Agnes Ekaterina Mclean

4. listopadu 2013 v 21:03

Jméno: Agnes Ekaterina Mclean
Datum narození: 10.listopadu 2030
Národnost: anglická, bulharská
Původ: Čistokrevný

Hůlka: 9 a čtvrt palce dlouhá hůlka z jasanu se slizem tlustočerva
Patron: Maďarský trnoocasý drak
Bubák: Pavouci

Kolej: Nebelvír

Popis: Na Agnes byste asi nepoznali, že je z poloviny Bulharka, protože ona zdědila všechno až na oči po matce. Kdybyste ji před rokem viděli jen tak jít po ulici v obnošeném oblečení a s vlasy schovanými pod modrou čepicí, nejspíš byste si řekli, že je to nějaká homelesačka, ale kdyžbyste se na ni podívali zblízka, zjístíte úplný opak. Tmavě hnědé oči, které vyzařují sebejistotu, nos přesně na míru zapadající do kulatého obličeje s velkými plnými rty. Agnes tím chtěla vyjádřit svůj odpor k tomu, že její rodina je už po staletí bohatá. Nosila obnošené věci, vlasy si stříhala nůžkami, aby nevypadala tak zazobaně. Narozdíl od svého dvojčete Elijaha, nenáviděla být bohatá. Tedy než umřeli její rodiče při havárii letadla. Pak už vzdala svůj boj za horší místo ve společnosti a naplno se poddala výhodám toho být bohatá. Nyní byste ji viděli jenom ve značkových věcech a účes si taky změnila. Nosí teď dlouhé blond vlasy až k zadku a taky se začala malovat. Měří něco přes 170 cm a přes 176 cm když má podpatky, které nikdy nesundá.

Charakteristika: Agnes bývala milá, hodná a příjemná holka, ale všechno se změnilo po smrti rodičů. Každý z dvojčat se s tím vypořádal jinak. Agnes se stáhla do sebe a chovala se chladně a odměřeně. Ale pod tou skořápkou ledové princezny se nachází zlomená dívka, která se nikdy nevzpamatuje ze smrti milovaných rodičů. Po téhle změně se spíš podobala otci a jeho bulharskému chladnému a povrchnímu chování. Většinou jí lze zahlédnout s cynickým nebo sarkastickým úsměvem a se založenýmia rukama na prsou - způsob jakým vyjadřuje, že někým opovrhuje. Je tvrdohlavá, vynalézavá a cílevědomá. Ale nechtějte si z ní udělat nepřítele. Nikdy se nevrhne do ničeho bezmyšlenkovitě. Všechno důkladně rozmyslí a pak zasáhne přesně tam, kde to nejvíc bolí.


Životopis:
Agnes se narodila jako druhé dítě (mladší z dvojčat) Fjodoru Petrovovi a Caroline Mcleanové v Sofii. Prožila celý život v Bulharsku, ale doma mluvili anglicky. V 11 letech nastoupila spolu s Elijahem na Kruval a prožila tam nejlepší roky svého života. Ten osudný večer byli rodiče na oslavě výročí a letěli soukromým letadlem do Londýna a měli tam přespat. Agnes byla zrovna na rande s Issakem - jediným klukem, který stál o ni stál. Vrátila se v devět ráno a viděla policii před jejich domem. Myslela si, že se něco stalo Elijahovi a rychle vběhla do domu. Elijah seděl na pohovce s prázdným výrazem a policista do něj něco hučel. Na chvíli zahlédla na jeho tváři slzy. Pak se k ní obrátil nějaký policista a zdělil jí tu zprávu. Nemohla uvěřit svým uším. Když všichni odešli nevěděla co dál. O den později jim napsala babička z Walesu a oni se museli stěhovat. Čekali, že babička bude zazobaná stará puntičkářka, ale překvapilo je to, že to byla rozcuchaná bláznivá stařena s ďábelským výrazem ve tváři. Žít s ní bylo to nejhorší na světě. Byly sice prázdniny, ale i tak se těšili do nové školy. 1. srpna k nim doletěla sova. Byli zvyklý na ptačí poštu, ale v Bulharsku si dopisy posílali jestřáby. Sova nesla dopis z Bradavic. Agnes se už začala těšit na nový život. Nejen proto, že babča ji nesnášela, ale těšila se na nová kouzla, které se chce naučit. Poslední dny byli tortura. Babča Agnes nesnášela, kvůli jejímu chování a pořád jí nadávala. Prostě typická Ernestina Mcleanová.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|