Elijah Fjodor Mclean

4. listopadu 2013 v 21:05

Jméno: Elijah Fjodor Mclean
Datum narození: 10.listopadu 2030
Národnost: anglická, bulharská
Původ: Čistokrevný

Hůlka: 15 a půl palce dlouhá hůlka z jasanu s nohou akromantule
Patron: Kobra královská
Bubák: Mrtvá sestra

Kolej: Havraspár

Popis: Elijah je na pohled milý kluk s uličnickým úsměvem, který napovídá něco o jeho povaze. Měří něco přes 180 cm a má svalnatou, vypracovanou postavu. Dost pracuje na svém těle, ale není jím posedlý tak jako někteří jiní kluci a rozhodně není šampónek. Hnědé oči většinou jiskří nadšením a nad nimi se klene husté obočí. Nos je trochu špičatější, ale to se ztratí. Rty má plné, bravy červánků. Většinou ho lze zahlédnout ve značkovém oblečení, ale rozhodně ne takových těch svetřících nebo košilích. Nosí značkové mikiny, rifle a tenisky.

Charakteristika: Elijah se narozdíl od Agnes nevypořádal se smrtí rodičů tím, že se stáhl do sebe. On svoji bolest schovával za smích a vtipné poznámky, které můřou různé lidi štvát. Vlastně jeho charakteristika by se dala vyjdřit třemi slovy. Vtipný, otravný, milý. Ale je to taky horká hlava. Když ho někdo naštve - to se moc často nestává - vrhne se do toho po hlavě a nic nerozmýšlí. Prostě úplný opak Agnes. Na první pohled by se mohlo zdát, že svou sestru nemá rád, ale je to přesně naopak. Ona je poslední kdo mu zbyl. Ale na veřejnosti to nedává najevo. Jen dělá vtípky, protože smích byl dobrou zástěrkou pro bolest.


Životopis: Elijah se narodil jako první z dvojčat v Sofii. Prakticky celé dětství prožil v Bulharsku a miloval to tam. V 11 letech nastoupil na Kruval a potkal tam jednoho super kluka, který se stal jeho nejlepším kamarádem - do té doby než s ním začala randit Agnes. On ten den - kdy zahynuli jeho rodiče- trávil doma u počítačových her. Po několika hodinách hraní zazvonil zvonek a Elijah byl nucen odpoutat se od hry. Když mu policisté sdělili tu zprávu, skoro se rozpadl. Už tak měl ten den nervy k prasknutí - jeho nejlepší kámoš se vykašlal na něj s PC games a šel na rande s Agnes - a tohle ho dorazilo. Když další den ráno přišla sociálka a řekla jim, že se stěhují k babičce, Elijah se začal smát. Babča ho vždycky rozmazlovala a Agnes nesnášela. Když dostal dopis z Bradavic, napřed nevěděl jistě jestli tam chce, ale Agnes ho přesvědčila a on se začal těšit, že možná po letech konečně najde pořádné přátele a zapomene na bolest ze smrti rodičů.
 


Komentáře

1 Elena | 6. listopadu 2013 v 16:15 | Reagovat

http://rpg-the-vampirediaries.blog.cz/
Ahoj rozjíždím svojí novou rpg hru na téma Upíří deníky. :) Byla bych ráda, za jakoukoliv pomoc, třeba i jen za výměnu ikonek.
/Omlouvám se, nevěděla jsem, kam jinak napsat :)/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Havraspár 13| Mrzimor 16| Nebelvír 11| Zmijozel 18|