 • Datum narozenin:
 • Ročník a škola/práce:
 • Národnost:
 • Původ:
 • Patron:
 • Bubák:
 • Popis:
 • Charakteristika:
 • Osobní historie:
 • Vzhled:
 • Zvíře: (pokud vaše postava nějaké má)
Vše vyplněné posílejte na hp-clubik@seznam.cz

Body za bleskovku 4

7. listopadu 2013 v 18:36
Havraspár: 24 bodů
Mrzimor: 16 bodů
Nebelvír: 16 bodů
Zmijozel: 24 bodů

Elijah Fjodor Mclean

4. listopadu 2013 v 21:05

Jméno: Elijah Fjodor Mclean
Datum narození: 10.listopadu 2030
Národnost: anglická, bulharská
Původ: Čistokrevný

Hůlka: 15 a půl palce dlouhá hůlka z jasanu s nohou akromantule
Patron: Kobra královská
Bubák: Mrtvá sestra

Kolej: Havraspár

Popis: Elijah je na pohled milý kluk s uličnickým úsměvem, který napovídá něco o jeho povaze. Měří něco přes 180 cm a má svalnatou, vypracovanou postavu. Dost pracuje na svém těle, ale není jím posedlý tak jako někteří jiní kluci a rozhodně není šampónek. Hnědé oči většinou jiskří nadšením a nad nimi se klene husté obočí. Nos je trochu špičatější, ale to se ztratí. Rty má plné, bravy červánků. Většinou ho lze zahlédnout ve značkovém oblečení, ale rozhodně ne takových těch svetřících nebo košilích. Nosí značkové mikiny, rifle a tenisky.

Charakteristika: Elijah se narozdíl od Agnes nevypořádal se smrtí rodičů tím, že se stáhl do sebe. On svoji bolest schovával za smích a vtipné poznámky, které můřou různé lidi štvát. Vlastně jeho charakteristika by se dala vyjdřit třemi slovy. Vtipný, otravný, milý. Ale je to taky horká hlava. Když ho někdo naštve - to se moc často nestává - vrhne se do toho po hlavě a nic nerozmýšlí. Prostě úplný opak Agnes. Na první pohled by se mohlo zdát, že svou sestru nemá rád, ale je to přesně naopak. Ona je poslední kdo mu zbyl. Ale na veřejnosti to nedává najevo. Jen dělá vtípky, protože smích byl dobrou zástěrkou pro bolest.


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|